Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Sekmingu mokslu metu visiems! Kad kuo maziau sirgtu 4u.gif

Apie viesaji transporta kalbat, nevaziavau seniai, nemokeciau turbut bilieto nusipirkt biggrin.gif ar bent jau skamba kazkaip sudetingai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2019 09 03, 10:28)
Sekmingu mokslu metu visiems! Kad kuo maziau sirgtu 4u.gif

Apie viesaji transporta kalbat, nevaziavau seniai, nemokeciau turbut bilieto nusipirkt biggrin.gif  ar bent jau skamba kazkaip sudetingai unsure.gif


Labai geras palinkėjimas. smile.gif Prisidedu 4u.gif


Aš taip pat nemokėčiau važiuoti. Nors vis galvoju, kad reikėtų padaryti dukroms pramogą - pavažinėti troleibusu, bet neatrandam tam laiko ax.gif


Dontstop - kaip sūnui pirmas įspūdis apie mokyklą? Ar patinka? Juk tiek daug naujovių jo gyvenime. smile.gif

IruteB - kaip jaučiasi tavo pirmokas? smile.gif Jis juk metais jaunesnis už dalį kitų klasiokų (gimęs tais pačiais metais kaip ir mano didžioji, bet maniškė dar priešmokyklinukė). Ar eina į tą pačią klasę su vyresniais? smile.gif

Dzeuse - užjaučiu dėl tėčio. Žiauriai sunku, kai taip kankinasi. unsure.gif
Neseniai mano pusseserei diagnozavo krūties vėžį. Neaišku kiek toli jis gali būti išplitęs. Dabar kasdieną su nerimu laukiam tyrimų rezultatų. unsure.gif


Na o mes vakar grįžom iš Turkijos. Aplankėm antrą pagal dydį Europoje akvariumą, Tahtalich viršukalnę, apžiūrėjom Antalijos senamiestį, krioklį, pasishopinom viename iš didižiausių turkų prekybos centrų, na ir, žinoma, jūra, baseinai, vaikų vakarinės diskotekos ir pan. smile.gif Buvo labai šilta. smile.gif Dienomis temperatūra 35-38, jūra 27 šilumos. biggrin.gif Ačiū D., kad skrido seneliai. Jiems buvo galima trumpam palikti vaikus ir dviese su vyru išeiti kaip dontstop rašo - į pasimatymą. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2019 09 03, 09:59)
Labai geras palinkėjimas.  smile.gif  Prisidedu  4u.gif
Aš taip pat nemokėčiau važiuoti. Nors vis galvoju, kad reikėtų padaryti dukroms pramogą - pavažinėti troleibusu, bet neatrandam tam laiko  ax.gif
Dontstop - kaip sūnui pirmas įspūdis apie mokyklą? Ar patinka? Juk tiek daug naujovių jo gyvenime.  smile.gif

IruteB - kaip jaučiasi tavo pirmokas?  smile.gif  Jis juk metais jaunesnis už dalį kitų klasiokų (gimęs tais pačiais metais kaip ir mano didžioji, bet maniškė dar priešmokyklinukė).  Ar eina į tą pačią klasę su vyresniais?  smile.gif

Dzeuse - užjaučiu dėl tėčio. Žiauriai sunku, kai taip kankinasi.  unsure.gif
Neseniai mano pusseserei diagnozavo krūties vėžį. Neaišku kiek toli jis gali būti išplitęs. Dabar kasdieną su nerimu laukiam tyrimų rezultatų.  unsure.gif
Na o mes vakar grįžom iš Turkijos. Aplankėm antrą pagal dydį Europoje akvariumą, Tahtalich viršukalnę, apžiūrėjom Antalijos senamiestį, krioklį, pasishopinom viename iš didižiausių turkų prekybos centrų, na ir, žinoma, jūra, baseinai, vaikų vakarinės diskotekos ir pan.  smile.gif Buvo labai šilta.  smile.gif  Dienomis temperatūra 35-38, jūra 27 šilumos.  biggrin.gif  Ačiū D., kad skrido seneliai. Jiems buvo galima trumpam palikti vaikus ir dviese su vyru išeiti kaip dontstop rašo - į pasimatymą.  biggrin.gif

Kaip gerai kai seneliai kartu buvo, tikriausiai pavyko atsipusti ir pailseti? mirksiukas.gif
Kaip dukros skrydi atlaike?
Aisku jau nemazos, as labiau del mazosios pergyvenu.
Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2019 09 03, 10:59)
Labai geras palinkėjimas.  smile.gif  Prisidedu  4u.gif
Aš taip pat nemokėčiau važiuoti. Nors vis galvoju, kad reikėtų padaryti dukroms pramogą - pavažinėti troleibusu, bet neatrandam tam laiko  ax.gif
Dontstop - kaip sūnui pirmas įspūdis apie mokyklą? Ar patinka? Juk tiek daug naujovių jo gyvenime.  smile.gif

IruteB - kaip jaučiasi tavo pirmokas?  smile.gif  Jis juk metais jaunesnis už dalį kitų klasiokų (gimęs tais pačiais metais kaip ir mano didžioji, bet maniškė dar priešmokyklinukė).  Ar eina į tą pačią klasę su vyresniais?  smile.gif

Dzeuse - užjaučiu dėl tėčio. Žiauriai sunku, kai taip kankinasi.  unsure.gif
Neseniai mano pusseserei diagnozavo krūties vėžį. Neaišku kiek toli jis gali būti išplitęs. Dabar kasdieną su nerimu laukiam tyrimų rezultatų.  unsure.gif
Na o mes vakar grįžom iš Turkijos. Aplankėm antrą pagal dydį Europoje akvariumą, Tahtalich viršukalnę, apžiūrėjom Antalijos senamiestį, krioklį, pasishopinom viename iš didižiausių turkų prekybos centrų, na ir, žinoma, jūra, baseinai, vaikų vakarinės diskotekos ir pan.  smile.gif Buvo labai šilta.  smile.gif  Dienomis temperatūra 35-38, jūra 27 šilumos.  biggrin.gif  Ačiū D., kad skrido seneliai. Jiems buvo galima trumpam palikti vaikus ir dviese su vyru išeiti kaip dontstop rašo - į pasimatymą.  biggrin.gif


Kosto klasiokai gimę 2012m, o jis 2013 – jaučiasi gerai, o daugiau matysim, kai mokslai rimtesni prasidės 😁 Jau pareina abu mokinukai grįžę autobusu 🙂 Agnę pasiėmiau, nes visi pasiėmė, tai negi paliksiu liūdėt 🙂 Aleksas užmigo, tai vėliau parsivešim 🙂
Atsakyti

Sveikos  :4u:

 

Na štai praėjo dar vienas mano tinginiavimo mėnuo, tiesa, jau nebe taip smagiai, visgi su abiem vaikais 24 val per parą išbūt yra kas, o ir vyras nedirbo didžiąją dalį mėnesio, remontai, pykčiai, zyzimai... Jau laukiau rugsėjo belen kaip  :)  Per rugpjūtį perskaičiau kelias knygas, sportavau tik vieną kartą (dėl remontų nebuvo sąlygų), numezgiau 6 mezginius, serialų nežiūrėjau, užtat su filmais atsigriebiau kaip reikalas. Kadangi dėl remonto svetainėje visus daiktus iš jos teko iškišt po kitus kambarius, mano darbo stalas su kompu atsidūrė miegamajame, ir mes su vyru vakarais prieš miegą pradėjom žiūrėt filmus. Žiūrėdavom kasdien, išskyrus naktis, praleistas palapinėje, o kai kuriais vakarais įveikdavom ir po 2 filmus, tai viso per rugpjūtį peržiūrėjom virš 40 filmų  :D Atsižiūrėjau ilgam  :hihihi:

 

Vakar prasidėjo naujas etapas, pradžia biškį su stresiuku, apsisprendžiau lydėt sūnų bent į priekį, teko tįsti ir dukrą, nes darželis vėliau atsidaro, vyras perspėjo auklėtojas, kad ant pusryčių nespėsim. Ateinam į stotelę, autobusas vėluoja geras 15 min, vaikas jau panikoj, pagaliau atvažiuoja, įlipam, š-u-d-i-n-a korta vėl niekaip nesiaktyvuoja (teko vakare skambinti į aptarnavimo centrą, sutvarkėm jau tą reikalą), važiuoja zuikiu vėl. Negana to, autobusas nusuko kažkur ne ten, kur reikėjo, aš tų rajonų nepažįstu, nieko nepastebėjau  :blush-anim-cl: , bet bendrakeleiviai greit susiorientavo, kad kažkas ne taip, nuėjo pas vairuotoją, paklausė, kur važiuoja, ne tuo keliu visai  :oh:  Vairuotojas apsisuko, dar sugaišo laiko, na ką, į mokyklą pačią pirmą dieną sėkmingai pavėlavom  :oh: Nuo stotelės paną zyziančią jau net ant rankų teko nešt (+lietus, skėčiai  :ninja:  ), seniai taip smagiai nesportavau  :D  Ateinam į mokyklą, nepaisant to, kad jau po skambučio, koridoriai sausakimši, ant kabinetų ne visur numeriai, pavargom, kol suradom reikalingą, vaikas jaučiu būtų jau apsiverkęs ten, net aš praradau kantrybę, kreipiausi į belen kokią pirmą sutiktą mokytoją, kad nuvestų mus kur reikia  :blink:  Palikom sūnų, einam atgal, panai buvo pažadėta spurga, kad nezyztų, deja Norfoje šalia stotelės neatsirado nei vienos spurgos  :taika:  Nu šiaip ne taip,  grįžom namo :karsta: , papusryčiavom, nuėjom į daržą, ir čia mūsų laukė dar viena gera žinia  :D  Kadangi pavėlavom į pusryčius, pagal naują taisyklę negausim visai maitinimo tą dieną, t y galim apsisukt ir eit namo. Žlugo mano planai pavažiuot iki kokio akropelio pasieiškot naujų batų, na tiek to, ačiuD, nereikia į darbą, o tai būtų smagu su vaiku ten ateit, o batai tai ką,  palauks  :irnesakyk:

 

Grįžo mūsų mokinys, paaiškėjo, kad reikia pirkti sąsiuvinių (jokios kanceliarijos iš anksto neruošėm, nes nebuvo aišku, kiek ir ko reikės), vakare ėjau į kursus, vyrui palikau sąsiuvinių pirkimą, grįžtu po 21 val, klausiu ar nupirko - oi, ne, pamiršau  :gun_bandana:  Nu ką, šiandien į mokyklą reikėjo tik antrai pamokai, deja, teko važiuot gerokai anksčiau, vėl toj pačioj Norfoj, kur ieškojom dieną prieš spurgų, ieškoti jau sąsiuvinių, pana jau buvo iš pat ryto pristatyta į daržą, tai bent be jos viską atlikti buvo lengviau. Sūnus vakar dar ir pametė skėtį  :lol: , tai didelei mano nuostabai, šiek tiek pavaikščiojus po kabinetus, jį pavyko surast. Na tai tiek kol kas nuotykių  :ax:​ 

Atsakyti

Labai geras palinkėjimas. smile.gifPrisidedu 4u.gif


Aš taip pat nemokėčiau važiuoti. Nors vis galvoju, kad reikėtų padaryti dukroms pramogą - pavažinėti troleibusu, bet neatrandam tam laiko ax.gif


Dontstop - kaip sūnui pirmas įspūdis apie mokyklą? Ar patinka? Juk tiek daug naujovių jo gyvenime. smile.gif




Na o mes vakar grįžom iš Turkijos. Aplankėm antrą pagal dydį Europoje akvariumą, Tahtalich viršukalnę, apžiūrėjom Antalijos senamiestį, krioklį, pasishopinom viename iš didižiausių turkų prekybos centrų, na ir, žinoma, jūra, baseinai, vaikų vakarinės diskotekos ir pan. smile.gifBuvo labai šilta. smile.gifDienomis temperatūra 35-38, jūra 27 šilumos. biggrin.gifAčiū D., kad skrido seneliai. Jiems buvo galima trumpam palikti vaikus ir dviese su vyru išeiti kaip dontstop rašo - į pasimatymą. biggrin.gif

Na ir karštuma  :D Ar patiko visumoj kelionė? Kaip pavyko pasišopint, kaip kainos?  Kaip seneliams įspūdis?  :)

 

Sūnui kol kas viskas nauja, dar kol kas anksti daryti kažkokias išvadas. Iš esmės keičiasi visa sistema, buvo viena mokytoja visiems dalykams, dabar kiekviena pamoka vis kitoj klasėj, vis su kita mokytoja... Mokykla didžiulė, 4 aukštu, su priestatais, sakė, labai sunku buvo rasti reikalingą klasę, teko paklaidžiot. Nieko nevalgė pirmą dieną, papusryčiavo 6:30 ryte, grįžo tik apie 15 val, sumuštiakai ir vanduo liko nepaliesti, gal dėl streso kąsnis nelindo, nors sako, kad tiesiog nespėjo, visas pertraukų laikas buvo praklaidžiotas beieškant reikiamų kabinetų. Jau teko pasirinkti vieną iš pasirinktinų dalykų ( iš specifinių inžinerinių, man net pavadinimai nieko nesako), o ir šiaip nauji dalykai prisidėjo, kokių nebuvo 4 klasėj. Gavo knygų bibliotekoj. Pratybas reikės susipirkti patiems. Kiekvienas mokytojas su savo pageidavimų sąrašu. Na tai kol kas tiek  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 09 04, 10:33)
Na tai tiek kol kas nuotykių  ax.gif​ 

Eina sau blink.gif na ir ispudinga pirmoji diena biggrin.gif prajuokino vairuotojas grybas, jam gal irgi pirma darbo diena biggrin.gif
Primink i kokia mokykla sunus isejo ir kur ji randasi, kad taip toli vaziuot reikia? ax.gif As neisivaizduoju, kaip dirbant reikia vaikus isleisti i mokyklas.. na tiksliau isivaizduoju, iseit pirmam menesiui atostogu turbut biggrin.gif sekmes sunui adaptuotis!
Kaip Jogaile grizo i darzeli, ar su noru?
Atsakyti

Eina sau blink.gifna ir ispudinga pirmoji diena biggrin.gifprajuokino vairuotojas grybas, jam gal irgi pirma darbo diena biggrin.gif
Primink i kokia mokykla sunus isejo ir kur ji randasi, kad taip toli vaziuot reikia? ax.gifAs neisivaizduoju, kaip dirbant reikia vaikus isleisti i mokyklas.. na tiksliau isivaizduoju, iseit pirmam menesiui atostogu turbut biggrin.gifsekmes sunui adaptuotis!
Kaip Jogaile grizo i darzeli, ar su noru?

Vairuotojas manro gerai buvo atšventęs rugsėjo 2  :dry2:  :oh: 

Sūnus išėjo į KTU inžinerijos licėjų, randasi jis Lozoraičio g., prie klinikų. Iš tikrųjų, ne baisiai toli važinėt. Visus mokslo metus repetavom maršrutą su persėdimu nuo Saulėtkio iki Mituvos stotelės Savanoriuose, bet ten dar labai toli paėjėt būtų reikėję nuo stotelės iki pačios mokyklos. Jau vasaros pabaigoj gavom patarimą pabandyt važiuoti kitu maršrutu, nuo Pramonės pr. netoli Kauno kolegijos iki stotelės Lozoraičio, Lukšio g., išlipa prie Lukšių Norfos. Nuo Norfos jau pėstute kokios 5 min.

Na o Jogailei tai viskas liuks. Labai norėjo į darželį, rgs 2 pas mus tik šventė, dalyvavo tik vyras, pafilmavo, kaip apsidžiaugė ji sutikus savo draugę, kad puolė merginos glėbesčiuotis, bučiuotis, šoko tik už rankų susikibusios  :happy: Užrašiau ją į šokius, draugė eis taip pat. Šiemet darželyje veikia labai daug būrelių, vakare pastudijuosiu skelbimus, gal dar kur įrašysiu  :ax:  

Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2019 09 03, 13:22)
Kaip gerai kai seneliai kartu buvo, tikriausiai pavyko atsipusti ir pailseti? mirksiukas.gif
Kaip dukros skrydi atlaike?
Aisku jau nemazos, as labiau del mazosios pergyvenu.


Sakyčiau, pavyko atitrūkti nuo kasdienybės. smile.gif O šiaip grafikas mūsų buvo įtemptas, nes norisi kuo daugiau pamatyti, sudalyvauti. 10val vakaro aš jau tik apie miegą galvodavau. smile.gif

Skrydį atlaikė visai neblogai. Tiesa, su mumis kartu skrido apie 20 leliukų. Tiek daug mažiukų lėktuve aš dar nemačiusi. biggrin.gif Jiems pakilimas gal buvo sunkesnis. Jei tik vienas pradeda rėkti, tai ir kiti tuoj prisideda. Pakilus lėktuvui buvo tylu, didžioji dalis jų užmigo. Mūsų skrydis buvo naktį. Taigi, manau, kad viskas jums bus gerai, nepergyvenk smile.gif

Na, o mano mažajai šis skrydis buvo sunkiausias iš visų kiek skridusi. Sėdėjome lėktuvo priekyje, ir ji atidžiai klausėsi kaip stiuardesė supažindina keleivius su saugos instruktažu. Po instruktažo maniškei panika, kaip reikės užsidėti kaukes, liemenes, kai pradės kristi lėktuvas. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2019 09 04, 11:42)

<p>Na ir karštuma  biggrin.gif Ar patiko visumoj kelionė? Kaip pavyko pasišopint, kaip kainos?  Kaip seneliams įspūdis?  smile.gif</p>
<p> </p>
<p>Sūnui kol kas viskas nauja, dar kol kas anksti daryti kažkokias išvadas. Iš esmės keičiasi visa sistema, buvo viena mokytoja visiems dalykams, dabar kiekviena pamoka vis kitoj klasėj, vis su kita mokytoja... Mokykla didžiulė, 4 aukštu, su priestatais, sakė, labai sunku buvo rasti reikalingą klasę, teko paklaidžiot. Nieko nevalgė pirmą dieną, papusryčiavo 6:30 ryte, grįžo tik apie 15 val, sumuštiakai ir vanduo liko nepaliesti, gal dėl streso kąsnis nelindo, nors sako, kad tiesiog nespėjo, visas pertraukų laikas buvo praklaidžiotas beieškant reikiamų kabinetų. Jau teko pasirinkti vieną iš pasirinktinų dalykų ( iš specifinių inžinerinių, man net pavadinimai nieko nesako), o ir šiaip nauji dalykai prisidėjo, kokių nebuvo 4 klasėj. Gavo knygų bibliotekoj. Pratybas reikės susipirkti patiems. Kiekvienas mokytojas su savo pageidavimų sąrašu. Na tai kol kas tiek  smile.gif​ </p>


Kelionė patiko, bet apsktritai mums kelionės patinka. biggrin.gif Kainos ne tokios geros kaip praeitais metais. unsure.gif O ir pasirinkimas man pasirodė šį kartą mažesnis. Vyras su uošviu nusipirko po odinę striukę. Aš sau suknelę. Dukroms kedai, suknelės, bliuskutės. Tiesą sakant, tikėjausi geriau. tongue.gif
Kaip su seneliais - sunku pasakyti. Po kelionės dar nekalbėjom. smile.gif Svarbiausia nesusirgo, daug kur dalyvavo. smile.gif Dar kitais metais kalbinom skristi. Nors nežinau, žiūriu išankstinius pardavimus į Turkiją, - kainos šoktelėjusios keliais šimtais. Nežinau, ar galėsim sau leisti.

Jums rugsėjo pirmoji tikrai neeilinė. 4u.gif Bijau, kad tavo vietoje aš būčiau jau ir apsiverkusi.
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2019 09 04, 15:19)
  Sūnus išėjo į KTU inžinerijos licėjų, randasi jis Lozoraičio g., prie klinikų. Iš tikrųjų, ne baisiai toli važinėt. Visus mokslo metus repetavom maršrutą su persėdimu nuo Saulėtkio iki Mituvos stotelės Savanoriuose, bet ten dar labai toli paėjėt būtų reikėję nuo stotelės iki pačios mokyklos. Jau vasaros pabaigoj gavom patarimą pabandyt važiuoti kitu maršrutu, nuo Pramonės pr. netoli Kauno kolegijos iki stotelės Lozoraičio, Lukšio g., išlipa prie Lukšių Norfos. Nuo Norfos jau pėstute kokios 5 min.</p><p></p><p>Na o Jogailei tai viskas liuks. Labai norėjo į darželį, rgs 2 pas mus tik šventė, dalyvavo tik vyras, pafilmavo, kaip apsidžiaugė ji sutikus savo draugę, kad puolė merginos glėbesčiuotis, bučiuotis, šoko tik už rankų susikibusios  happy.gif Užrašiau ją į šokius, draugė eis taip pat. Šiemet darželyje veikia labai daug būrelių, vakare pastudijuosiu skelbimus, gal dar kur įrašysiu  ax.gif  </p>



Aš saviškę irgi užrašiau į šokius. Kokia kaina pas jus vienos pamokos?
Dar Fausta nori į keramiką. Bet pamokėlės kaina - 5eur. blink.gif Daugokai...
Aš norėčiau leisti į anglų, nors nežinau ar šiais metais bus. Dar kol kas nemačiau skelbimo.
Atsakyti

Sakyčiau, pavyko atitrūkti nuo kasdienybės. O šiaip grafikas mūsų buvo įtemptas, nes norisi kuo daugiau pamatyti, sudalyvauti. 10val vakaro aš jau tik apie miegą galvodavau.

Skrydį atlaikė visai neblogai. Tiesa, su mumis kartu skrido apie 20 leliukų. Tiek daug mažiukų lėktuve aš dar nemačiusi. Jiems pakilimas gal buvo sunkesnis. Jei tik vienas pradeda rėkti, tai ir kiti tuoj prisideda. Pakilus lėktuvui buvo tylu, didžioji dalis jų užmigo. Mūsų skrydis buvo naktį. Taigi, manau, kad viskas jums bus gerai, nepergyvenk

Na, o mano mažajai šis skrydis buvo sunkiausias iš visų kiek skridusi. Sėdėjome lėktuvo priekyje, ir ji atidžiai klausėsi kaip stiuardesė supažindina keleivius su saugos instruktažu. Po instruktažo maniškei panika, kaip reikės užsidėti kaukes, liemenes, kai pradės kristi lėktuvas.
Papildyta:

Kelionė patiko, bet apsktritai mums kelionės patinka. Kainos ne tokios geros kaip praeitais metais. O ir pasirinkimas man pasirodė šį kartą mažesnis. Vyras su uošviu nusipirko po odinę striukę. Aš sau suknelę. Dukroms kedai, suknelės, bliuskutės. Tiesą sakant, tikėjausi geriau.
Kaip su seneliais - sunku pasakyti. Po kelionės dar nekalbėjom. Svarbiausia nesusirgo, daug kur dalyvavo. Dar kitais metais kalbinom skristi. Nors nežinau, žiūriu išankstinius pardavimus į Turkiją, - kainos šoktelėjusios keliais šimtais. Nežinau, ar galėsim sau leisti.

Jums rugsėjo pirmoji tikrai neeilinė. Bijau, kad tavo vietoje aš būčiau jau ir apsiverkusi.
Papildyta:


Aš saviškę irgi užrašiau į šokius. Kokia kaina pas jus vienos pamokos?
Dar Fausta nori į keramiką. Bet pamokėlės kaina - 5eur. Daugokai...
Aš norėčiau leisti į anglų, nors nežinau ar šiais metais bus. Dar kol kas nemačiau skelbimo.

Šokių viena pamoka 2 eur - nepasikeitė nuo 2015 m, kai lankė sūnus  :) Už praleistus užsiėmimus nereikia mokėti. Keramika 2015 m būdavo nemokamai, šiemet 3 eur vienas užsiėmimas - tpfu, nesąmonė, net mokykloje keramika kainuoja 5 eur/visas mėnuo, čia kažkoks kosmosas  :sleep:  5 eur už 1 užsiėmimą tuo labiau nemokėčiau  :blush-anim-cl:

Anglų k. pas mus 4 eur/užsiėmimas. Baletas - 20 eur/mėn (po 2 kartus per sav).

Yra dar robotika, karatė, futbolas, krepšinis. Aš turbūt kol kas daugiau niekur nerašysiu, nes mergaičių futbolas nuo 5 m, šiemet bendras toks su bernais ir ne visai futbolas, daugiau fizkultūra  :laugh:

Atsakyti
Dontstop, buvom galvoje per Kaledas ar Velykas grizti, bet gerai, kad nepirkom dar bilietu, nes nezinia kaip cia bebus..
Tevui trecia diena morfiju leidzia, miega daug, samoningas, bet tarpais jau ir keistu dalyku kalba. Momentais supranta, kad jau viskas.. momentais sako, gal dar pasitaisysiu, pavyks grizt namo, pabut.
Gydytojas sake, visiems elgtis kaip niekur nieko, nerodyt panikos ir taip jam sunku.
I Lietuva nevaziuojam dar, tevas zino, kaip lekem pas mociute atsisveikint.. supras, kad ne siaip sau grizom, nes tik pries menesi isvykom is Lietuvos, verks, kad nematys daugiau Adelijos, kad grizom 'palaidot'.. todel kol kas susilaikom..
Susitarem, kad Adelia paliksim sesei vyro jeigu kas, vyksim dviese. Su mociute Adelia nepasiliks tikrai, neprisileidzia jos nuo mazens i artima draugyste.
Pas sese kiemas, smelynas, ciuozyklos, sunu pora.
Sunus 5m., dukros 10 ir 12m. galvojam vaiku apsupty, kieme, jai bus lengviau laika leisti, bus uzsiemus. Tik va vakarais pries miega jau klausimas kaip bus.. nu bet sesuo yra kantri, moka bendrauti su vaikais, tai kazkaip susitvarkys turbut..
Tokie reikalai pas mus..
Atsakyti
QUOTE(dzeuse @ 2019 09 05, 11:15)
Dontstop, buvom galvoje per Kaledas ar Velykas grizti, bet gerai, kad nepirkom dar bilietu, nes nezinia kaip cia bebus..
Tevui trecia diena morfiju leidzia, miega daug, samoningas, bet tarpais jau ir keistu dalyku kalba. Momentais supranta, kad jau viskas.. momentais sako, gal dar pasitaisysiu, pavyks grizt namo, pabut.
Gydytojas sake, visiems elgtis kaip niekur nieko, nerodyt panikos ir taip jam sunku.
I Lietuva nevaziuojam dar, tevas zino, kaip lekem pas mociute atsisveikint.. supras, kad ne siaip sau grizom, nes tik pries menesi isvykom is Lietuvos, verks, kad nematys daugiau Adelijos, kad grizom 'palaidot'.. todel kol kas susilaikom..
Susitarem, kad Adelia paliksim sesei vyro jeigu kas, vyksim dviese. Su mociute Adelia nepasiliks tikrai, neprisileidzia jos nuo mazens i artima draugyste.
Pas sese kiemas, smelynas, ciuozyklos, sunu pora.
Sunus 5m., dukros 10 ir 12m. galvojam vaiku apsupty, kieme, jai bus lengviau laika leisti, bus uzsiemus. Tik va vakarais pries miega jau klausimas kaip bus.. nu bet sesuo yra kantri, moka bendrauti su vaikais, tai kazkaip susitvarkys turbut..
Tokie reikalai pas mus..


Stiprybės visai šeimai!

Agnei šiandien darželyje leido Meškiuką Pūsią nešiotis su savimi, tai jau mažiau verkė, bet miegoti dar nepasilieka auklėtojos... Aleksas net į kalbas nesileidžia, jog važiuoti namo prieš miegą, tai ~16val vėl važiuojam 😁🤦‍♀️
Atsakyti