Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

QUOTE(IruteB @ 2019 09 05, 12:08)
Stiprybės visai šeimai!

Aciu.

Kas sekat akcijas Norfos, parasykit i tema, kada bus knygoms nuolaida.
Noriu uzsiprasyt is seses, kad Adelijai kaledom dovanu atsiustu Kakes Makes knygu.
Atsakyti
Sveikos.
Na ir kainos bureliu pas jus blink.gif pas mus brangiausias burelis buvo lego (4eur kartui), visi kiti 1,5 eur man rodos (zumba, keramika). Siemet sake lankys tik zumba. Anglu nemokamai buvo pernai, nezinau ar siemet bus.
Atsakyti

Dzeuse, Jėzau, įsivaizduoju, kaip tau sunku  :huh2:  Nei važiuot, nei nevažiuot, jei važiuot, Adelią palikt... sunku ir baisu  :bijau2: Laikykis, kad viskas susiklostytų kuo geriau  :4u:  Dėl Norfos parašysiu, ką tik Maximoj ir Rimi buvo, tuoj manau Norfa nuolaidą  paleis..

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 09 06, 07:31)
<p><strong>Dzeuse</strong>, Jėzau, įsivaizduoju, kaip tau sunku  huh.gif  Nei važiuot, nei nevažiuot, jei važiuot, Adelią palikt... sunku ir baisu  fear.gif Laikykis, kad viskas susiklostytų kuo geriau  4u.gif  Dėl Norfos parašysiu, ką tik Maximoj ir Rimi buvo, tuoj manau Norfa nuolaidą  paleis..</p>

Mire siryt. Ruosiames i Lietuva.
Atsakyti

Mire siryt. Ruosiames i Lietuva.

O ne, užjaučiu labai :console: Laikykis, stiprybės  :console:​ 

Atsakyti
Dzeuse, uzuojauta console.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeuse @ 2019 09 06, 09:58)
Mire siryt. Ruosiames i Lietuva.


Užjaučiu verysad.gif
Atsakyti
Dzeuse, labai užjaučiu..nėra ką ir parašyti.. kaip viskas greitai verysad.gif





Sima, ar tikrai už lego būrelį galėjo būti tiek mažai? Man sakė sesuo, kad pas juos pernai buvo 30€ už mėn. Kaip ir čia pas mus Vilniuje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uoga_saujoj: 07 rugsėjo 2019 - 18:42
QUOTE(Uoga_saujoj @ 2019 09 07, 19:40)
Dzeuse, labai užjaučiu..nėra ką ir parašyti.. kaip viskas greitai verysad.gif
Sima, ar tikrai už lego būrelį galėjo būti tiek mažai? Man sakė sesuo, kad pas juos pernai buvo 30€ už mėn. Kaip ir čia pas mus Vilniuje

Taip, tikrai tokia kaina. Siemet menesinis jau 20eur. Gal mazesniems vaikams pigiau, ar kaip. Ar gal kitas cia burelis koks, musu Lego bricks kazkoks
Atsakyti






Sima, ar tikrai už lego būrelį galėjo būti tiek mažai? Man sakė sesuo, kad pas juos pernai buvo 30€ už mėn. Kaip ir čia pas mus Vilniuje

Yra Kaune Lego būrelis ir visai nemokamai - pas mus bibliotekoje, jau keleri metai vyksta  :)  Taip kad kaina gali būti bet kokia, kokią sugalvos organizatoriai  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 09 12, 08:37)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Uoga_saujoj" data-cid="72495892" data-time="1567874438"><div><p>
Sima, ar tikrai už lego būrelį galėjo būti tiek mažai? Man sakė sesuo, kad pas juos pernai buvo 30€ už mėn. Kaip ir čia pas mus Vilniuje</p></div></blockquote><p>Yra Kaune Lego būrelis ir visai nemokamai - pas mus bibliotekoje, jau keleri metai vyksta  smile.gif  Taip kad kaina gali būti bet kokia, kokią sugalvos organizatoriai  smile.gif​ </p>

Gal gali info atsiusti? Kur ir kada jis vyksta?
Atsakyti
Labas 🙂

Aleksas vakar vėmė darželyje prieš vakarienę, namie vakare temperatūra buvo pakilusi, tai šiandien namie, bet ryt vėl žygiuos į darželį, nes šiandien jau gerai 🙂 Agnė šįryt neverkė atsisveikinant ir auklėtoja sakė, kad šiaip ji šaunuolė – tik dėl kompanijos verkia 😁

Kitą savaitę dirbsiu – pavaduosiu pradinių klasių mokytoją ax.gif
Atsakyti