Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

 Slogos nera, nesusirgo, gal grudinimasis duoda naudos, trecius metus lanko, tokiom savotiskom salygom, be saliku kepuriu puse ziemos..

Tai jau tikrai užsigrūdino per tiek laiko  :D 

Visgi nedarbas pradėjo jaustis - baisiai gaila pinigų viskam  :lol:  Nupirkau panai žieminį kombinezoną iš MM, dėvėtą, laukiu, kol atsiųs. Šiandien nupirkau jai žieminius batus iš Lidlo. Labai pergyvenu dėl kokybės  :D  Nieks neturėjo?

Neseniai pirkau jai kepurę, dar net ne žiemai, rudeninę. Joprst, 10 eur, už visišką sintetiką  :huh2: AčiūD, žieminė tebetinka pernykštė...

Nuo šiandien nuolaida knygoms Maximoj. Jau vakar buvau apžiūrėt, pafotkinau visų patikusių viršelius ir patikrinau namie, ar yra kas mūsų bibliotekoj (online galima pažuiūrėt). Deja, nėra nei vienos, Nojaus serijos irgi nėra :( Ech, pirkti gaila pinigų  :D  :oh: 

Sūnus vakar gavo 6. O dar prie gabių užrašytas  :oh: Trečia diena, kaip rašo pažymius mokykloje, tai aš tikrinu žurnalą kas valandą  :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti
Vakar buvo Mokytojų diena; mokinukams pamokas vedė dvyliktokai, tai mokytoja paprašė pabūti kartu su pirmokais – maniškiui svajokliui bent namų darbų nereikės ruošti, kai mama vis baksnojo „Kostai, dirbk“ 😁 Kartais ir pas ketvirtokus užeidavau, nes klasės šalia, o tarp jų yra mėgėjų neklausyti 🤦‍♀️

Su užsisvajojimu per pamokas ir ruošiant namų darbus su ketvirtoku pradžioje irgi reikėdavo vargti – tik šiemet jau daugiau spėja mokykloje ir namie judinti „Tadai dirbk“ nebereikia, o juk pirmūnas nuo pat pradžių 🙂 Įtariu, kad čia irgi bus panašiai, o tai, kad tik 6,6m jam – tik antraeilis vaidmuo 🙂 Dar logopedinių bėdų turi, bet čia irgi ne amžiuje bėda (maišo c ir č, s ir š, z ir ž, dz ir dž) 🙂

Šiandien vaikai dalyvavo „Bėgime aplink Pajūrį“ (mūsų miestelis, kur mokykla): Aleksas pats apibėgo 500m, Agnė man ant rankų (😁) irgi 500m, Tadas su Kostu savarankiškai 1km – visi pasipuošė medaliais, atsigėrėm arbatos su sausainiais ir grįžom 🙂
Atsakyti
Dontstop - as praeitais metais vaikams pirkau batus is Lidlo. Kokybe nesuper, bet laike gerai. Dar maciau, kad nemazai darzelinukiu su tokiais pat tipeno.

O sunui kartais gerai ir prastesni pazymi gauti. Juk jis irgi zmogus. biggrin.gif


IruteB - ar tu negavai medalio uz begima? blink.gif Su Agne ant ranku 500metru nubegti, tai cia jau pirma vieta be konkurencijos biggrin.gif

Merginos, kas mokykloje dirbat, gal zinot ar tikrai musu sausinukai kitais metais visi eina i priesmokykline klase? g.gif
Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2019 10 06, 17:44)
Dontstop - as praeitais metais vaikams pirkau batus is Lidlo.  Kokybe nesuper,  bet laike gerai.  Dar maciau,  kad nemazai darzelinukiu su tokiais pat tipeno. 

O sunui kartais gerai ir prastesni pazymi gauti.  Juk jis irgi zmogus.  biggrin.gif
IruteB - ar tu negavai medalio uz begima?  blink.gif  Su Agne ant ranku 500metru nubegti,  tai cia jau pirma vieta be konkurencijos  biggrin.gif

Merginos,  kas mokykloje dirbat,  gal zinot ar tikrai musu sausinukai kitais metais visi eina i priesmokykline klase?  g.gif


Negavau – nebuvau užsiregistravus 😁 Mes daugiau ėjom nei bėgom 😁

Dėl privalomos priešmokyklinės klasės nuo 5m dar nieko negirdėjau – pasidomėsiu 🙂
Atsakyti

Pas mus irgi penktadienį buvo šiokia tokia šventė ir mokykloje, ir darželyje. Mokykloje buvo tik 3 pamokos, ir tas vedė 11kai. Tradicinių pamokų nebuvo, buvo jie sugalvoję visokių viktorinų, žaidimų ir pan. Buvo galima ateiti be uniformos ir kuprinės, bet maniškis praleido pro ausis šitą info  :B O mokytojus užėmė 12kai, paruošė jiems rankų darbo skanėstų, saldėsių, salėje buvo koncertas. Po pamokų aš sūnų pasitikau prie mokyklos ir nuėjom į miestą gastroliuot, pargrįžom pėstute iš centro  :D 

Semtama, aš irgi labai norėčiau žinot, kaip bus su ta priešmokykline klase. Kol kas man auklėtoja tik tiek pasakė, kad būtent mūsų darželyje griežtai į naują įstatymą nežiūrės, bus galima ir nuo 6 eiti į priešmokyklinę, o nuo 7 - į mokyklą. Bet pas mus dabar keičiasi direktorė, kaži ką nauja pasakys... Aš jau nusiteikiau, kad nuo 7 į mokyklą leisiu  :hmm: (man gi dar su dekretu reikia susisukt  :D  Iki 6 m nespėju  :P )

IruteB, pas mus su namų darbais jokio pagerėjimo  :mmm:  Nieko nedaro pats, reikia sėdėt šalia ir baksnot  :mega_shok: 

Atsakyti
As noreciau kitais metais leisti i priesmokykline. Buvau praeita savaite vyresneles tevu susirinkime. Susake, kokias uzduoteles duoti namie. As tokias kaip tik ir duodu dabar mazajai. Galvoju, neturetu buti per sunku. Tik tiek, kad ji mokytis tingi. Pastoviai reikes kontroliuoti. O ir priesmokyklineje jie turi daug pamokeliu. Pratybos, rasto darbai i pirmoku sasiuvinius, dar meno darbeliai. Mano didzioji daznai praso, kad nuvestume anksciau, arba pasiimciau veliau, nes nespeja pazaisti su draugais. unsure.gif Velgi, mazajai toks tempas, jauciu, nepatiks. unsure.gif Taigi, adaptacija turetu buti sunki, ypac, kai zinos, kad didele dalis jos grupioku pasilike senoje grupeje.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 10 07, 08:42)
<p>Pas mus irgi penktadienį buvo šiokia tokia šventė ir mokykloje, ir darželyje. Mokykloje buvo tik 3 pamokos, ir tas vedė 11kai. Tradicinių pamokų nebuvo, buvo jie sugalvoję visokių viktorinų, žaidimų ir pan. Buvo galima ateiti be uniformos ir kuprinės, bet maniškis praleido pro ausis šitą info  cool.gif O mokytojus užėmė 12kai, paruošė jiems rankų darbo skanėstų, saldėsių, salėje buvo koncertas. Po pamokų aš sūnų pasitikau prie mokyklos ir nuėjom į miestą gastroliuot, pargrįžom pėstute iš centro  biggrin.gif </p><p></p><p><strong>Semtama</strong>, aš irgi labai norėčiau žinot, kaip bus su ta priešmokykline klase. Kol kas man auklėtoja tik tiek pasakė, kad būtent mūsų darželyje griežtai į naują įstatymą nežiūrės, bus galima ir nuo 6 eiti į priešmokyklinę, o nuo 7 - į mokyklą. Bet pas mus dabar keičiasi direktorė, kaži ką nauja pasakys... Aš jau nusiteikiau, kad nuo 7 į mokyklą leisiu  hmm.gif (man gi dar su dekretu reikia susisukt  biggrin.gif  Iki 6 m nespėju  tongue.gif )</p><p></p><p><strong>IruteB</strong>, pas mus su namų darbais jokio pagerėjimo  schmoll.gif  Nieko nedaro pats, reikia sėdėt šalia ir baksnot  mega_shok.gif </p>


Tado mokytoja kaip tik turėtų imti priešmokyklinukus, tai aš galvoju Aleksą leisti – labai gera mokytoja 🙂
Atsakyti
Sveikos,
Mes jau po atostogų, bandom adaptuotis šaltyje biggrin.gif atostogos praėjo puikiai, viskuo esam patenkinti, pailsėjom nuo buities, namų, įdegėm, prisimaudėm, skanaus maisto prisivalgėm. Sunkioji dalis skrydžiai tik, o visa kita gerai.

Maniškė irgi kitais metais jau eis į priešmokyklinę kartu su visa grupe ir auklėtoja. Minėjo, kad nieko labai nesiskirs, tik turės išeiti programą, pratybos bus.
Atsakyti

Pas mus kaip tik mūsų grupė kitais metais dar nebus priešmokyklinė. Tai jei labai norėčiau anksčiau atiduoti į mokyklą, tektų keisti grupę: ir fizines patalpas, ir auklėtojas, ir kolektyvą. Tektų skirti su drauge, ta tai tikrai nepapuls, jai šį rudenį tik 4 sukakos. Jei eisim metais vėliau, grupės keisti neteks, tos pačios auklėtojos ves ir pamokėles. Na bet vis dėlto man svarbiau ne draugystę išsaugot, o žiūrėt, kaip mum šeimoj patogiau būtų paskui dėl lydėjimo į mokyklą ir t t  :) 

Sima_1, sveika sugrįžus  :4u:   Papasakok apie kelionę daugiau  :) 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 10 08, 08:13)
<p>Pas mus kaip tik mūsų grupė kitais metais dar nebus priešmokyklinė. Tai jei labai norėčiau anksčiau atiduoti į mokyklą, tektų keisti grupę: ir fizines patalpas, ir auklėtojas, ir kolektyvą. Tektų skirti su drauge, ta tai tikrai nepapuls, jai šį rudenį tik 4 sukakos. Jei eisim metais vėliau, grupės keisti neteks, tos pačios auklėtojos ves ir pamokėles. Na bet vis dėlto man svarbiau ne draugystę išsaugot, o žiūrėt, kaip mum šeimoj patogiau būtų paskui dėl lydėjimo į mokyklą ir t t  smile.gif </p><p></p><p><strong>Sima_1</strong>, sveika sugrįžus  4u.gif   Papasakok apie kelionę daugiau  smile.gif </p>

O kas būtent domina? mirksiukas.gif Čia buvo pasyvus poilsis prie baseino ir jūros, niekur nekeliavom, nenorejom su leliuku per karštį trankytis ax.gif
Atsakyti

O kas būtent domina? mirksiukas.gifČia buvo pasyvus poilsis prie baseino ir jūros, niekur nekeliavom, nenorejom su leliuku per karštį trankytis ax.gif

Turbūt įspūdžiai bendrai  :)  Ar nesigailit, kad skridot būtent ten, būtent tokiu laiku? Ar brangiai atsiėjo kelionė? Ar karšta tokiu metu Turkijoje? Kur planuojat kitą kartą?  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 10 08, 12:59)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72515979" data-time="1570519773"><div><p>O kas būtent domina? vartotojo įkelta nuotraukaČia buvo pasyvus poilsis prie baseino ir jūros, niekur nekeliavom, nenorejom su leliuku per karštį trankytis vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Turbūt įspūdžiai bendrai  smile.gif  Ar nesigailit, kad skridot būtent ten, būtent tokiu laiku? Ar brangiai atsiėjo kelionė? Ar karšta tokiu metu Turkijoje? Kur planuojat kitą kartą?  biggrin.gif​ </p>

Ne, nesigailim del nieko, viskas labai patiko, oras buvo puikus, diena apie +30, vakare atvesdavo iki 25 biggrin.gif Jūra šilta. Neprireikė nei vieno šiltesnio drabuzio, tik vasariniu 4u.gif Viesbutis pateisino visus lukescius, labai tvarkingas, svarus, kambarys erdvus, vaikam baseinai, ciuozyklos, kt pramogos non stop. Be vaiku aisku nevaziuotume gal butent i ta viesbuti, nes nebutu tiek svarbu pramogos, keliautume po regiona pati. O viesbutyje praktiskai vien seimos su vaikais. Na zodziu viskas patiko tikrai, ir dar dziaugiuosi, kad neapsirgom, ko baiminausi (viduriavimai visokie ir t.t.). Mums visiems kainavo apie 2200eur (tikslios sumos neatsimenu, vyras mokejo). Nežinau, ar čia brangu, neturiu su kuo palyginti.
Tikrai jei keliaut vel ten pat tai tik rudeni, nes jau nebe karsta, jura silta. Sekancios neplanuojam kolkas, ziema vyras slidinet tradiciskai. O kita rudeni jau mazoji i darzeli, o as i darba.. taip kad nezinau kaip cia bus. Ir patys skrydziai sunkus su mazais vaikais..
Atsakyti