Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

QUOTE(ale-ruta @ 2019 10 13, 09:50)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="dontstop" data-cid="72516882" data-time="1570607281"> Na va, kaip mūsų variantas... Ale-Rūta, kokius matai minusus?  smile.gif</blockquote> Nes manau, kad jie būtent dabar, t.y. 5-6metų, yra imliausi informacijai. Maniškis iš tų kuriems reik daugiau laiko suprasti, tai gal ir geriau, kad vėliau pradės. <p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="semtama" data-cid="72518554" data-time="1570778942"> Betgi tėvai sprendžia leisti į priešmokyklinę grupę ar ne. vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote> Dabar yra pereinamasis laikotarpis ir švietimo įstaigos turėtų dalint vaikus į gimusius iki rugpjūčio 31 d. Ir po. Tai tie kurie gimę iki 2015 rugpjūčio 31 d. į priešmokyklinę turėtų išeit 2020 m. Rugsėjo 1 d. Pas mus darželis nedalina. Bet tėvai gali ir patys nuspręs leist ar ne. Po 2021 m. ar 2022 m. neatsimenu tiksliai, visi turės eit 5 m. į priešmokyklinę, 6 į mokyklą.

Ale-rūta, gal turi kokį nors raštą apie priešmokyklinę nuo 5m? 🙂
Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2019 10 18, 07:32)
Ale-rūta, gal turi kokį nors raštą apie priešmokyklinę nuo 5m? 🙂

Radau pati 🙂 Dontstop, tavęs Facebook nėra (ten įkėliau į grupę), tai pati paieškok Google „Priešmokyklinis ugdymas nuo 5 metų“ (nuorodos su PDF failais) arba sakyk elektroninį paštą ir atsiųsiu 🙂
Atsakyti

Radau pati 🙂 Dontstop, tavęs Facebook nėra (ten įkėliau į grupę), tai pati paieškok Google „Priešmokyklinis ugdymas nuo 5 metų“ (nuorodos su PDF failais) arba sakyk elektroninį paštą ir atsiųsiu 🙂

IruteB, ačiū  :4u:  Tą failą aš kažkada net atsispausdinus buvau, ėjau su juo pas auklėtoją. Bet ji man pasakė, kad nepaisant naujai priimto įstatymo, konkrečiai mūsų darželis leidžia dar tėvams pasirinkti, ar nuo 6, ar nuo 7 į mokyklą, atitinkamai, ar nuo 5, ar nuo 6 į priešmokyklinę... Jei palikt viską savieigai, tada gausis, kad mano pana nuo 7 eis į mokyklą, nes šita grupė, kur ji dabar lanko, pasidarys priešmokyklinė tik 2021 m. Arba tada turiu ją perkelt į kitą grupę, kuri pradės priešmokyklinukų programą jau sekančiais mokslo metais...

Atsakyti