Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Dzeuse, prie kokios čia jūs jūros buvot, prie Šiaurės?  :)  Kaip sugalvojot tokiu nestandartiniu metu nuvažiuot?  :) 

Smagios šventės ryt  :4u:​ 

Atsakyti

Merginos, visoms gerų švenčių  :4u: 

kalediniai-burimai-448.jpg?t=1354118536

Atsakyti
Su šventėm! Ką gero dovanų gavot? biggrin.gif aš kaip niekad mažai ir nelabai stipriai pataikyta, nors ir pagal užsakymą tongue.gif norėjau silikoninio kilimėlio į orkaitę ir stiklinio indo mėsai pirkti, o gavau du storus kilimėlius. Negana to susiraitė bekepant (bet paskui išsitiesė) taip ir nesupratau biggrin.gif karščiui tikrai atsparus
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 12 24, 14:22)
Dzeuse, prie kokios čia jūs jūros buvot, prie Šiaurės?  smile.gif  Kaip sugalvojot tokiu nestandartiniu metu nuvažiuot?

Prie Baltijos. Vyras rudeni daug savaitgaliu dirbo, gruodi irgi, norejo jau keliu dienu relakso kazkur, plius ten gyvena draugai musu, seniai nematem, tuo paciu aplankem.

QUOTE(Uoga_saujoj @ 2019 12 30, 21:58)
Su šventėm! Ką gero dovanų gavot? biggrin.gif aš kaip niekad mažai ir nelabai stipriai pataikyta, nors ir pagal užsakymą  tongue.gif norėjau silikoninio kilimėlio į orkaitę ir stiklinio indo mėsai pirkti, o gavau du storus kilimėlius. Negana to susiraitė bekepant (bet paskui išsitiesė) taip ir nesupratau biggrin.gif karščiui tikrai atsparus

Is netiketu dovanu- Chanel kvepalus nuo vyro.

Is uzsiprasytu- vitaminus odai, plaukams, veidui viena priemone. Mama padovanojo.

Nuo seses apyranke is akmenu, pagal gimimo data, zodiaka pagminta.

Anyta pinigu prie saldainiu dezutes buvo pridejus.


Siandien vaziuosim pas draugus su kuriais jau n metu kartu svenciam.
Noreciau be nakvynes, jeigu Adelia sulauks dvylikos, po fejerverku namo vaziuosim, mums iki ju koks 60km., buna liekam, bet labiau noreciau sausio 1 atsibusti namuos, trintis su pizama ant sofos visa diena.
Atsakyti
Laimingų Naujųjų metų! 😘
Atsakyti
Su Naujais Metais visas. Tegul jie atnesa laime ir siluma i Jusu seimas ir namus.


Musu Kaledas siais metais pavoge gripas. Pragulejom visi pasliki su temperaturom lovoje. Liko kalnas nepadovanotu dovanu, nes nenuvaziavom nei pas mano, nei pas vyro tevus. Zodziu, metu gale jauciuosi atkentejus uz visas metu nuodemes.

Ar susigalvojot sau kazkokius tikslus siems metams?
Mano vienas is tikslu susimazinti darbo kruvi. Jauciu, kad darbas pradejo nebeteikti malonumo, stinga ideju, energijos, nezinau, kas tai, pervargimas ar dar kas. Tai ta proga pasiemiau biulioteni, ko gyvenime nesu darius. Pasiemiau tiesiog siaip, nes nenoriu i darba.

Kitas tikslas - pasirupinti savo sveikata. Jau per gruodi apturejau dvi ligas: laringita ir gripa. Galvoju, reikia bent kraujo tyrima pasidaryti.

Dontstop - ar vaziavot i Varsuva? Jei taip, tai kaip ten Nauju metu sutiktuves?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semtama: 02 sausio 2020 - 11:26

Sveikos, merginos, su Naujais  :4u:

 

Kalėdinę savaitę praleidom ramiai. Su mama per metų metus išvedėm formulę - optimalu mum būt kartu iki 5 dienų  :P  5tą dieną prasideda trintis... Kol mama buvo pas mus, su vyru dukart išėjom "į pasimatymus".  Su mama buvom nuvažiavę į Botanikos sodą. Laikinoji drugelių paroda kiek nuvylė - apie keliolika vienodokų drugelių, laisvai skraidančių vienoj mažoj patalpoj ir tiek. Buvo ir ant mūsų nutūpę jie, pana žiauriai bijojo  :D Kambaryje budėjo sodo darbuotoja, kuri galėtų ir papasakot kažką apie tuos drugelius, nes kiek brangokai užmokėjom už 5 min tokios pramogos  :P

 

Per Naujus kaip ir planavom važiavom į Varšuvą. Išvažiavom 31 d paryčiais, grįžom šiąnakt. Kelionė pavyko neblogai. Pirmą dieną atvykom apie 16 val, numetėm daiktus ir išėjom pasivaikščioti po mūsų rajoną, apsižiūrėti, kur kas. Vakare visos kavinės ir prekybcentriai jau buvo uždaryti, gerai, kad spėjom kažkiek maisto prigriebt pakeliui dieną. Šventinį stalą pasidengėm viešbučio kambary, pavalgėm ir apie 22 val išvažiavom į centrą. Į pagrindinę šventimo vietą nevažiavom, pasirinkom vieną iš Kalėdinių mugių senamiestyje, prie Barbakano. Reikia pasakyt, Varšuva buvo papuošta šiaip sau, net mūsų Kaunas įspūdingiau ir šventiškiau spindi  :lietuva:  Kalėdinė mugė irgi visai mažytė. Ką ten pardavinėjo, net nežiūrėjau - visko turėjom su savim. Prieš 12 (jų laiku, mūsų buvo pirma!  :) ) užėmėm vietą ant Barbakano sienos. Ten buvo ramoka, fejerverkai matėsi labai iš tolo, užtat visiškai saugu su vaikais. Aš kadangi bijau fejerverų, tai visainenorėjau būti jų epicentre  :bijau2:  Atkimšom šampę, susidaužėm. Dar kiek pavaikščiojom po švenčiantį miestą ir apie 3 mūsų laiku grįžom tramvajumi į viešbutį  :)

 

Sausio pirmą nedirbo nei parduotuvės, nei muziejai, tai nuvažiavom į Lazienki parką - nu parkas ir parkas, niekuo ypatingas, tik kad didelis, niūrus ir šaltas, kaip ir mūsų parkai tokiu metų laiku  :) Paskui nuvažiavom į buvusį turgų, perdarytą į fudkortą, t y dabar ten vien maitinimo įstaigos, nuo užkandinių iki prabangių restoranų, su visokių šalių virtuvėm - mums labai patiko, super vieta  :)

 

 Sausio 2rą pašventėm Kopernikui, prabuvom ten 6 valandas ir visko nespėjom apžiūrėt  :D Vyras su sūnum ėjo į Planetariumą, mes su pana - į mažylių zoną, kartu kiek pajėgėm apžiūrėjom pagrindines ekspozicijas. Na mums tai nerealiai patiko, kaip ir aną kartą, kai buvom 2016 m. Šiais metais planuojam nuvažiuoti į analogišką mokslinį centrą Tartu mieste  :)

 

Sausio 3 pašventėm šopingui. Varšuvoj prekinomės rūbais, batais, kosmetika, Grajewo miestelyje - maistu ir vaistais. Planavom Suvalkuose apsipirkti maisto, bet buvom ten jau tik labai vėlai naktį...

 

Reziumuojant, esam šventę Naujus metus Rygoj, Taline, Helsinkyje, Prahoje, Varšuvoje ir kelte pakeliui į Stokholmą  :D . Labiausiai patiko Taline, antroj vietoj - Rygoj. Kitais metais planuojam į Berlyną  :) Varšuvoj - 8 balai. Kainos, maistas, šopingas - super, bet trūko koncertų, linksmybių (bet ir nebuvom pagrindinėje šventimo vietoje  :) )

 

 

 

 

Atsakyti

Su šventėm! Ką gero dovanų gavot? biggrin.gifaš kaip niekad mažai ir nelabai stipriai pataikyta, nors ir pagal užsakymą tongue.gifnorėjau silikoninio kilimėlio į orkaitę ir stiklinio indo mėsai pirkti, o gavau du storus kilimėlius. Negana to susiraitė bekepant (bet paskui išsitiesė) taip ir nesupratau biggrin.gifkarščiui tikrai atsparus

Aš kaip ir kasmet gaunu dovanų tik iš vyro ir mamos  :) 

Mama padovanojo Rogovo knygą (įžymus Rusijos stilistas, knyga apie madą, siuntė ją net iš Maskvos :) ) ir nagų laką.

Vyras padovanojo tapkes iš avikailio, 3 L'occitane kosmetikos priemones, MAC makiažo fiksatorių, Bobby Brown knygą Beauty from the inside out (apie sveiką gyvenseną; yra anksčiau dovanojęs tos pačios autorės apie makiažą), veido kaukę ir mum su sūnum perpus - kavos aparatą.

Silikoninį kilimėlį turiu, man nesiraito  :) 

Atsakyti



Siandien vaziuosim pas draugus su kuriais jau n metu kartu svenciam.
Noreciau be nakvynes, jeigu Adelia sulauks dvylikos, po fejerverku namo vaziuosim, mums iki ju koks 60km., buna liekam, bet labiau noreciau sausio 1 atsibusti namuos, trintis su pizama ant sofos visa diena.

Kaip pavyko atšvęst?  :)​ 

Atsakyti

Semtama, na ir nepasisekė jums  :console: Kaip dabar, ar pasveikot jau visi?

Mano 2020 planai: susirasti darbą ir stiprinti imunitetą. Su ligom irgi nekas. Sergu jau 2 mėn, jei ne daugiau. Kelionėje irgi šiaip buvo sveikata, bet vis geriau, nei pernai. Pernai važiavom ant Naujų į Prahą, buvau be balso ir su temperatūra. Šiemet - "tik" su kosuliu ir sloga  :wacko:  Vaistų išgerta per tuos mėnesius...  :wacko: 

Atsakyti
QUOTE(Uoga_saujoj @ 2019 12 30, 22:58)
Su šventėm! Ką gero dovanų gavot? biggrin.gif aš kaip niekad mažai ir nelabai stipriai pataikyta, nors ir pagal užsakymą  tongue.gif norėjau silikoninio kilimėlio į orkaitę ir stiklinio indo mėsai pirkti, o gavau du storus kilimėlius. Negana to susiraitė bekepant (bet paskui išsitiesė) taip ir nesupratau biggrin.gif karščiui tikrai atsparus


Aš iš vyro kvepalus gavau. To ir tikėjausi, nes mano mgstamiausi kaip tik baigėsi prieš šventes.


Dontstop - Jūsų nauji metai, kaip visada neeiliniai smile.gif Dar gražiau, kad net ir kitiems turit planus biggrin.gif
Kažkur skaičiau, kad fejerverkai Varšuvoje yra draudžiami, bet matyt vistiek kažkiek buvo. smile.gif
Mes vasarą planuojam irgi į Lenkiją važiuot. Galutinė stotelė būtų Gdanskas. Bet viso maršruto dar nesudėliojom.

Jau atidaryta Afrikinių drugelių paroda Botanikos sode! bigsmile.gif Reikės nueiti pažiūrėti, praeitą žiemą buvom, mums patiko. smile.gif
Na ir dar į Megos zoosodą esu pažadėjus nuvesti mažąją dukrą ir taip pažymėti jos penktąjį gimtadienį.

Dėl mamos, aš pilnai suprantu, kad 5 parų per akis. Man irgi per tiek laiko gautųsi trintis. Mes su mano tėvais ir uošviais susitinkam gana dažnai ( maždaug kas dvi savaites) , bet beveik niekada vieni pas kitus nenakvojam, nebent vaikai. Mums jau tokio poreikio nėra. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2020 01 04, 15:31)
<p><strong>Semtama</strong>, na ir nepasisekė jums  console.gif Kaip dabar, ar pasveikot jau visi?</p><p>Mano 2020 planai: susirasti darbą ir stiprinti imunitetą. Su ligom irgi nekas. Sergu jau 2 mėn, jei ne daugiau. Kelionėje irgi šiaip buvo sveikata, bet vis geriau, nei pernai. Pernai važiavom ant Naujų į Prahą, buvau be balso ir su temperatūra. Šiemet - "tik" su kosuliu ir sloga  wacko.gif  Vaistų išgerta per tuos mėnesius...  wacko.gif </p>


Maždaug pasveikom. Vyrui kažkas panašaus į sinusitą, mažoji dar pakosti, šiandien išvežem dar trim parom pas senelius reabilitacijai. smile.gif Ketvirtadienį, tikiuosi, jau galės žygiuoti į daržlelį. Vyresnėlė jau šiandien dalyvavo plaukimo varžybose, ryt keliaus į darzėlį.


Pasirodo, ne aš viena su žieminėm ligom vargstu. Nežinau, gal čia visi tokie. blink.gif
Atsakyti
Labas 🙂 Dontstop Naujųjų metų sutikimas 👍

Mes šiemet kažkaip lengvai - be jokių rimtų ligų... 🙂 Kad tik neprisišnekėčiau 😁 Didieji kol kas nei vienos dienos mokykloje nepraleido👍

Vyras vėl be darbo 🤦‍♀️ 12.30d pasiūlė jam eit iš darbo savo noru, tai pasakė, kad 01.02d nuspręs. Nuvažiavo tada, parašė prašymą atleisti, o priešpiet gavom laišką, kad atleidžiamas nuo 01.04d dėl nepatenkintų lūkesčių bandomuoju laikotarpiu 🤦‍♀️ Dar vienas kolega taip pat 🤦‍♀️ Vėl registruosis darbo biržoje.

Mano vienintelis tikslas šiems metams – susirasti darbą 🙂 Gal prie to ir studijuot pradėsiu 🙂
Atsakyti