Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

QUOTE(dontstop @ 2019 11 28, 08:14)
<p><strong>Semtama</strong>, aš Norfoj tą tešlą pirkau  4u.gif Apie ką edukaciją vesi?  bigsmile.gif </p><p></p><p>Pas mane irgi daug vaikiškų renginių artimiausiom dienom. Užvakar važiavau į sūnaus mokyklą, buvo organizuojami susitikimai su mokytojais. Pirmą kartą ėjau į tokį "renginį", buvau užsirašius pas 3 mokytojus, nžn, gal reikėjo pas visus iš eilės rašytis. Laiko sugaišinau be galo daug, nes prie kiekvieno kabineto teko laukt eilėse, nepaisant išankstinės rezervacijos  doh.gif Sužinojau daug visokių dalykų, ko vaikas nepasakojo, blogiausias iš jų - kad pasirodo papuolė į itin prastą klasę  lotuliukas.gif  doh.gif  Visi mokytojai skundėsi, kad tokios blogos klasės dar nematė, elgesys siaubingas, jokios tolerancijos, nevaldomi, nemotyvuoti ir tt. </p><p>Kitą sav pas mus net keli renginiai. Visų pirmą, bus bendras tėvų ir vaikų susirinkimas vėlgi mokykloje, dėl to paties - klasės auklėtoja gavo bart iš direktoriaus, kad visi mokytojai jau skundžiasi klase, kad neįmanoma joje  dirbt, vaikai neklauso ir tt. Labai nenoriu važiuot, ypač turint omeny, kad maniškis tai ramiakas, tikrai ne prie tų blogiukų, o išklausyt visą negatyvą vis tiek reikės  hmm.gif </p><p></p><p>Ryt nebus pamokų, vaikams edukacija kažkur prie Soboro apie porą val, anksti paleis, tai galvoju važiuot kartu, pavaikščiot po Akropolį, o edukacijai pasibaigus nueit kur su sūnum, dar galvoju kur  hmm.gif 
</p><p></p><p>Kitą sav eglutės įžiebimo šventės darželyje ir mokykloje. Darželyje tai tiesiog įžiebimas, o mokykloje - fakyrų šou, grupės 16H koncertas, fejerverkai, laužas, vaišės ir tt  blink.gif , aišku, reikės vežti,o  kadangi vakare bus, dar ir sesę temptis ...
</p><p>O dar vieną vakarą dviese su vyru esam užrašyti į alaus degustaciją   drinks_cheers.gif   lotuliukas.gif </p>


Dar nezinau del edukacijos. Viena is uzduociu, galvoju, bus Alias zaidimas. O siaip, kitas uzduotis dar reikes apgalvoti.
Tikrai, nemazai reikalu ir tau su svietimo istaigomis. smile.gif O del vaiku neklausymo klasese-grupese dabar taip populiaru... Mano mazosios grupe laikoma sunkiausia darzelyje. Aukletojos keiciasi nuolat. Tevai praso perkelti i kitas grupes. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Uoga_saujoj @ 2019 11 29, 23:19)
Sveikos. O kur jūs lankot tuos logopedus?  unsure.gif  čia darže? Kažkaip net nesugalvojau vesti. Netaria R, bet kažkaip nematau bėdos dar dėl to  unsure.gif


Pas logopede\a galit lankytis darzelyje, poliklinikoje, ankstyvosios reabilitacijos tarnyboje, raidos centre, privaciame kabinete. Musu vaiku jau toks amzius, kad visus kalbos garsus turetu tarti taisyklingai.
Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2019 12 08, 18:30)
Dar nezinau del edukacijos.  Viena is uzduociu,  galvoju,  bus Alias zaidimas.  O siaip,  kitas uzduotis dar reikes apgalvoti.
Tikrai,  nemazai reikalu ir tau su svietimo istaigomis.  smile.gif  O del vaiku neklausymo klasese-grupese dabar taip populiaru...  Mano mazosios grupe laikoma sunkiausia darzelyje.  Aukletojos keiciasi nuolat.  Tevai praso perkelti i kitas grupes.  unsure.gif
Papildyta:
Pas logopede\a galit lankytis darzelyje,  poliklinikoje,  ankstyvosios reabilitacijos tarnyboje,  raidos centre,  privaciame kabinete. Musu vaiku jau toks amzius,  kad visus kalbos garsus turetu tarti taisyklingai.


Mes su Tado klase (jie buvo trečiokai) esam žaidę įdomų žaidimą. Taviškė gal per jauna jam, bet, jei nori, per messenger galiu atsiųsti aprašymą 🙂
Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2019 12 08, 21:38)
Mes su Tado klase (jie buvo trečiokai) esam žaidę įdomų žaidimą. Taviškė gal per jauna jam, bet, jei nori, per messenger galiu atsiųsti aprašymą 🙂


Atsiusk. bigsmile.gif Aciu. 4u.gif
Gal dar kazka zinai, ka butu galima pazaisti su tokiais vaikais. Ideju man reikia, jei ka, juk as ir pakoreguoti galiu. smile.gif
Atsakyti

Sveikos  :4u:

Praeitą sav buvau pas sūnų mokykloje tėvų susirinkime. Mokytojai mane prigąsdino, kad ir klasė blogiausia, ir vaikai nevaldomi, ir nepasiteisinęs eksperimentas (ši klasė buvo naujai suformuota iš skirtingų mokyklų vaikų, t y visi jie naujokai šitoj mokykloj šiemet), net davė užuominą, kad vertėtų man saviškį pervest į kitą klasę. O paaiškėjo, kad baisiausi vaikų nusižengimai čia: žaidimai telefonu, išėjimai iš mokyklos teritorijos iki Hyper Maximos (ne pabėgimas iš pamokų, o išėjimas būtent per pertrauką), popieriaus mėtymas ir pan. Na ką galiu pasakyti. Jie nematė kas darosi paprastose mokyklose  :blink:  :oh:  :lol:  Prie analogiškų mažmožių prisideda dar muštinės, reketas, narkotikai, patyčios, vagystės... Žo, be reikalo užpergyvenau  :irnesakyk:

 

Šią sav pas mano paną šventė darželyje. Praeitą savaitę sėdėjom namie, net buvau prilėkus iki gydytojos, nes pradėjo skųstis ausim. Paaiškėjo, kad uždegimo nėra, tik susidarė didelis kamštis. 

Šiaip, sutapimas ar ne, šį rudenį nebepirkau Imunotrofinos, ir mano pana neišsikapanoja niekaip iš ligų. 1-2 d nueina į darželį - savaitė namie  :wacko:  Kosulys nepraeina jau 4 sav. Tikrino 2 gydytojos: pediatrė ir loristė, lyg ir nėra priežasčių gerti antibiotikus, o su paprastais vaistais niekaip nepasveikta iki galo  :hmm:

Vyras komandiruotėje, svarstau, kaip sūnui rasti laiko tarp visų būrelių ir ateiti pafilmuoti mus per šventę.

Pas jį patį balius irgi šią sav, bet ačiūD tokiems dideliems jau nekvies tėvų  :D Jie puoš klasę su picom ir kola, apsikeis dovanėlėm. Kam dovanos - neaišku, reikėjo nupirkti neutralią dovaną, tinkančią ir merginai ir vaikinui, ir dar už 5 eur. Pavedžiau jam pačiam išsirinkti, tai nupirko Tiger parduotuvėje žadintuvą, projektuojantį skaičius ant lubų (pats irgi tokį turi). Mokytojai nuo tėvų bus dovanojamas Megos kuponas už 150 eur. Net žagtelėjau išgirdus sumą, kitą vertus, nuo vaiko rinko tik po 5 eur. Palyginimui, darželyje rinko po 25 eur + išlaidos karnavaliniam kostiumui, nuotraukoms, vaišių stalui...

 

Na kas čia dar pas mus...

Su darbo paieška visai striuka, per gruodį neišsiunčiau nei vieno cv, neturiu kur...  Ruošiuosi šventėm, dar ne visos dovanos paruoštos, šią sav planuoju damušti.

 

Su vyru išbandėm dar vieną iš naujai atsidariusiu kavinių Akropolyje, "Chačapuri". Skanesnių chačapurių neteko valgyti, o mes juos visur ragaujam, kur tik randam  :clap_1:​ 

Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2019 12 08, 21:05)
Atsiusk.  bigsmile.gif  Aciu.    4u.gif
Gal dar kazka zinai,  ka butu galima pazaisti su tokiais vaikais.  Ideju man reikia,  jei ka,  juk as ir pakoreguoti galiu.  smile.gif


Parašyk žinutę man ir atsiųsiu 🙂 Dėl kitų žaidimų – pagalvosiu 🙂
Atsakyti
IruteB - aciu uz zaidima 4u.gif

Dontstop - idomu, kaip atrodo ju geriausios klases, jei cia tokie baisus, ,,nusizengimai,,. blink.gif

Pas mus visi paskende savo rutinose. Sausio 5 diena musu vyresnelei pirmos plaukimo varzybos. Teks ir mums dalyvauti kaip ziurovams smile.gif

Kas dar... Jauciu, uzsikasiau darbais. unsure.gif Del padidejusio darbo kruvio, pradejau jausti, kad nebespeju, pamirstu, tada pykstu ant saves. Taigi, nusistaciau sau riba, kad jei iki vasaros pragyvensiu su tokiu jausmu, - mesiu viena is darbu.

Savaitgali nusimato vyro darbo balius Rygoje. O man dabar laringitas. Pasiemiau dvi iseigines, atsisaukiau manikiura ir gydausi. Neisivaizduoju kokia as ten sudalyvausiu huh.gif
Atsakyti

Atšokom vakar darželio "eglutę". Paburbėsiu tradiciškai - vėl lieva dovana  :D  Dovanojo dėlionių rinkinį, kur dėlionės po 30-70 detalių. Pas mus šiuo metu "apyvartoj" dėlionės po 100-160 detalių. Aišku, maniškė vyriausia grupėje ir jie orientuojasi į mažesnius. Kai kuriems dar 4 nėra, tai taip, jiems pagal sudėtingumą išrinktos dėlionės būtų pats tas. Šiandien grupė važiuoja į spektaklį, ten kaip supratau irgi Senis bus. Šios šventės buvo brangiausios ever, 25 eur paprašė anksčiau, paskui dar 9, tai 34 eur, neskaitant kostiumo, nuotraukų, nu košmaras  :blink: 

Sūnus į savo klasės vakarėlį nėjo. Na, neverčiau... Vėliau paaiškėjo, kad tiems kas ėjo, užrašė kažkiek socialinių valandų. Tas socialines valandas gali būti irgi sudėtinga surinkti  :hmm: Per pirmus 4 mėnesius kol kas turi 0, o reikia surinkti 10.

Semtama, tu nespręsk dar apie krūvį pagal šį prieššventinį periodą, kuris net man, nedirbančiai, yra pilnas rūpesčių  :) Praeis šventės, nusistovės įprastas režimas, tada ir pamatysi, kiek spėji ir kiek pavargsti  :) Į balių aš važiuočiau  :)  Vaistų prisiryčiau ir važiuočiau  :blush-anim-cl: Sveik greičiau  :4u:​  

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 12 13, 07:16)
<p>Atšokom vakar darželio "eglutę". Paburbėsiu tradiciškai - vėl lieva dovana  biggrin.gif  Dovanojo dėlionių rinkinį, kur dėlionės po 30-70 detalių. Pas mus šiuo metu "apyvartoj" dėlionės po 100-160 detalių. Aišku, maniškė vyriausia grupėje ir jie orientuojasi į mažesnius. Kai kuriems dar 4 nėra, tai taip, jiems pagal sudėtingumą išrinktos dėlionės būtų pats tas. Šiandien grupė važiuoja į spektaklį, ten kaip supratau irgi Senis bus. Šios šventės buvo brangiausios ever, 25 eur paprašė anksčiau, paskui dar 9, tai 34 eur, neskaitant kostiumo, nuotraukų, nu košmaras  blink.gif </p><p></p><p>Sūnus į savo klasės vakarėlį nėjo. Na, neverčiau... Vėliau paaiškėjo, kad tiems kas ėjo, užrašė kažkiek socialinių valandų. Tas socialines valandas gali būti irgi sudėtinga surinkti  hmm.gif Per pirmus 4 mėnesius kol kas turi 0, o reikia surinkti 10.</p><p></p><p><strong>Semtama</strong>, tu nespręsk dar apie krūvį pagal šį prieššventinį periodą, kuris net man, nedirbančiai, yra pilnas rūpesčių  smile.gif Praeis šventės, nusistovės įprastas režimas, tada ir pamatysi, kiek spėji ir kiek pavargsti  smile.gif Į balių aš važiuočiau  smile.gif  Vaistų prisiryčiau ir važiuočiau  blush-anim-cl.gif Sveik greičiau  4u.gif​  </p>


Tai kad nesunku tas valandas surinkti 🙂 Taviškis juk daug skaito, dažnai lankosi bibliotekoje, tai gali ten paprašyti, jog duotų jam „darbo“: sudėlioti grąžintas knygas, sutvarkyti periodinės spaudos lentynas ar dar ką – tik reikėtų pasidomėti, kas ir kaip turi pranešti, jog dirbo. Aš dabar ruošiu vaikus Sutvirtinimo sakramentui, buvome Telšių vyskupijos Jaunimo Atsinaujinimo dienos renginiuose, tai visiems užrašė kažkiek valandų; vienai panelei, už skaitytą per Mišias skaitinį irgi užrašė 🙂
Atsakyti

Tai kad nesunku tas valandas surinkti 🙂 Taviškis juk daug skaito, dažnai lankosi bibliotekoje, tai gali ten paprašyti, jog duotų jam „darbo“: sudėlioti grąžintas knygas, sutvarkyti periodinės spaudos lentynas ar dar ką – tik reikėtų pasidomėti, kas ir kaip turi pranešti, jog dirbo. Aš dabar ruošiu vaikus Sutvirtinimo sakramentui, buvome Telšių vyskupijos Jaunimo Atsinaujinimo dienos renginiuose, tai visiems užrašė kažkiek valandų; vienai panelei, už skaitytą per Mišias skaitinį irgi užrašė 🙂

Apie biblioteką galvojau, mūsų atveju realiausias variantas, nes daug metų jau draugaujam su bibliotekininkėmis, manau jos padėtų  :)  Jei tik tiks mokyklai  :D​ 

Atsakyti
Sveikos smile.gif pirmadieni prauze musu darzelio svente, buvo laaabai smagu visiems thumbup.gif Aukletojos paruose su vaikais mini spektakli, vaikai dainavo, vaidino, soko poromis (!!!) Nesitikejom is saviskiu tiek biggrin.gif paskui atejo Kaledu senis, kuris irgi visiem patiko, neprailgo, programa neilga, idomi, su sokiais ir muzika, bendravimu su vaikais, mes tik stebetojai buvom. Zodziu labai geri ispudziai. Pinigu nereikejo nei cento, viskas is bendro biudzeto, kuri sumetam rugseji visiems metams smile.gif
Atsakyti

Sveikos smile.gifpirmadieni prauze musu darzelio svente, buvo laaabai smagu visiems thumbup.gifAukletojos paruose su vaikais mini spektakli, vaikai dainavo, vaidino, soko poromis (!!!) Nesitikejom is saviskiu tiek biggrin.gifpaskui atejo Kaledu senis, kuris irgi visiem patiko, neprailgo, programa neilga, idomi, su sokiais ir muzika, bendravimu su vaikais, mes tik stebetojai buvom. Zodziu labai geri ispudziai. Pinigu nereikejo nei cento, viskas is bendro biudzeto, kuri sumetam rugseji visiems metams smile.gif

Kaip smagu skaityti apie tokias geras emocijas  :super: 

Po kiek sumetėt į biudžetą rugsėjį?  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2019 12 18, 17:00)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72569557" data-time="1576671952"><div><p>Sveikos vartotojo įkelta nuotraukapirmadieni prauze musu darzelio svente, buvo laaabai smagu visiems vartotojo įkelta nuotraukaAukletojos paruose su vaikais mini spektakli, vaikai dainavo, vaidino, soko poromis (!!!) Nesitikejom is saviskiu tiek vartotojo įkelta nuotraukapaskui atejo Kaledu senis, kuris irgi visiem patiko, neprailgo, programa neilga, idomi, su sokiais ir muzika, bendravimu su vaikais, mes tik stebetojai buvom. Zodziu labai geri ispudziai. Pinigu nereikejo nei cento, viskas is bendro biudzeto, kuri sumetam rugseji visiems metams vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Kaip smagu skaityti apie tokias geras emocijas  thumbup.gif </p><p>Po kiek sumetėt į biudžetą rugsėjį?  smile.gif​ </p>

Po 50eur. Visiem metam cia, tai cia visokiem reikalam, dovanom, seimos sventei gale mokslo metu, kur darom didele su seimom ir t.t.
Atsakyti