Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

QUOTE(dontstop @ 2020 03 25, 14:57)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72635110" data-time="1585053751">
<div>
<p>
Kaip tavo vyras? Ar jau praejo jam izoliacija?

Kaip tau sekasi dirbti is namu?</p>
</div>
</blockquote>
<p>Mano vyrui saviizoliacija baigsis šeštadienį. Laukia-nesulaukia pabaigos, lipa sienom iš nuobodulio, veiklos nebuvimo, bendravimo trūkumo ir tt. Dirba jis iš namų nuotoliniu būdu dabar, bet jam kaip ir man - apie 10 % įmanoma padaryti namie. Taigi pirmadienį planuoja važiuoti į Vilnių  verysad.gif  Dar tikiuosi, kad pavyks jį atkalbėti, nes man po paskutinių žinių, kad jau yra mirčių, kad užsikrėtė ir 3 metų vaikas ir tt, labai baisu dėl visko. Labai norėčiau, kad jis ir toliau dirbtų iš namų, o jis priešingai, nebenori būt namie. Šiaip jaučiasi gerai, kas liečia fizinę sveikatą.</p>
<p> </p>
<p>Vakar žiūrėjau video paskaitą tėvams, kaip organizuoti mokyklinio amžiaus vaikams nuotolinį mokymą. Kalbėjo psichologas, tai labiau ne apie techninius, o apie emocinius dalykus. Taigi, tėvams, esantiems su vaikais namie karantine, gali pasireikšti tokia savijauta:</p>
<p>1. Jausmas, kad tuoj bus blogai. Smūgio laukimas</p>
<p>2. Niekaip negali sustoti, vis kažką nori daryti</p>
<p>3. Jauti, kaip plaka širdis. Atrodo, tuoj susirgsi</p>
<p>4. Prakaitavimas. Rankos dreba, kūnas medinis</p>
<p>5. Nuolat lydintis nuovargis ar silpnumas</p>
<p>6. Viduriai burbuliuoja, viskas neskanu</p>
<p>7. Niekaip ilgai negali susikaupti</p>
<p>8. Staigūs emociniai sprogimai</p>
<p>9. Didelis pasyvumas, gulinėjimas</p>
<p>Jėzau, ir iš kur tas vyras viską apie mane sužinojo??  bigsmile.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  verysad.gif  Būtent taip dabar ir jaučiamės, tiek aš, tiek vyras ir sūnus, tik dukra nieko nesuprasdama nepraranda optimizmo  happy.gif Man dažniausiai būna 1 punktas, vyrui 9, sūnui 6. Bet iš esmės pasireiškia visi požymiai paeiliui  help.gif</p>
<p> </p>
<p>Na o dėl mano nuotolinio darbo, tai kol kas vadovybė nenusprendė, ką su manim daryti, ar varyti į biuletenį, ar prastovą jie formins ar ką. </p>
<p> </p>
<p>Vakar panikė prispaudė pirštą žiauriai, visas nagas pasidarė bordo spalvos, iš po jo sunkėsi kraujas, iš pagalvėlės pusės oda nudraskyta. Į ligoninę nevažiavom, kaži ar priima dabar su tokiais atvejais  doh.gif Panašu, kad lūžio nėra, bet turbūt nueis nagas... Labai baisu dabar susirgti ar susižaloti, nes turbūt medicininės pagalbos tikėtis neverta  000189.gif</p>

O del ko taip pergyvenat? As kazkaip stengiuosi ramiai ziureti i viska, sedejimas namie man ne naujiena, juk vpa tai panasu, kas kas karantinas biggrin.gif arba kai buni namie su serganciais vaikais. Na tik siuo atveju, visi sveiki, tai svarbiausia. Aisku gaila, kad negalima iseit i lauka tiek kiek norisi, i parkus, aiksteles, tenka galvot su kur sukt ratus, kad nebutu zmoniu.
Del paties viruso, tai tiesiog tikiuosi, jog jei uzsikresim, prasirgsim lengvai. Neramu tik butu del tevu, jiems liudnesnes prognozes.

Na bet Jogaile tai pavaro, vel susizeide, pastaruoju metu nesiseka.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima_1: 25 kovo 2020 - 14:25

Aš gal labiausiai parinuosi dėl darbo. Savaitgalį buvau kiek labiau atsipalaidavusi ir mėgavausi teigiama karantino puse (o juk ji yra, ta teigiama pusė - pagaliau turiu laiko sportui, mezgimui, kasdien žiūrim po filmą ir tt). Bet darbo dienom kažkokia nesąmonė prasideda. Darbo daug nėra, bet vadovai mane nuolat judina. Aš kaip kokiam budėjimo režime turiu būti - jei tik neatrašau iškart į emeilą ar žinutę whatsapp'e, skambina, tikrina, ar esu, ką darau, ar darau nors ką nors ir tt  :oh: Jau galvoju, kad geriau atleistų, nei taip tampytų nervus kasdien  :oh: 

Dėl paties sėdėjimo namie, nėra man labai blogai, netrūksta kavinių, prekybcentrių, renginių ir tt, nelabai ir taip kur lankydavomės. Dabar mano tėvas pas močiutę atvažiavo, padėt jai su maisto apsipirkimu, banko kažkokiais reikalais, tai pirmą kartą turiu pateisinamą priežastį išvengti susitikimo  :angel_not: 

Sekmadienį atšventėm vyro gimtadienį, kažkada buvo planuota į kaimyninę šalį nulėkt, vėliau galvojom, gal tik į kitą miestą LT nuvažiuosim dienai, o gavosi, kaip gavosi - namie, tik su vaikais, be jokių svečių, bet nepasakyčiau, kad labai kažko trūko  :) 

Žo, kad ne darbas, turbūt būtų visai viskas gerai  :wacko: 

Na o pana mano, jo pavaro pastaruoju metu. Kažkokia ji nerangi pasidarė, vis kažkur užkliūna, nukrenta, nuverčia ką nors, va stiklinę šiandien lygioj vietoj sudaužė  :hihihi:  Tik nusisuk, ir kažkas pridaryta :karsta:​  Sūnus žymiai atsargesnis buvo  :mastau: 

Atsakyti
Labas 4u.gif

Kajui sveikatos! 4u.gif

Dontstop, gal geriau vyras tegu neskuba į darbą? 🤔

Mes va irgi namie arba pas senelius (jie už 300m)... Mokomės po truputį, darželis irgi užduočių atsiunčia – viskas būtų gerai, jei mėgčiau gamint 😁

Ir mane pačią angina užpuolė, kosėju baisiai, tai pirmą kartą be tyrimų geriu antibiotikus... Šiandien jau net į lauką nelendu, nes vakar išėjau trumpam ir pusę nakties kosėju 🤦‍♀️
Atsakyti
IruteB - sveik 4u.gif

Nežinau, ar taip sutampa, ar kažkokia energetika veikia, bet mano aplinkoj tikrai daugiau sergančių nei įprastai. Vakar tėčiui sukilo spaudimas, šiandien brolienei - radikulitas, aš vėl pradėjau vargti su skrandžio rūgštimis.


Dontstop - ačiū, kad surašei tuos 9 punktus, kaip veikia karantinas. Man jie irgi visi tinka. Gyvenu, tarsi laukime, kad po poros mėnesių viskas baigsis.
Nors teoriškai tikrai turėtų būti tarsi atostogos, visi namie, geras oras, išeinam į kiemą, pasivažinėjam paspirtukais, bet psichologiškai visa informacija mane stipriai veikia. Bandau neskaityti delfio straipsnių, nebent tik teigiamus. Bet man užtenka ir pavadinimų, tokių kaip ''Svarstoma negelbėti pacientų, kuriems virš 60,, .

Vyras turi galimybę dirbti iš namų, bet kartą į savaitę važiuoja į ofisą. Matyt irgi norisi pakeisti aplinką.

Na dukros - nesureikšmina karantino, didžiausia bėda, kad negali susitikti su kitais vaikais. Bet gerai, kad turi viena kitą, tai susigalvoja žaidimų.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 03 25, 15:47)
<p>Aš gal labiausiai parinuosi dėl darbo. Savaitgalį buvau kiek labiau atsipalaidavusi ir mėgavausi teigiama karantino puse (o juk ji yra, ta teigiama pusė - pagaliau turiu laiko sportui, mezgimui, kasdien žiūrim po filmą ir tt). Bet darbo dienom kažkokia nesąmonė prasideda. Darbo daug nėra, bet vadovai mane nuolat judina. Aš kaip kokiam budėjimo režime turiu būti - jei tik neatrašau iškart į emeilą ar žinutę whatsapp'e, skambina, tikrina, ar esu, ką darau, ar darau nors ką nors ir tt  doh.gif Jau galvoju, kad geriau atleistų, nei taip tampytų nervus kasdien  doh.gif </p><p>Dėl paties sėdėjimo namie, nėra man labai blogai, netrūksta kavinių, prekybcentrių, renginių ir tt, nelabai ir taip kur lankydavomės. Dabar mano tėvas pas močiutę atvažiavo, padėt jai su maisto apsipirkimu, banko kažkokiais reikalais, tai pirmą kartą turiu pateisinamą priežastį išvengti susitikimo  angel_not.gif </p><p>Sekmadienį atšventėm vyro gimtadienį, kažkada buvo planuota į kaimyninę šalį nulėkt, vėliau galvojom, gal tik į kitą miestą LT nuvažiuosim dienai, o gavosi, kaip gavosi - namie, tik su vaikais, be jokių svečių, bet nepasakyčiau, kad labai kažko trūko  smile.gif </p><p>Žo, kad ne darbas, turbūt būtų visai viskas gerai  wacko.gif </p><p></p><p>Na o pana mano, jo pavaro pastaruoju metu. Kažkokia ji nerangi pasidarė, vis kažkur užkliūna, nukrenta, nuverčia ką nors, va stiklinę šiandien lygioj vietoj sudaužė  hihihi.gif  Tik nusisuk, ir kažkas pridaryta karsta.gif​  Sūnus žymiai atsargesnis buvo  mastau.gif </p><p></p>

Na taip, del darbo sudetinga, man lengva kalbet, kai tik namie reikia but, be jokiu darbiniu funkciju. Reikia tiketis, kad darbdavys bus protingas ir supratingas.
Del Jogailes, gal akinukai nebetinka, kad koordinacija nebe ta? Na cia siaip sove i galva, gal ne i tema. Maniske daznai griuna, uzsigauna, uzkliuna, tik kad nesmarkiai, tai man iprasta kasdienybe biggrin.gif

QUOTE(semtama @ 2020 03 25, 17:43)
IruteB - sveik  4u.gif

Nežinau,  ar taip sutampa,  ar kažkokia energetika veikia,  bet mano aplinkoj tikrai daugiau sergančių nei įprastai. Vakar tėčiui sukilo spaudimas,  šiandien brolienei - radikulitas,  aš vėl pradėjau vargti su skrandžio rūgštimis.
Dontstop - ačiū,  kad surašei tuos 9 punktus,  kaip veikia karantinas.  Man jie irgi visi tinka.  Gyvenu,  tarsi laukime,  kad po poros mėnesių viskas baigsis.
Nors teoriškai tikrai turėtų būti tarsi atostogos,  visi namie,  geras oras,  išeinam į kiemą,  pasivažinėjam paspirtukais,  bet psichologiškai visa informacija mane stipriai veikia. Bandau neskaityti delfio straipsnių,  nebent tik teigiamus.  Bet man užtenka ir pavadinimų,  tokių kaip ''Svarstoma negelbėti pacientų,  kuriems virš 60,, .

Vyras turi galimybę dirbti iš namų,  bet kartą į savaitę važiuoja į ofisą.  Matyt irgi norisi pakeisti aplinką.

Na dukros - nesureikšmina karantino,  didžiausia bėda,  kad negali susitikti su kitais vaikais.  Bet gerai,  kad turi viena kitą,  tai susigalvoja žaidimų.

O va maniske netgi pasiilgo darzelio biggrin.gif nors siaip nera didele jo gerbeja. Neisivaizduoju kas bus po menesio
Atsakyti


Dontstop, gal geriau vyras tegu neskuba į darbą? 🤔

Mes va irgi namie arba pas senelius (jie už 300m)... Mokomės po truputį, darželis irgi užduočių atsiunčia – viskas būtų gerai, jei mėgčiau gamint 😁

Ir mane pačią angina užpuolė, kosėju baisiai, tai pirmą kartą be tyrimų geriu antibiotikus... Šiandien jau net į lauką nelendu, nes vakar išėjau trumpam ir pusę nakties kosėju 🤦‍♀️

Geriau būtų, kad nevažiuotų, ale kaip jį perkalbėt  :hmm: 

Sveikatos  :4u:​ 

Atsakyti



Dontstop - ačiū, kad surašei tuos 9 punktus, kaip veikia karantinas. Man jie irgi visi tinka. Gyvenu, tarsi laukime, kad po poros mėnesių viskas baigsis.
Nors teoriškai tikrai turėtų būti tarsi atostogos, visi namie, geras oras, išeinam į kiemą, pasivažinėjam paspirtukais, bet psichologiškai visa informacija mane stipriai veikia. Bandau neskaityti delfio straipsnių, nebent tik teigiamus. Bet man užtenka ir pavadinimų, tokių kaip ''Svarstoma negelbėti pacientų, kuriems virš 60,, .

Vyras turi galimybę dirbti iš namų, bet kartą į savaitę važiuoja į ofisą. Matyt irgi norisi pakeisti aplinką.

Na dukros - nesureikšmina karantino, didžiausia bėda, kad negali susitikti su kitais vaikais. Bet gerai, kad turi viena kitą, tai susigalvoja žaidimų.

Dabartinėje situacijoje nuosavas kiemas - tikrai didelis privalumas  :super: 

Atsakyti

Na taip, del darbo sudetinga, man lengva kalbet, kai tik namie reikia but, be jokiu darbiniu funkciju. Reikia tiketis, kad darbdavys bus protingas ir supratingas.
Del Jogailes, gal akinukai nebetinka, kad koordinacija nebe ta? Na cia siaip sove i galva, gal ne i tema. Maniske daznai griuna, uzsigauna, uzkliuna, tik kad nesmarkiai, tai man iprasta kasdienybe biggrin.gif

O va maniske netgi pasiilgo darzelio biggrin.gifnors siaip nera didele jo gerbeja. Neisivaizduoju kas bus po menesio

Mūsų akinukai taip ir liko darželyje visam karantino laikotarpiui  :blink: Paprastai namie ji jų nenešioja, užsideda atėjus į darželį, nusiima prieš išeinant, naktį ir savaitgaliais jie būna ten.

Gal rimtai su koordinacija blogai dėl prasto regėjimo  :hmm:  Šiaip su skaitymu, užduotėlėmis ir be akinių viskas ok, bet kai pas ją specifinės regėjimo bėdos, visko gali būti...

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 03 26, 15:12)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72635990" data-time="1585152629"><div><p>Na taip, del darbo sudetinga, man lengva kalbet, kai tik namie reikia but, be jokiu darbiniu funkciju. Reikia tiketis, kad darbdavys bus protingas ir supratingas.
Del Jogailes, gal akinukai nebetinka, kad koordinacija nebe ta? Na cia siaip sove i galva, gal ne i tema. Maniske daznai griuna, uzsigauna, uzkliuna, tik kad nesmarkiai, tai man iprasta kasdienybe vartotojo įkelta nuotrauka

O va maniske netgi pasiilgo darzelio vartotojo įkelta nuotraukanors siaip nera didele jo gerbeja. Neisivaizduoju kas bus po menesio</p></div></blockquote><p>Mūsų akinukai taip ir liko darželyje visam karantino laikotarpiui  blink.gif Paprastai namie ji jų nenešioja, užsideda atėjus į darželį, nusiima prieš išeinant, naktį ir savaitgaliais jie būna ten.</p><p>Gal rimtai su koordinacija blogai dėl prasto regėjimo  hmm.gif  Šiaip su skaitymu, užduotėlėmis ir be akinių viskas ok, bet kai pas ją specifinės regėjimo bėdos, visko gali būti...</p>

O kodel laiket juos darzelyje? Juk nesioti reikia visa diena, ir savaitgaliais?
Atsakyti

O kodel laiket juos darzelyje? Juk nesioti reikia visa diena, ir savaitgaliais?

Na kaip reikia. Reikia juos nešioti tada, kada nori aiškiai viską matyti. Juk regėjimo akiniai negydo, o tiesiog kaip padidinamasis stiklas padeda pamatyti vaizdą geriau ...Tarkim sūnui išrašė juos tik prieš mokyklą, nors ta pati bėda nuo gimimo. Argumentas buvo toks, kad mokykloje, priešingai negu darželyje,  būtina 100% rega, kad nebūtų, pvz, kad atsisėdęs prie galinio suolo nematys aiškiai lentos. Tai sūnus ir užsideda akinius pagal poreikį, per tam tikras pamokas. Per fizinį lavinimą, šokį ir tt nenešioja, taip pat kaip ir namie, būreliuose, savaitgalį, einant į lauką ir tt. Užsideda kuomet reikia itin aštraus regėjimo. Na o pana darželyje juk nereguliuos pati, kada jai reikia akinių, o kada nebūtina. Todėl nešioja juos visą "darbo" dieną. O laisvalaikiu ne  :) 

Čia aišku viskas taikytina tik su mūsų specifinėmis akių problemomis  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 03 26, 16:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72636445" data-time="1585225987"><div><p>O kodel laiket juos darzelyje? Juk nesioti reikia visa diena, ir savaitgaliais?</p></div></blockquote><p>Na kaip reikia. Reikia juos nešioti tada, kada nori aiškiai viską matyti. Juk regėjimo akiniai negydo, o tiesiog kaip padidinamasis stiklas padeda pamatyti vaizdą geriau ...Tarkim sūnui išrašė juos tik prieš mokyklą, nors ta pati bėda nuo gimimo. Argumentas buvo toks, kad mokykloje, priešingai negu darželyje,  būtina 100% rega, kad nebūtų, pvz, kad atsisėdęs prie galinio suolo nematys aiškiai lentos. Tai sūnus ir užsideda akinius pagal poreikį, per tam tikras pamokas. Per fizinį lavinimą, šokį ir tt nenešioja, taip pat kaip ir namie, būreliuose, savaitgalį, einant į lauką ir tt. Užsideda kuomet reikia itin aštraus regėjimo. Na o pana darželyje juk nereguliuos pati, kada jai reikia akinių, o kada nebūtina. Todėl nešioja juos visą "darbo" dieną. O laisvalaikiu ne  smile.gif </p><p>Čia aišku viskas taikytina tik su mūsų specifinėmis akių problemomis  4u.gif​ </p>


Gal yra galimybė juos pasiimti? Pamatytumėte, ar yra skirtumas su akiniais ir be jų... 🤔
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 03 26, 17:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72636445" data-time="1585225987"><div><p>O kodel laiket juos darzelyje? Juk nesioti reikia visa diena, ir savaitgaliais?</p></div></blockquote><p>Na kaip reikia. Reikia juos nešioti tada, kada nori aiškiai viską matyti. Juk regėjimo akiniai negydo, o tiesiog kaip padidinamasis stiklas padeda pamatyti vaizdą geriau ...Tarkim sūnui išrašė juos tik prieš mokyklą, nors ta pati bėda nuo gimimo. Argumentas buvo toks, kad mokykloje, priešingai negu darželyje,  būtina 100% rega, kad nebūtų, pvz, kad atsisėdęs prie galinio suolo nematys aiškiai lentos. Tai sūnus ir užsideda akinius pagal poreikį, per tam tikras pamokas. Per fizinį lavinimą, šokį ir tt nenešioja, taip pat kaip ir namie, būreliuose, savaitgalį, einant į lauką ir tt. Užsideda kuomet reikia itin aštraus regėjimo. Na o pana darželyje juk nereguliuos pati, kada jai reikia akinių, o kada nebūtina. Todėl nešioja juos visą "darbo" dieną. O laisvalaikiu ne  smile.gif </p><p>Čia aišku viskas taikytina tik su mūsų specifinėmis akių problemomis  4u.gif​ </p>

Astigmatizmas taviskei ar dar kazkas?
As vaikystej turejau ji, nesiojau akinius visada. Po keliu metu 'pasveiko' biggrin.gif nežinau, ar diagznozė ne ta buvo, ar taip būna.
Na bet kokiu atveju, tiesiog nebuvau girdejus, kad dalinai taip nesiot reikia. Musu atveju, visa laika reikia
Atsakyti