Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

Nuvažiavom vakar į mišką prie Kauno marių, prie Paežerojaus poilsiavietės. Pačios poilsiavietės vengėm, matėm, kad pristatyta mašinų. Tiesiog vaikščiojom po mišką  :) Žmonių nesutikom  :)

Jei artimiausią savaitgalį neuždraus visai išeit iš namų, važiuosim vėl turbūt apie Kauno marias. Nežiūrint kažkokių objektų kaip ir nėra prasmės trenktis kažkur toliau  :)

------------

Nuo ryt prasideda nuotolinis mokymasis. Mūsų mokykloj - nuo 7:45, įprastu tvarkaraščiu, per šią sav instaliavomės google classroom ir google meet programėles, taip pat pasirūpinom ausinėm, mikrofonu ir kamera. Buvo kelios bandomosios pamokos, visos realiu laiku. Išdalino ir Ema pratybom slaptažodžius, su Ema dirbo pernai ankstesnė mokykla, šiemet neteko dar jų matyti. Kai kurie mokytojai uždavė namų darbų iki rytojaus atlikti  :D Tamo laiškų dėžė pilna, rašo non-stop ir mokytojai, ir auklėtoja, ir net direktorius. Atrodo, ruošiasi rimtai ir tikiuosi, viskas veiks sklandžiai  :super:

Online pamokos bus ir tokių dalykų, kaip fizinis lavinimas, muzika, dailė, šokis, siuvinėjimas  :hihihi:

Dar gera naujiena - grįžta po biškį būreliai  :clap: Jau šį savaitgalį apturėjom įprastą mum KTU programavimo užsiėmimą, tik neišeinant iš namų. Vienas mokyklinis būrelis patvirtino, kad nuo kitos savaitės viskas paruošta dirbti online, bet ten irgi programavimas, tai kaip ir kodėl gi ne  :didis: Labiausiai gaila, kad "nuplaukė" reindžeriai, būtų sekantį savaitgalį ėjęs sūnus į žygį su nakvyne į miškus, nu ką padarysi, bus dar tų žygių tikiuosi ateity   :wink:

Truputėlį neramu, kaip reikės ir sūnui organizuoti tinkamą mokymuisi aplinką ( t y be sesės žvygavimų), mokytoja labai akcentavo, kad "lįsti į eterį" ir trūkdyti pamokai negalima, ir tuo pačiu pačiai kažką padirbt, iki šiol tai vaikai viens kitą užimdavo darbo dienom  :hmm:

Pas mus tas pats... tik dar su Eduka dirba... Gerai, kad dukra turi atskirą kambarį, tai gali netrukdoma dirbti. Mes ir iš daržo gaunam užduotėlių, kurias vaikai turi atlikti namie ir nusiųst mokytojai.

Atsakyti

Ale-Rūta, pas mus darželis irgi siunčia užduotis. Aš, kaip nekeista, nedarau jų  :D  Darom daug kitokių dabar, darželinės man nepatinka. Vėl labai pasijuto, kad maniškė vyriausia grupėje ir užduotys orientuotos į leliukus  :sad: 

Nuotolinis mokymasis pas mus eina sklandžiai  :super: Grįžo jau ir 3 būreliai  :clap: Karate treneris iš namų veda tiesiogines transliacijas  :clap: 

Suku galvą, ką daryti su knygom. Paskutinę prieškarantininę dieną spėjau paimti 15 vnt iš bibliotekos, bet jos jau visos seniai perskaitytos. Jau 2 kartus teko pirkti...Pripratau prie bibliotekos, knygų kainos šokiruoja  :bijau2: Pati tai dar apsieisiu arba iš kompo ką nors paskaitysiu. Vaikų akių nesinori gadinti, ir taip su tuo nuotoliniu mokymu sėdi prie ekranų labai daug...Ir palikti jų be skaitymo neaišku kiek mėnesių nesinori  :hmm:​ 

Atsakyti

Ale-Rūta, pas mus darželis irgi siunčia užduotis. Aš, kaip nekeista, nedarau jų  :D  Darom daug kitokių dabar, darželinės man nepatinka. Vėl labai pasijuto, kad maniškė vyriausia grupėje ir užduotys orientuotos į leliukus  :sad:

Nuotolinis mokymasis pas mus eina sklandžiai  :super: Grįžo jau ir 3 būreliai  :clap: Karate treneris iš namų veda tiesiogines transliacijas  :clap:

Suku galvą, ką daryti su knygom. Paskutinę prieškarantininę dieną spėjau paimti 15 vnt iš bibliotekos, bet jos jau visos seniai perskaitytos. Jau 2 kartus teko pirkti...Pripratau prie bibliotekos, knygų kainos šokiruoja  :bijau2: Pati tai dar apsieisiu arba iš kompo ką nors paskaitysiu. Vaikų akių nesinori gadinti, ir taip su tuo nuotoliniu mokymu sėdi prie ekranų labai daug...Ir palikti jų be skaitymo neaišku kiek mėnesių nesinori  :hmm:​ 

Mes irgi nedarom 😀 turim savo 🙂

Mums daugiausia visokios su guašu, ir dažais  darbeliai, kurių vieną daryt negaliu palikt... o sėdėt kartu irgi neturiu kada, nes reikia dar ir savo darbą daryt ir pirmokę prižiūrėt...

maniškis irgi vyriausias, kitam vaikui 5 sueis tik gegužę, tai irgi daug kas netinka jam, kas tinka likusiai grupei.

Atsakyti
https://www.audiokny...audio-knygos-3/ – skaityt nereikia 🙂

Gal dalinamės užduotimis darželinukams? 🙂

Dontstop, gal nusiženk savo įsitikinimams ir karantino laikotarpiui susikurk Facebook – ten paprasčiau dalintis visokiais dalykais? Aš Tadui tik dėl to ir sukūriau, kad pats mokytojai užduočių atsakymus siųstų, o ne aš 😁
Atsakyti
Pas mus irgi leliukiškos užduotys. Pvz jei kiti dar tik mokinasi rašyti ir skaičiuoti iki 10, Kajus jau sudėdinėja mintyse ir skaičiuoja iki 100.. tai ignoruoju užduotis ir naudojam vienas neblogas pratybas
Atsakyti

https://www.audiokny...audio-knygos-3/ – skaityt nereikia 🙂

Gal dalinamės užduotimis darželinukams? 🙂

Dontstop, gal nusiženk savo įsitikinimams ir karantino laikotarpiui susikurk Facebook – ten paprasčiau dalintis visokiais dalykais? Aš Tadui tik dėl to ir sukūriau, kad pats mokytojai užduočių atsakymus siųstų, o ne aš 😁

Mano berns pats siunčia atsakymus mokytojams, aš net nežinau per ką, matyt per tas įdiegtas platformas  :) 

Už nuorodą ačiū  :4u: 

Jei kas bus naudingo, pasidalinsiu, bet kol kas tai nieko aktualaus mūsų amžiaus vaikams neįmetė...

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
As galiu pasidalinti irgi ka veikiam, kasdien aukletojos kelia uzduotis, visokius video paziuret ir t t (sita galima ir patiem youtube susirast), gaminam, klijuojam visokius gyvunus.
Bet va kas man idomu tai logopede atsiunte ivairiu veiklu
- FB grupeje Auginu kurybiskai Kristina Savickyte kasdien daro live video trumpus, visokios daineles, pirstu mankstos ir t.t.
- https://gudrutisduti...kimokyklinukams nuoroda per kompa zaidimai (dar nebandem)
- Liežuvio pasaka, pirštelių mankšta Pupa - youtube.

Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2020 04 02, 15:06)
Sveikos 4u.gif
As galiu pasidalinti irgi ka veikiam, kasdien aukletojos kelia uzduotis, visokius video paziuret ir t t (sita galima ir patiem youtube susirast), gaminam, klijuojam visokius gyvunus.
Bet va kas man idomu tai logopede atsiunte ivairiu veiklu
- FB grupeje Auginu kurybiskai Kristina Savickyte kasdien daro live video trumpus, visokios daineles, pirstu mankstos ir t.t.
- https://gudrutisduti...kimokyklinukams nuoroda per kompa zaidimai (dar nebandem)
- Liežuvio pasaka, pirštelių mankšta Pupa - youtube.


Šitą nuoroda ir Tadui tinka, nes yra net daugyba/dalyba iki 1000 😁
Atsakyti

Sveikos, kaip einasi karantinas? :) 

Pas mus pokyčiai. Darbe atleido vieną žmogų ir užkrovė visą jo darbą man, nė neatsiklausę, ar aš noriu, ar galiu. Nuo praeito pirmadienio liepė grįžti į ofisą, savaitę atvaikščiojau, rizikuodama savo ir namiškių sveikata, atsikankinau su naujom pareigom ir krūviu, padidėjusiu dukart, sėdėdavau ir viršvalandžius, ir net verkdavau darbe. Nieks nieko neaiškino, o norėjo kad savarankiškai išsiaiškinčiau kas kaip, prijungė man to žmogaus paštą, davė telefoną, paskendau žinučių, laiškų ir skambučių lavinoje :oh: Ir dar vis skubindavo, kad darbai dega, kodėl vis dar nepadaryta tas anas  :oh: Kantrybė trūko ir išėjau, kad ir kokia nepalanki dabar būtų tam situacija  :( 

Skambino darželio auklėtoja, klausė, ko namų darbų nesiunčiam  :geda: Kažką reikės per savaitgalį paruošt išsiuntimui.

Kitą sav turėsiu online mokyklinį tėvų susirinkimą  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 04 11, 07:25)
<p>Sveikos, kaip einasi karantinas? smile.gif </p><p></p><p>Pas mus pokyčiai. Darbe atleido vieną žmogų ir užkrovė visą jo darbą man, nė neatsiklausę, ar aš noriu, ar galiu. Nuo praeito pirmadienio liepė grįžti į ofisą, savaitę atvaikščiojau, rizikuodama savo ir namiškių sveikata, atsikankinau su naujom pareigom ir krūviu, padidėjusiu dukart, sėdėdavau ir viršvalandžius, ir net verkdavau darbe. Nieks nieko neaiškino, o norėjo kad savarankiškai išsiaiškinčiau kas kaip, prijungė man to žmogaus paštą, davė telefoną, paskendau žinučių, laiškų ir skambučių lavinoje doh.gif Ir dar vis skubindavo, kad darbai dega, kodėl vis dar nepadaryta tas anas  doh.gif Kantrybė trūko ir išėjau, kad ir kokia nepalanki dabar būtų tam situacija  verysad.gif </p><p></p><p>Skambino darželio auklėtoja, klausė, ko namų darbų nesiunčiam  blush2.gif Kažką reikės per savaitgalį paruošt išsiuntimui.</p><p>Kitą sav turėsiu online mokyklinį tėvų susirinkimą  biggrin.gif​ </p>


Užjaučiu dėl darbo!

Susirinkimas pas mus buvo praeitą pirmadienį - negausiai susirinkom 😁

Užduotis mokyklai ir darželiui atliekam laiku, bet ramybės trūksta 😁
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2020 04 11, 07:25)
<p>Sveikos, kaip einasi karantinas? smile.gif </p><p></p><p>Pas mus pokyčiai. Darbe atleido vieną žmogų ir užkrovė visą jo darbą man, nė neatsiklausę, ar aš noriu, ar galiu. Nuo praeito pirmadienio liepė grįžti į ofisą, savaitę atvaikščiojau, rizikuodama savo ir namiškių sveikata, atsikankinau su naujom pareigom ir krūviu, padidėjusiu dukart, sėdėdavau ir viršvalandžius, ir net verkdavau darbe. Nieks nieko neaiškino, o norėjo kad savarankiškai išsiaiškinčiau kas kaip, prijungė man to žmogaus paštą, davė telefoną, paskendau žinučių, laiškų ir skambučių lavinoje doh.gif Ir dar vis skubindavo, kad darbai dega, kodėl vis dar nepadaryta tas anas  doh.gif Kantrybė trūko ir išėjau, kad ir kokia nepalanki dabar būtų tam situacija  verysad.gif </p><p></p><p>Skambino darželio auklėtoja, klausė, ko namų darbų nesiunčiam  blush2.gif Kažką reikės per savaitgalį paruošt išsiuntimui.</p><p>Kitą sav turėsiu online mokyklinį tėvų susirinkimą  biggrin.gif​ </p>

O lengvai isleido, nesiule pasilikt, pagerint salygas?
Ne kokia padetis imonej matyt jei taip... unsure.gif
Ar dabar vel i darbo birza? Kiek laiko isdirbai sitoj imonej?

Pas mus karantinas jau iprastas reikalas, pripratau ir nebeatsimenu jau net kelinta jo savaite.. biggrin.gif bunam namie, darom visokias uzduotis, kartais islendam i lauka.. Man lemgva kalbet kai nereikia dirbt. Galvoju, jei rudeni bus antra banga, kazi kaip bus su grizimu i darba..
Atsakyti

3030260.jpg?1458852813

Atsakyti