Įkraunama...
Įkraunama...

2015 Sausinukai

QUOTE(Kate25 @ 2016 12 12, 21:44)
As irgi puciuos ir, aisku, pilvas ir kumpiai:))
O kadangi ypatingos nemigos menesiai, uoj jau visas pusmetis, tesiasi ir nebuna nei vienos geresnes nakties, tai kasdien ir kapoju teslinius patiekalus. Griauziu save, bet kovos nugalet neiseina



na ir kas gi tiems musu vaikams trukdo nakti miegoti, varge, varge unsure.gif
O ka taviskis veikia nakti, kaip dabar pas jus vaizdelis?
Papildyta:
QUOTE(Kate25 @ 2016 12 12, 21:44)
As irgi puciuos ir, aisku, pilvas ir kumpiai:))
O kadangi ypatingos nemigos menesiai, uoj jau visas pusmetis, tesiasi ir nebuna nei vienos geresnes nakties, tai kasdien ir kapoju teslinius patiekalus. Griauziu save, bet kovos nugalet neiseina



na ir kas gi tiems musu vaikams trukdo nakti miegoti, varge, varge unsure.gif
O ka taviskis veikia nakti, kaip dabar pas jus vaizdelis?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2016 12 12, 19:55)
Nesamone mirksiukas.gif

O del tu sokoladiniu sausainuku, kokios konsistencijos jie buna atvese, kaip meduolis ar kaip bandele? u su kavos granulemis darai ar be? As ju neturiu ir del keliu sauksteliu nesinoretu pirkti visos dezutes, nes as tokios kavos siaip gerti nezadu, bjauri ji man.

Sàmonė smile.gif
Konsistencija tikrai ne kaip bandelės, kietoki. Beje, jù gaunasi apie 30, jei darysi mažučius, kaip graikinis riešutas, valgyt geriausia tà pačià dienà, laikyt sandariai, nes kietėja. Kur rašo, kad ledù šaukštu imt, ėmiau rankomis, per visà procesà 2 kartus ploviau rankas, nes prilipo prie delnù, bet šaukštu juk nesuvoliosi rutuliuko ir neapvoliosi pudroj, tad vistiek teks imti rankomis, o nusiplaut gi nesunku. Kadangi tirpios kavos visada turiu, nes ji dedama į mano firminius keksiukus, tai dėjau ir čia, bet aš jos nejaučiau, manau, kad tikrai nebūtina, skonis tikrai šokoladiškas. Kità kartà dėčiau kokiu šaukšteliu mažiau miltù, kad šiek tiek minkštesni būtù. Beje, kavos reikalà norėdama gali išspręst ir taip - parduotuvėse gi yra maži pokiukai tirpios kavos, vienam kartui. Kaip 3in1, taip ir vien kava, be balintojo ir cukraus. Tiesa, aš nesu didelė šokoladiniù-kakaviniù gaminiù mėgėja, tai keičiau savo nuožiūra receptà į kavos skonio sausainius, nedėdama kakavos, didindama miltù kiekį ir trigubinau kavos kiekį. Man skonis buvo labai patinkantis. Bet dar tobulinsiu sekančiu kepimu smile.gif
Su kakava:
vartotojo įkelta nuotrauka
Su kava:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2016 12 12, 22:24)
na ir kas gi tiems musu vaikams trukdo nakti miegoti, varge, varge unsure.gif
O ka taviskis veikia nakti, kaip dabar pas jus vaizdelis?
Papildyta:
na ir kas gi tiems musu vaikams trukdo nakti miegoti, varge, varge unsure.gif
O ka taviskis veikia nakti, kaip dabar pas jus vaizdelis?

Atsiseda ir neimanoma paguldyt taip paprastai, tik davus (.)(.). Jau keli menesiai auga paskutiniai dantys, kuriu 2 apatiniai jau islinde, virsuj dar ne. Ir nuolat serga, tai dar ir ta sloga nuolatine neleidzia miegot manau. Tai va taip ir sedaliojasi nezinau kiek kartu per nakti, nebeskaicioju net. Jei gaunu 2val tarpa, buna super...daug blogiau nei kudikis. Nu niekad nepatikeciau, kad taip "miega" 2 metu vaikas...
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2016 12 12, 22:24)
na ir kas gi tiems musu vaikams trukdo nakti miegoti, varge, varge unsure.gif
O ka taviskis veikia nakti, kaip dabar pas jus vaizdelis?
Papildyta:
na ir kas gi tiems musu vaikams trukdo nakti miegoti, varge, varge unsure.gif
O ka taviskis veikia nakti, kaip dabar pas jus vaizdelis?

Atsiseda ir neimanoma paguldyt taip paprastai, tik davus (.)(.). Jau keli menesiai auga paskutiniai dantys, kuriu 2 apatiniai jau islinde, virsuj dar ne. Ir nuolat serga, tai dar ir ta sloga nuolatine neleidzia miegot manau. Tai va taip ir sedaliojasi nezinau kiek kartu per nakti, nebeskaicioju net. Jei gaunu 2val tarpa, buna super...daug blogiau nei kudikis. Nu niekad nepatikeciau, kad taip "miega" 2 metu vaikas...
Atsakyti

Sveikos  :4u:

Vakar buvau sūnaus Kalėdiniam vakarėlyje su lipdymo pamokėle. Kaip man patiko lipdymas iš molio, jūs neįsivaizduojat  :lol:  Būčiau vaikas, bėgčiau į keramikos būrelį tekina  :D Pavyko išsaugot baltą suknelę švarią, nors nešiausi atsarginę  :D , net panai pavyko išlikti švariai (ir jai nešiausi atsarginę suknelę  :D ) ir net baltų pėdkelnių neištept, kas išvis kosmosas  :D Kol vaikai rodė pasirodymą, ji vis rėkavo "šokt, noriu šokt, kada šokt"  :sokiai: O iki šokių reikalai kažkaip ir nepriėjo... trumpas pasirodymas buvo, paskui lipdymas ir kažkaip staiga visi namo išėjo, man visko per mažai buvo, jai irgi  :hihihi:

 

Tai va, nuotaika puiki  :didis: , vakare laukia rankdarbiavimas virtuvėje, ryt skanėstų mugė, ruošiu pilvą puotai  :essen:

Atsakyti

Dontstop, nenori sausainių recepto, nereikia biggrin.gifPasiūlysiu tokius "žiemiškus", kurių nereikia dekoruot, šokoladinio skonio mėgėjams:


Ne tai, kad nereikia, pas mus gi apribojimai  :oh:  be cukraus, be miltų, be sviesto ir tt, mažai koks receptas tinka... Labai gražiai atrodo šitie šokoladiniai  :wub:

Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2016 12 12, 23:21)
Sàmonė smile.gif
Konsistencija tikrai ne kaip bandelės, kietoki.



tas kavinis variantas man irgi priimtinesnis, nes as nekenciu sokolado, cia tik del seimynos kepciau, o jei tiksliau aprasytum kavini varianta, tai gal ir pati valgyciau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kate25 @ 2016 12 13, 05:51)
Atsiseda ir neimanoma paguldyt taip paprastai, tik davus (.)(.). Jau keli menesiai auga paskutiniai dantys, kuriu 2 apatiniai jau islinde, virsuj dar ne. Ir nuolat serga, tai dar ir ta sloga nuolatine neleidzia miegot manau. Tai va taip ir sedaliojasi nezinau kiek kartu per nakti, nebeskaicioju net. Jei gaunu 2val tarpa, buna super...daug blogiau nei kudikis. Nu niekad nepatikeciau, kad taip "miega" 2 metu vaikas...



Nu grynai kaip pas mus tik be MP. Pas Motieju irgi paskutiniai kruminiai eina, bet tai vyksta jau nuo vasaros pabaigos, kazkaip ipusejus rudeniui tikejausi, kad iki naujuju issispres sis reikalsa, bet dar toli grazu. O kad taip gali miegoti dvieju metu vaikas, manes nei kiek nestebina, antra toki frukta auginu. As kai kam nors pasakoju apie toki miega, visi ziuri, akimis klapsi, matau, kad durna mane laiko ir isivaizduoja turbut, kad as cia perdedu ir kad taip negali buti.
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2016 12 13, 07:02)
<p>Sveikos  4u.gif</p>
<p>Vakar buvau sūnaus Kalėdiniam vakarėlyje su lipdymo pamokėle. Kaip man patiko lipdymas iš molio, jūs neįsivaizduojat  lotuliukas.gif



Kazkodel manau, kad ir man patiktu.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 12 13, 08:02)
<p>Sveikos  4u.gif</p>
<p>Vakar buvau sūnaus Kalėdiniam vakarėlyje su lipdymo pamokėle. Kaip man patiko lipdymas iš molio, jūs neįsivaizduojat  lotuliukas.gif  Būčiau vaikas, bėgčiau į keramikos būrelį tekina  biggrin.gif Pavyko išsaugot baltą suknelę švarią, nors nešiausi atsarginę  biggrin.gif , net panai pavyko išlikti švariai (ir jai nešiausi atsarginę suknelę  biggrin.gif ) ir net baltų pėdkelnių neištept, kas išvis kosmosas  biggrin.gif Kol vaikai rodė pasirodymą, ji vis rėkavo "šokt, noriu šokt, kada šokt"  sokiai.gif O iki šokių reikalai kažkaip ir nepriėjo... trumpas pasirodymas buvo, paskui lipdymas ir kažkaip staiga visi namo išėjo, man visko per mažai buvo, jai irgi  hihihi.gif</p>
<p> </p>
<p>Tai va, nuotaika puiki  didis.gif , vakare laukia rankdarbiavimas virtuvėje, ryt skanėstų mugė, ruošiu pilvą puotai  essen.gif</p>



QUOTE(dontstop @ 2016 12 13, 08:05)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Aguončikas" data-cid="71289665" data-time="1481550978">
<div>
<p>
Dontstop, nenori sausainių recepto, nereikia vartotojo įkelta nuotraukaPasiūlysiu tokius "žiemiškus", kurių nereikia dekoruot, šokoladinio skonio mėgėjams:
</p>
</div>
</blockquote>
<p>Ne tai, kad nereikia, pas mus gi apribojimai  doh.gif  be cukraus, be miltų, be sviesto ir tt, mažai koks receptas tinka... Labai gražiai atrodo šitie šokoladiniai  wub.gif</p>

Joooo, visokie spalvinimai, lipdymai tai lafa... Gaila, kad mes tam laiko neskiriam arba labai mažai...
Dontstop, pamiršusi buvau apie jūsų apribojimus. Tai iš ko kepsi sausainius? Tik iš kiaušinio? smile.gif Aš tai va vienus jau nusižiūrėjusi be miltų, su avižiniais dribsniais, kiaušiniu ir bananu, bet dar nebandžiau.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2016 12 13, 09:29)
tas kavinis variantas man irgi priimtinesnis, nes as nekenciu sokolado, cia tik del seimynos kepciau, o jei tiksliau aprasytum kavini varianta, tai gal ir pati valgyciau 4u.gif
Papildyta:
Nu grynai kaip pas mus tik be MP. Pas Motieju irgi paskutiniai kruminiai eina, bet tai vyksta jau nuo vasaros pabaigos, kazkaip ipusejus rudeniui tikejausi, kad iki naujuju issispres sis reikalsa, bet dar toli grazu. O kad taip gali miegoti dvieju metu vaikas, manes nei kiek nestebina, antra toki frukta auginu. As kai kam nors pasakoju apie toki miega, visi ziuri, akimis klapsi, matau, kad durna mane laiko ir isivaizduoja turbut, kad as cia perdedu ir kad taip negali buti.
Papildyta:
Kazkodel manau, kad ir man patiktu.

Azazella, viskas kaip tame recepte, tik va kokie pakeitimai: nededi kakavos, o dedi 1/3 puodelio miltų ir maždaug 3 a.š. kavos. Nežinau kodėl, bet man skaniausia kepiniuose yra ta senovinė "Indian Instant Cofee", na tokia skardinėse, kaip ir sovietmečiu buvo smile.gif Kažkoks švaresnis kavos skonis man. Arba aš kitas ne tokias bandžiau smile.gif Bet savo keksiukams ir kitiems "kaviniams" reikalams aš naudoju tokią smile.gif Tu nebijok nusipirkt kad ir mažesnę dėžutę jos, sunaudosi. Jei ne šitiems sausainiams, tai keksiukus galėsi iškept ar pyragą. Arba kokiam kremui panaudosi smile.gif Čia gi ne grietinėlė, nepages greitai (o, prisiminiau, šaldytuve grietinėlės galiojimas į pabaigą, reiks kažką daryt unsure.gif )
Tik neperkepk, nebijok, kad kepant atrodys dar "žali" smile.gif Perkepsi, sukietės smile.gif O valgyk TIK atvėsusius.
Dontstop, gal žinai kokį gerą vaikų ortopedą? Vilniuj užregistravau pas vieną mokamai, bet dar kokie 10 procentų liko svarstymo, gal vežt geriau į Kauną....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aguončikas: 13 gruodžio 2016 - 09:29
QUOTE(Aguončikas @ 2016 12 13, 09:26)

Dontstop, gal žinai kokį gerą vaikų ortopedą? Vilniuj užregistravau pas vieną mokamai, bet dar kokie 10 procentų liko svarstymo, gal vežt geriau į Kauną....



Kam tau ortopedas? Pas ka Vilniuje vaziuosit?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2016 12 13, 10:37)
Kam tau ortopedas? Pas ka Vilniuje vaziuosit?

Kam kam, gi guodžiausi kažkada, kad vaiko kojų pirštai ne vienoje linijoje, po vieną pirštą "palenda" po kitais. Vilniuj užregistravau pas Bernotą. Santariškėse.
****
Merginos, ar jūsų vaikai keliasi naktį VALGYT??? Mano keliasi. Ne kasnakt, bet apytiksliai kas antrą. Žinoma, mišinuko gert. Gal jau neduot reiktų??? Gal išvis jau reikia atsisakyt mišinuko gėrimo iš buteliuko???
Atsakyti
labas
Dontstop, kodėl pas jus tiek daug apribojimų maiste? galvojau tavo sūnus tik kiaušiniams alergiškas? unsure.gif ar jūs šiaip sau nevalgot išvardintų produktų?

maniškis naktįnevalgo jau eniai, atsisakė koks mėnuo virš metų. bet išvis pieno negeria. o naktim irgi visko būna. išis būna tragedija, jei nepamiega pietų, tada užmiega apie 20-21 val, bet po poros valandų prabunda visas piktas, nežino ko nori, kankinamės abu iki 1 val
Atsakyti