QUOTE(Dusia37 @ 2017 01 07, 15:23)
na ir šnekat , vos spėju perskaityt .
Kugelis man skanu sukepęs, plonas . Nuo vaikystės tokį mėgstu . Nemėgstu jokių keptų puode ar su vištiena .
*Luety paskaityk kelias šiltnamių temas, kiek pamenu daug kalbėta buvo apie surinkimą.
PS , kiek žinau jie turi minusų , kruša gali pagadint ir tt. Jei gyvenčiau - gal ir sugalvočiau pasistatyt tokį , dabar baisu , nes dar pavogs. Ir 400 Eur man atrodo brangu , kai maniškis kainavo 150,- litų

Dėl dietų , aš kaip Reina, noriu NEBEGALVOT .... paleist maistą. Kad nebūtų streso - pietų metas o aš nevalgau .Ar kažkokio produkto neturiu pusryčiams . Yra maisto o aš alkana pavalgau , nėra irgi gerai . Iš MB man reikia mokytis - gali parą nevalgyt , bet šlapdešrės ar pirtinės vištos krūtinėlės jam nesumaitinsi .
**Dėl namų tvarkymo -
būtų gerai kad kas nors už mane tai padarytų
ir tuo metu kai manęs nėra namie 
Jei maisto gamyba man patinka tai dulkių šluostymas , spintų tvarkymas brrrr...
Einu vis tik gyvates išvaikysiu iš kampų , bus lengviau kvėpuot.
* nu varciau visas temas,ivedinejau gaspadoriaus montavimas,bet nieko neradau.Vienoj vietoj kalbejo apie rusisko surinkima,kad daug smulkiu varzciuku,bet jie skubejo rinkt,tai nervinosi,o konkreciai apie gaspadoriaus rinkima nebuvo nieko.
Del brangumo ir man brangu.Pernai pirkom uz 100£,nunese,isitikinau,kad man ir per didelis,reikia daug pluset del kitu,ne tik del saves,o tie kiti nenori imt zemes ir ja dirbt,o laukia gatavo.But visi uzauge-negaila,bet dabar supratau,kad reikia mazesnio.
Galvojom pirkt toki pat vel,nu bet vamzdukai aliuminio,lengvi,ploni,duru gale nera,prieky-uztrauktukai,viskas ant snargliu,viska reikia perdirbt.But nenunese,butume perdirbe,tik nezinia,kiek butu laike nesandarus.
Butu cia vamzdziu kokiu nori,medienos,kaip Lietuvoj kad turi koznas prie ukio,armaturos,statytumes savo.Dabar mediena brangi,turima netinka,vamzdziu yra tik tokiu,kokiu jie turi ismatavimu,tai nebent du ilgius jungt,tada jau s...,reikia ant ko jungt,kaip armatura,ar metalo strypas.Reikia armaturos,ar metalo strypo,ant ko sumaut vamzdzius,ar medzio kokiu lazdu,kai ukio nevedi,neturijokio zapaso,yra brangu,nieko pigiau neiseina ir dar kiek vargo.
Tikiu,kad nenunes tokio siltnamio vejas,gal panaudosim daugiau nei 5 metus,ieskau dar pliusu uz,nes tikrai ne pigu.O del vagysciu,nu ka as zinau,gali ir pavogt,nu bet kur dt,ismontuot taip greit neismontuosi,o lakstus gali pavogt.Nu bet bijok visko,nieko nedaryk.Nezinau,dar vis vartau interneta,ieskau stebuklu.Radau paprasta plevelini,toki,koki LT pasistatytume,tai kaina 3mx4 499£.Siaubingos kainos.Ziurinejau vakar ebay.uk naudotus siltnamius partdavineja,tai visi maziukai ir stikliniai ir dar svarbiausia,kad nieko nera musu apylinkej,o visur praso atvaziuot ,issimontuot ir issivezt.Nu beda gryna ir gyvi pinigai,bet kokia iseitis?
**jokiu problemu gi jau ir Lietuvoj yra kompanijos,kur uzsiima butu valymu.