Įkraunama...
Įkraunama...

Plepesiai prie židinio

QUOTE(Dusia37 @ 2016 12 03, 09:33)
Labas rytas,
Apie tai kalba. Labai jaunai atrodo Rokas , o jei ko gero vienmečiai ... Man labai logiškai atrėmė argumentus apie mėsos puvimą ir apie jos atsisakymą. Reina , ko gero vienintelis žmogus Lietuvoj , kuris Tave su Tavo bėdom galėtų prakonsultuoti . Nežinau kiek kainuoja . Bet ne už dyką .
Kam kavos ?
vartotojo įkelta nuotrauka
Lyg sloga nori kabinti , persidėliosiu šiandien meniu , padarysiu kvėpavimo pratimus . Tikiuosi ryt kaip ridikas būsiu , nes nėra kada sirgt smile.gif

Gersiu su tavim antra kavos jau puoda.
Buvom apsipirkt.Baisus vejas pas mus,fuiii.
Kiek as ten supratau,tai jie abu gerai atrodo.Rokas zalia mesa valgo,brrrr.O siaip man nieko gero...sorry.
Slykstu sliga,bet virusas,kur nori ten lenda,bele tik randa terpe tam.Kepenis sakydavo tokiu atveju lyst i dusa,daryt issikaitinima,po to po saltu dusu,bet nepratusiam,manau butu amen.Tea tree ea bandyk tept,pakvepuot.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2016 12 03, 15:18)
Gersiu su tavim antra kavos jau puoda.
Buvom apsipirkt.Baisus vejas pas mus,fuiii.
Kiek as ten supratau,tai jie abu gerai atrodo.Rokas zalia mesa valgo,brrrr.O siaip man nieko gero...sorry.
Slykstu sliga,bet virusas,kur nori ten lenda,bele tik randa terpe tam.Kepenis sakydavo tokiu atveju lyst i dusa,daryt issikaitinima,po to po saltu dusu,bet nepratusiam,manau butu amen.Tea tree ea bandyk tept,pakvepuot.


O Lietuvoj labai graži saulėta ir beveik be vėjo diena.
Aš irgi tada valgau "Žalią mėsą " . PVZ sūdyti lašinukai , sūdyta šoninė, sūdyta lašiša , silkė ... Kavinėj užsisakau jautienos karpačio , irgi žalia mėsa. ( na jei papuolu į geresnę kavinę ).

Luety aš žinau labai gerų pratimų ir kvėpavimų iš jogos.Žinau, kad kitiems juokingi jie atrodo - bet man padeda . Nebesusergu jau taip , kad reiktų inhaliacijų ir ttt.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2016 12 03, 14:07)
O Lietuvoj labai graži saulėta ir beveik be vėjo diena.
Aš irgi tada valgau "Žalią mėsą " . PVZ sūdyti lašinukai , sūdyta šoninė, sūdyta lašiša , silkė ... Kavinėj užsisakau jautienos karpačio , irgi žalia mėsa.  ( na jei papuolu į geresnę kavinę ).

Luety aš žinau labai gerų pratimų ir kvėpavimų iš jogos.Žinau, kad kitiems juokingi jie atrodo - bet man padeda . Nebesusergu jau taip , kad reiktų inhaliacijų ir ttt.

O as nei vienos asanos nesugebu padaryt,storumas neleidzia cry.gif
Treciadieni brolis atskrenda su zmona is Lt.Bus bizy weekendas,teveliui 91m
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2016 12 03, 14:18)
Kiek as ten supratau,tai jie abu gerai atrodo.Rokas zalia mesa valgo,brrrr.O siaip man nieko gero...sorry.

o kurie ABU? nelabai suprantu, apie ką be Roko, dar kalbat unsure.gif
ir kas tau nieko gero? Aš tai visai įdomiai pažiūrėjau tą laidą smile.gif

Lašinius, šoninę, lašišą ir aš žalius valgau ax.gif

sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2016 12 03, 19:25)
o kurie ABU? nelabai suprantu, apie ką be Roko, dar kalbat unsure.gif
ir kas tau nieko gero? Aš tai visai įdomiai pažiūrėjau tą laidą smile.gif

Lašinius, šoninę, lašišą ir aš žalius valgau ax.gif

sveikos 4u.gif

Apie Ruslana,kuris 13 m.nevalgo mesos.
Kiek supratau,tai Rokas visas mesas valgo zalias ir be prieskoniu.
Na mesos zalios,nei zuvies tai jau nevalgau ir vargu bau ar valgysiu.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2016 12 03, 23:51)
Apie Ruslana,kuris 13 m.nevalgo mesos.
Kiek supratau,tai Rokas visas mesas valgo zalias ir  be prieskoniu.
Na mesos zalios,nei zuvies tai jau nevalgau ir vargu bau ar valgysiu.

ai, šitas... Nu, šitas tai mažų mažiausiai įdomus, tikro žodžio, ką pagalvojau, jį pamačius, nesakysiu tongue.gif
O tai kiek jiems abiems metų?
Luety, negi nevalgai bent jau sūdytos lašišos? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 04 gruodžio 2016 - 00:49
Sveikos visos,

Na su jūsų kalbėjimo tempais neįmanoma - buvau pirmadieni- trečiadienį komandiruotėj Prahoj, ten vakarais paskaitydavau, grįžus jau laiko mažiau, o jūs dar į naujus namus išsikraustėt...

Bet tai ko čia tos ligos taip įsisuko? Luety, o TB rentgenas darytas? Būna juk tokių besimptomių plaučių uždegimų. Keista, kad taip dažnai virusai kabinėjas. Dėl operacijos Lietuvoj apmokėjimo, tai reiktų aiškintis pas jus. Pagal ES teisės aktus, jei iš Lietuvos važiuoji gydytis į kitą ES šalį su gyd. siuntimu, grįžus gali gaut apmokėjimą, bet jis bus ne tiek, kiek sumokėjai, o tiek, kiek už tą paslaugą mokama Lietuvoj. Pvz. jei Lietuvoj tonzilių operacija kainuoja 100 eur, o operuosies Vokietijoj ir sumokėsi 500 eur, tai grįžęs ir gausi 100 eur. Jei UK taip pat taiko šią sistemą, tai Lietuvoj jums operuotis apsimokėtų.

Muka, o tu pas reumatologus buvai? Pvz. pas Kauno klinikų? Yra visokių infekcinių ligų, kurios reiškias sąnarių skausmais, bet suprantančių apie jas yra nedaug, taip kad sėkmės.

Kažkas klausėt, kaip džiovinu moliūgus, o gi paprastai- supjaustau nestorais gabaliukais ir į džiovyklę. Išdžiūsta maždaug per 12 val. Man tinka pakramsnot prie kavos, kai užeina nežinia ko noras.

Vakar užraugiau trilitrį moliūgų - dar vienas eksperimentas ieškant jų panaudojimo galimybių ir įvairesnio raciono. Jau reiktų kept meduolius ir imbierinius sausainius - savaitgalis per trumpas viskam...

Gero savaitgalio visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2016 12 04, 00:51)
Apie Ruslana,kuris 13 m.nevalgo mesos.
Kiek supratau,tai Rokas visas mesas valgo zalias ir  be prieskoniu.
Na mesos zalios,nei zuvies tai jau nevalgau ir vargu bau ar valgysiu.


Labas rytas

Luety valgai žalią žuvį - ty silkę biggrin.gif
Apie Ruslaną kalbėti nenoriu , nes nieko pasakyt gero nenoriu.
Ką ten valgo Rokas nežinau su žvake nestovėjau tongue.gif . Dėl prieskonių tai nelabai rekomeduoja svogūną ir česnaką, o ypač žalius valgyti . Tirštėja limfa ir tt.... Paskaitom
Siūlo karts nuo karto pakeptą ar kitaip termiškai apdorotą naudoti , jei yra kokių bėdų .
Česnako aš galiu atsisakyti , bes svogūno ir poro niekaip tongue.gif Ir pipirai nerekomenduotini Aš manau kad valgo sūdytą, vytintą , džiovintą ar brandintą mėsą... Nors nežinau,. Nemanau kad vištų kaklus graužtų. Prikrauna jis receptų - bet su žalia mėsa nebuvo.
Aš tai matyt negalvodama kas dieną suvalgau žalios mėsos gabalėlį , tai šoninės bryzelis sūdytos, tai MB pridžiovino jautienos .

Kavos ?
vartotojo įkelta nuotrauka

Išleidau MB į sodybą, reikia ei namus sutvarkyt, pietus pagamint ir dar darbo yra . Aš be vasario nevažiuosiu į kaimą , nenoriu smile.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz atsakymus.Reina,kazkokia firma vis reklamuojasi,kad galite gydytis Lietuvoje ir gaut kompensacija,tai ir pagalvojau...reiks placiau pasidomet.
Nu valgau ailke,ale nepagalvojau,kad ji sudoma zalia bigsmile.gif
Del MB ziuresim,seksim,kol kas entuziastingai gaminsi darzoviu ar vaisiu kokteilius ant tuscio,siulo man,nu iageriu juos,bet mane jie purto.
Siandien buvom sode,gi mano cesnakai buvo neseti ir svogunai,tai sukisau viska,o reik vaziuot namo,padanga nuleista.Bande pasikeist,kazkoks varztas nuluzo,tai oi oi,kiek nervinosi,tai paskambinau broliui,atvaziavo,arsiveze kompresoriuka,pripute padanga ir puikiai geyzom namo,o ryt ves i servisa ziuret ta varzta,ten sake kazkokie yra po viena rate,apsaugini,kad nepavogtu,reikia sukt su spec.raktu,nebuvo dar susidures su tokiu bigsmile.gif
Sode vejas didziulis,nemalonu,be atsilimo nevaziuosim.Morkos ir kopustai nenusale,o stebukle,keletas kopystu suka lapelius galvytem jau blink.gif Ech,butu siltnamus,mano experimentas butu pasiteisines su kaupu.
Ieskosiu gal lanku yea pirkt ir pleveles atskirai,statysim savo tada.
Atsakyti
sveikos,
aš tik pakapsčiau sniego šiek tiek į šiltnamius, kiek aplink buvo įmanoma ir prikepiau toooooobulo kugelio wub.gif biggrin.gif
Daugiau nieko - dirbu savo darbus.

Luety, neatsakei - nevalgai sūdyto lašišos? Mes seniau ir patys pasisūdydavom - parsinešam iš pardės žalią cielą, persipjaunam, išimam kaulą, pasisūdom ir valgom bigsmile.gif. Taip daug pigiau, nei jau sūdyta gabaliukais vakume. O gal ir skaniau. O silkę manei, kad virtą ar keptą valgai? biggrin.gif. Bet gi net ir šalto rūkymo mėsa ar žuvis taigi praktiškai žalia...

Ei, mergai, o tai kiek tam Rokui metų? Atrodo jaunai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2016 12 04, 17:39)
sveikos,
aš tik pakapsčiau sniego šiek tiek į šiltnamius, kiek aplink buvo įmanoma ir prikepiau toooooobulo kugelio wub.gif  biggrin.gif
Daugiau nieko - dirbu savo darbus.

Luety, neatsakei - nevalgai sūdyto lašišos? Mes seniau ir patys pasisūdydavom - parsinešam iš pardės žalią cielą, persipjaunam, išimam kaulą, pasisūdom ir valgom bigsmile.gif. Taip daug pigiau, nei jau sūdyta gabaliukais vakume. O gal ir skaniau. O silkę manei, kad virtą ar keptą valgai? biggrin.gif. Bet gi net ir šalto rūkymo mėsa ar žuvis taigi praktiškai žalia...

Ei, mergai, o tai kiek tam Rokui metų? Atrodo jaunai unsure.gif


Kugeliu gundai ane ? Kepsiu kai vaikas grįš smile.gif Va ko atsisakau su skaudama širdimi ( arba neatsisakau ) , visur kitur bulvių man gali nebūti.
O aš pasikepiau kalakuto faršo su daržovėmis , daržoves ilgai tušinau , faršą trumpai apkepiau ir sumakalavau . Prigesinau kalakuto skonį kokoso pienu. Naminis kalakutas, skirtumas akivaizdus . Ir skonis yra, ir kvapas yra ir soti būsiu iki ryt pietų ... Sunaudojau paskutinius pomidorus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Visi kiti arba stiklainiuose arba šaldiklyje . Sezonas uždarytas. 4u.gif Valgiau pirmus savaite po joninių jei gerai pamenu .
Lašiša ir mes sūdydavom ...
Rokui turėtų būti 30-35 gal ... nes jis ten jau biški mokslų baigęs ? Gal nusiklalbu ?
Luety , stebuklas tavo daržai ... Nors aš jų visai nepasiilgus kol kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2016 12 04, 14:39)
sveikos,
aš tik pakapsčiau sniego šiek tiek į šiltnamius, kiek aplink buvo įmanoma ir prikepiau toooooobulo kugelio wub.gif  biggrin.gif
Daugiau nieko - dirbu savo darbus.

Luety, neatsakei - nevalgai sūdyto lašišos? Mes seniau ir patys pasisūdydavom - parsinešam iš pardės žalią cielą, persipjaunam, išimam kaulą, pasisūdom ir valgom bigsmile.gif. Taip daug pigiau, nei jau sūdyta gabaliukais vakume. O gal ir skaniau. O silkę manei, kad virtą ar keptą valgai? biggrin.gif. Bet gi net ir šalto rūkymo mėsa ar žuvis taigi praktiškai žalia...

Ei, mergai, o tai kiek tam Rokui metų? Atrodo jaunai unsure.gif


Nezinau kokia lasisa pardej,zalia,ar rukyta?Gal zalia,bet as ja kepdavau orkaitej. biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Dusia37 @ 2016 12 04, 15:36)
Kugeliu gundai ane ? Kepsiu kai vaikas grįš smile.gif Va ko atsisakau su skaudama širdimi ( arba neatsisakau ) , visur kitur bulvių man gali nebūti.
O aš pasikepiau kalakuto faršo su daržovėmis , daržoves ilgai tušinau , faršą  trumpai apkepiau ir sumakalavau . Prigesinau kalakuto skonį kokoso pienu. Naminis kalakutas, skirtumas akivaizdus  . Ir skonis yra,  ir kvapas yra ir soti būsiu iki ryt pietų ...  Sunaudojau paskutinius pomidorus  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif . Visi kiti arba stiklainiuose arba šaldiklyje . Sezonas uždarytas. 4u.gif  Valgiau pirmus savaite po joninių jei gerai pamenu .
Lašiša ir mes sūdydavom ...
Rokui turėtų būti 30-35 gal ... nes jis ten jau biški mokslų baigęs ? Gal nusiklalbu ?
Luety , stebuklas  tavo daržai ... Nors aš jų visai nepasiilgus kol kas smile.gif


Nu jei jam 35,tai jis taip ir atrodo. rolleyes.gif Kugelio seniai nekepiau,vaikai neateina...
Dusia37,ne stebuklas,paprasciausiai klimatas palankus todel ir atrodo taip.As pati nustebau.Suvalgiau mazyte morkyte viena,ech,kas nebutu minuso,anksti morku tureciau. ax.gif
Atsakyti