Įkraunama...
Įkraunama...

=^..^= Mūsų katytės ir katinėliai=^..^=

Aš praėjau dresūros testą. :bis Pagaliau esu išmokyta, kad ant kiekvieno katino gulimo paviršiaus turi būti pakloti DU vilnoniai pledai. Mažiau niekaip, o tai šoniukus nuspaus. :blink:

Šponkau, o tai ančių užsiveisei? :hmm: :lol: Prie mūsų upelyje jų irgi pilna, ale naglos kokios, vos kišenėn snapų nekiša.

Labai giriu visų augintinius, o ypač Lapynos meną.Taip puikiai pagauti momentai, taip nuostabiai atskleisti katukių charakteriai.

Kulniuoju kepti varškės apkepo, keliausiu į svečius :didis:

d1647e38a69b.jpg

Atsakyti

Šponkau, o tai ančių užsiveisei? :hmm: :lol: Prie mūsų upelyje jų irgi pilna, ale naglos kokios, vos kišenėn snapų nekiša.

Ai buvom prie Belmonto, fotoaparatą išbandyti, tai oj kaip man dar reikia jį prisijaukinti, buvo neblogų kadrų, bet su nustatymais prašoviau (šiek tiek nusivylusi objektyvo aštrumu, bet nėra ką norėti iš tokios senienos). O ir šiaip, kad nesigavo, tai nesikremtu per daug, kad nesigavo, tam juk ir buvau, kad pasimokinti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 03 gruodžio 2016 - 16:25

Viskas bus gerai, Šponkiau. Prisijaukinsi naują žvėrį, tada dar naują akį jam įstatysi - ir bus tikras erelis! :bigsmile: 

O čia mano snieginis žvėris:

c19fcf65b02c67cb70180391a7536316829.jpg

Atsakyti

Na ką, saulutė jau nusileido

fa5a3e68cbed52784ffbb6f76662cd61759.jpg

Einam sukalbėti vakarinės maldelės :)

493ccb5ee371825b5db4ce67ae2236e3568.jpg

Atsakyti

Gal kam uogyčių? :)

 

DSC_0679.jpg

 

(Lapyna, aha, prisijaukinsiu, bet jau daiktus greičiau su 70-300 tamronu fotkinsiu, nei su tuo senuku 28-70, va šitos uogytės  su tamronu darytos, o tos fb kitos ką sudėjau su tuo senuku. Senukas peizažams tiks, be ne portretams ar makro nuotraukoms, nors skaitosi makro objektyvas. Aišku tiek kiek jis kainavo, tai dėl kokybės nelabai galima skųstis, nes iš tų kas turi savyje varikliukus nieko nenupirkčiau).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 03 gruodžio 2016 - 17:47
Tytė tikra lūšis, reikia saugoti kad nenušautų medžiotojai. Į mišką negali vestis, neduok die pabėgtų.

Mano ne profesionaliai akiai, Šponkučio nuotraukos labai gražios, nesuprantu kas ten negerai g.gif Nesikiria nuo Lapynos 4u.gif Bugi tikra artistė biggrin.gif

Šponkiuk kaip sekasi Zugi? Kaip susitvarkot su maitinimu?
Atsakyti

Vidam, ačiū, bet iki Lapynos man dar reikia gerokai pasitempti :D

O Zugi gan gerai, nei karto dar nevėmė. Su maitinimu sunkiai, nes visos po labai nedaug suėda. Na Bugi jau labiausiai prisitaikė, visada paėda. Va Hipę reikia paglostyti, šalia būti, kad paėstų bent kiek. patogiausiai, jei dar sausiukus ant žemės paberi, tada labiau norisi jų :D  O Zugi gal noriai ėda tą maistą, matyt skanus :)

Atsakyti

Vidam, ačiū, bet iki Lapynos man dar reikia gerokai pasitempti :D

Kuo pasitempti? Pribumbasais? Nuo to, kad prisipirksi tų blyksčių ir kitų gadgetų, fotkinsi nei geriau, nei blogiau. O akį tu turi. :) 

Na gerai, dar vieno objektyvo tau tikrai reikėtų. :)

Atsakyti

Kuo pasitempti? Pribumbasais? Nuo to, kad prisipirksi tų blyksčių ir kitų gadgetų, fotkinsi nei geriau, nei blogiau. O akį tu turi. :)

Na gerai, dar vieno objektyvo tau tikrai reikėtų. :)

Na dar truputi su šventa trejybe įvairiomis sąlygomis pasipraktikuoti reikia. Dabar raw net nefotkinu,  nes iš šiandienos raw norėčiau tik uogų :) ir objektyvų dviejų reiktų :D dar plačiakampio reikia :D

Atsakyti
Lapyna, pasitikrink pasta smile.gif
Atsakyti

Busiuk, nerodo man paštas nieko. :huh2:  Net į seną versiją įlindau, bet programa lūžtelėjo ir toliau nieko neberodė. Ir išvis SM paskutines dvi dienas stena, nežinia kiek laiko užsikrovinėja. Spėju visokių kitokių žinių priskaityt arba arbatos pasidaryt

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 03 gruodžio 2016 - 23:03
Magnučiukai ,ar gavai mano žinute per AŽ? Visiems SM grybauja , galvoju ,gal ir mano žinutė ten pat pasidavė -grybauti užsimanė mirksiukas.gif
Atsakyti