Įkraunama...
Įkraunama...

=^..^= Mūsų katytės ir katinėliai=^..^=

QUOTE(Šponkiukas @ 2016 12 03, 21:44)
Va Hipę reikia paglostyti, šalia būti, kad paėstų bent kiek. patogiausiai, jei dar sausiukus ant žemės paberi, tada labiau norisi jų biggrin.gif  O Zugi gal noriai ėda tą maistą, matyt skanus smile.gif


Nikitai būtų tas pats, nes ji sausą maistą triauškina po truputį visą parą smile.gif
Svarbu kad Zugi valgo jai skirtą...ir kaip užkirsti kelią toms ligoms, kad žinoti nuo ko atsiranda, kas pakenkia. Juk taip nesinori kad apsirgtų...
Atsakyti

Žinokit, laiškai tarp versijų nesisiuntinėja. Jau ne pirmą ir ne antrą kartą susiduriu. Pvz. aš naudoju naują, tai negaunu iš senos, o kai rašau, negauna tie, kas naudojasi sena. Ir dar kažkokie pakeitimai turbūt vyksta, nes bent šiandien SM tarpais visai pakibdavo.

Atsakyti
QUOTE(Lapyna @ 2016 12 03, 23:00)
<p>Busiuk, nerodo man paštas nieko. huh.gif  Net į seną versiją įlindau, bet programa lūžtelėjo ir toliau nieko neberodė. Ir išvis SM paskutines dvi dienas stena, nežinia kiek laiko užsikrovinėja. Spėju visokių kitokių žinių priskaityt arba arbatos pasidaryt</p>


O tu ne SM ziurek biggrin.gif Issiunciau emaila vakar 4u.gif

Labas rytas

Vakar sunus parveze rasta canon objektyva. Uzdejau tinka, sviesus panasus i mano portretini. Siandien bandysiu biggrin.gif Naujo kaino ohoho...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 04 gruodžio 2016 - 08:03

Labas rytas :4u:

Zundyt - gavau laiškutį, parašiau tau :4u:  Vakar svečiuose buvau tai nebuvau SM atsidariusi :)

Labai patiko Šponkiuko untytės, vandenin sulindusios :D  ir uogos labai gražios :)  nu man visos Šponkiuko nuotruakos gražios, aš savo neprofesionalia akim nematau jokių trūkumų :D

Snieginė Tytė irgi labai patiko :D

Bėgu pas tėvukus pusryčių ir važiuosim į Ikėją, norisi anksčiau nuvažiuoti kol visi nesulėkė :)

Atsakyti

Nuskuodžiau į senąją versiją pasižiūrėti kaip ten su laiškais - pas mane visi laiškai matosi, ar senoj ar naujoj versijoj rašyti :4u:

Atsakyti
Ku pirkste Magnun? bigsmile.gif

Va Tutes fotke daryta vakare, be blico biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 04 gruodžio 2016 - 08:26

Labas rytas. oj Busy nuskilo, o kažkam kas pametė ne :) 

Zugi tai su pasišokinėjimais į lovą atlekia kai ryte pakvieti :D panašu, kad ji geriau jaučiasi. pagal viską vet siūlo pasidaryti dar echoskopiją, pažiūrėti ar inkstai nėra padidėję. 

Atsakyti

Mama visokių smulkmenų nusipirkti nori, tai reik skubiai nuvežti nes po to man jau visi savaitgaliai užimti iki kitų metų :D  nu  kartu ir Grikiui naują padėklą nupirksiu nas valgo tik iš Ikėjinio padėklo :)  gal dar Kruopai naują pagalvę ant džiovyklės padėti nupirksiu :)

Atsakyti
Yra ant objektyvo lipdukas su fotografo duomenimis. Telefonas, adresas, fotografo vardas, pavarde. Buc skambinusi, bet uzklausiau sunaus kur rado. Buvo ismestas i elektronikos siukslyna. Tai ir nebeskambinau. 4u.gif
Atsakyti

Aa, tai matyt kažkas negerai bus  :unsure: 

Atsakyti
Bus matyt 4u.gif Kolkas is Tutiko nuotraukos sprendziant viskas gerai
Atsakyti

Sveiki visi, tingų sekmadienio rytą :4u: Žiūriu jau sukilo kai kurios.

O man jūsų visų foto gražios, kaip ir katinukai visi.Taip, kad nebeišsigalvokit niekų.

f550e17bdfd9.jpg

Atsakyti