Įkraunama...
Įkraunama...

=^..^= Mūsų katytės ir katinėliai=^..^=

Nu tada šaunu :) galvoju kur važiuoti pasivaikščioti,  kad ir vaizdų būtų ir kad gyvūnų sutikti :) 

Atsakyti
Atvaryk pas mane, kaip tik vaziuosim su Ozziu prie juros ir i centra paslampinėti biggrin.gif

Moliukas miegaliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šponkiukas @ 2016 12 04, 09:26)
<p>Labas rytas. oj Busy nuskilo, o kažkam kas pametė ne smile.gif </p><p></p><p>Zugi tai su pasišokinėjimais į lovą atlekia kai ryte pakvieti biggrin.gif panašu, kad ji geriau jaučiasi. pagal viską vet siūlo pasidaryti dar echoskopiją, pažiūrėti ar inkstai nėra padidėję. </p>


Labas, Tašė irgi gerai jaučiasi, mažiau laka, mažiau daro siusio, o tai būdavo tokios balos...
Kingas neėda to Stomargylio. Direktorius jam sugrūda gerklėn tabletę...

Tašė labai ėda tą maistą - bet kurį - RC renal ar Hills k/d. Colomba, jau gavau tą vokišką maistuką, tai, kai praversiu, atpilsiu tavo katams paragavimui.
Atsakyti

galvoju kur važiuoti pasivaikščioti,  kad ir vaizdų būtų ir kad gyvūnų sutikti :)

Sereikiškės :D

Busy, veikiantis objektyvas iš šiukšlyno??? Neblogai :D

Aš irgi turiu vieną išmetamą, tik nesugalvoju kur mest. Kažkas su diafragmom negerai, nežinau, mechanika ar elektronika. Veikia tik pilnu atidarymu. Sumažini diafragmos parametrą fotike - fotiko šventa trejybė persiskaičiuoja, o diafragma taip ir lieka pilnai atvira, nuotraukos gaunasi peršviestos.

Būt sugedęs Lietuvoj - būč nešus kokiam meistreliui. Bet pas belgus taisymo kainos buvo kosminės, neapsimokėjo. O paskui nusipirkom kitą, truputį geresnį.

Jei kam reikia - atiduodu už dyką. Canon 50mm f/1,8

Atsakyti
QUOTE(Lapyna @ 2016 12 04, 11:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Šponkiukas" data-cid="71268570" data-time="1480837525"><div><p>galvoju kur važiuoti pasivaikščioti,  kad ir vaizdų būtų ir kad gyvūnų sutikti smile.gif</p></div></blockquote><p>Sereikiškės biggrin.gif</p><p></p><p><strong>Busy</strong>, veikiantis objektyvas iš šiukšlyno??? Neblogai biggrin.gif</p><p>Aš irgi turiu vieną išmetamą, tik nesugalvoju kur mest. Kažkas su diafragmom negerai, nežinau, mechanika ar elektronika. Veikia tik pilnu atidarymu. Sumažini diafragmos parametrą fotike - fotiko šventa trejybė persiskaičiuoja, o diafragma taip ir lieka pilnai atvira, nuotraukos gaunasi peršviestos.</p><p>Būt sugedęs Lietuvoj - būč nešus kokiam meistreliui. Bet pas belgus taisymo kainos buvo kosminės, neapsimokėjo. O paskui nusipirkom kitą, truputį geresnį.</p><p>Jei kam reikia - atiduodu už dyką. Canon 50mm f/1,8</p>


Tikrai taip, isbandziau dienos sviesoje pakankamai gerai ir greitai fokusuoja, sviesus. Dar ir su visa blenda biggrin.gif ef 35 mm f/2

Toki kur tu atiduodi dykai as irgi turu
Atsakyti

Tikrai taip, isbandziau dienos sviesoje pakankamai gerai ir greitai fokusuoja, sviesus. Dar ir su visa blenda biggrin.gifef 35 mm f/2

Toki kur tu atiduodi dykai as irgi turu

gal ne tą išmetė :D arba žmona supykus išmetė :D

Atsakyti
Sunku pasakyti biggrin.gif

Va bandymas ant Ozzio. Sunus sako, va matai viskas i namus, nieko is namu biggrin.gif As jam sakau, geras buvo mano auklejimas tongue.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Nu smagu Busy, o aš tai saviški noriu į šiukšlinę išmesti :D aštrumo nerasta. užtaikiau ant poros ciūcių, tai momentai neblogi pagauti, bet va ryškumo trūksta. FB nuotraukos tiktų, bet tik tiek :(

Atsakyti

Šponkiau, gali pabandyti nunešti pas kokį meistrelį kartu su fotiku, kad pratestuotų ir suderintų. Gal kokį varžtą paveržti reikia, o gal kontaktai užsinešę. 

Mano senis 24-70 mm taip pas meistrus buvo beveik nurašytas (jis porąkart kritęs). Sakė, jau visas mechanizmas kliba. Kažką paveržė "tam kartui", bet žiūriu "tas kartas" jau ne pirmi metai laiko. Gal ryškumas ne visai parodinis, bet visai neblogai. Paryškini su photoshopu - ir liuks :)

Atsakyti
Ozzis koks laimingas wub.gif Ir ausys nulinkusios nereikės klijuoti biggrin.gif
Atsakyti
Tutės ir Ozzio gražumas wub.gif Labai gražios foto 4u.gif Šponkiau vajej reikėjo atvaryt i Vingio parką buvo Mumukio 1 gimtadienis ir žvėrių belenkiek biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif

oi koks Ozzis wub.gif wub.gif wub.gif
Mumiuką su gimtadieniu 4u.gif
Nuotraukos ir Lapynos ir Šponkiuko labai jau gražios.
O aš vakar į naujus namus išlydėjau ir Lotuką. Jis kaip ir Leta gyvens nuosavame name.
Atsakyti