Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na kaip Sapniuk?Aš dieną ir sportavau ir dirbau,bet naktį............... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Maniškis dar nepasiskiepijo,norėjo praeitą šeštadienį,nu ne sakau,paskui čia gaivaliuosies,o man svečius prižiūrėti.Tai niekaip neprisiruošia,vienas iš šeimos. ax.gif
Nenoriu karščio.Vakar pusę braškių susodinau,dar pusė liko. ax.gif Ir galvoju kam aš tiek užsisakiau?Bet tas godumas,jei už 25 sakaisi kurjerio paslaugos nekainuoja. biggrin.gif Nu ir dėjau 160 daigų. bigsmile.gif Susodinti tai kas,bet žemę reikia sukasti,geo tekstilę patiesti. blink.gif Neprkaiskite. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ingrida, gal tikrai perkaitini pomidorus. Kartais taip būna dėl per greito augino.

Prisisportavau vakar iki skausmo per naktį. Dabar jau įkaliau nuskausminančių.
Atsakyti
Labas rytas

Ingrida, nejauciau jokiu negerumu, tik nakti issikrausciau i kita kambari, kur kieta lova. Maniskis vis sugebedavo atsiverst ant nugaros ir knarkt. Tai, kad jo nezadint pries darba ir pati uzmigciau, pakeiciau miegojimo vieta.
Atsakyti
Na va, ir pasireiske man toks skiepo salutinis poveikis. jau vakar vakare su vyru pasedejom aikstes kavinej. Biesas liepe man ter dar kavos isgert po 20 val. Taip miegas sueme, bet galvoju, gal spaudimas soktelejo, nesimatuoju, kaip prizadejau felcerei biggrin.gif Parejau vyrui i paranke isitverus.

Snd. ryte atsikelus vel miego noriu blink.gif Pirma val. net priguliau, bet telefonas pradejo cirpint, atsikeliau, pasidariau kavos. Vis tiek taip miego noriu, kad net i sona uzmeta ax.gif Galvoju apie kaptoprili....vis tik nusizengiu felcerei duotam zodziui ir pasimatuoju. Beveik geras, virsutinis visai geras. Dabar issiploviau galva beveik saltu vandeniu, gal akyse prasvieses. Toks jausmas, kaip fleska ugninio vandens isgerus rolleyes.gif
Atsakyti
Sapniuk,laikykis,viskas praeis. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dievinu Depą,nuolatinė klientė,perku po pilną vežimėlį nukainuotų gėlių,šiandien skirtingų spalvų zinijų prigriebiau po 2 centus.IK šita gėlė jei žinai žiemoja pas mus.Radau tik anglų kalba."PENSTEMON HUSKER RED"?Irgi nukainuota.Dar pagal paveiksliuką prigriebiau rasakilą(Alchemilla),kaip gerai kas žinot lotiniškus pavadinimus.Floristikos kursuose mokėmės,bet gi ne visų gėlių.Jau ir pasimiršo. ax.gif Dar ir porą rabarbarų prigriebiau po 0.31 centą.Turiu mieste tris kelmus,bet iškasinėk,o čia gatavai vazonuose. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sapniukai, blaivykis. 4u.gif biggrin.gif

Ingrida, zinija peržiemopja ? Pas mane pirmos šalnos ir kapec. Tas panstemonas ,....Red yra labai fainas, gražūs statūs tamsiais lapais krūmeliai.
Ko tai aš pati nerandu tų nukainuotų. O kur nenukainuotos- neverta už tokią kainą imti, turguje gražesnės ir pigesnės.

Kaupiuosi karščiams. Kaip aš jų nepernešu, ne tas žodis.
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Vakar, matyt, persistengiau, naktį kad skaudėjo rankas ir kojas, mėšlungis ir nežinia kas puolė, tingėjau keltis magnio išgerti, gal būtų kiek padėję. O jau odų pas mus, košmaras. Sausmedžio uogas, kad ir rūgščios, vis suvalgydavom po saują, daug buvo, tai jau paukščiai rado, mažai kas liko. Nusiskinu kasdien po porą agurkų ir pomidorų, o braškių dar nėra. Namus apleidau, nėra kada tvarkytis.
Atsakyti
IK panstemonas ar žiemoja norėjau paklausti?Du prigirbiau,jei gražūs,galėjau ir daugiau paiimti ar ne po 0.14 centų. bigsmile.gif Man kaip pagal norus labai norėjau rasakilos ir bac yra.
Vasarema,vargstu su rankomis irgi. ax.gif 4u.gif Apie namus nekalbu.............žadu iki 11 pakasti ir eiti tvarkytis.Dar reikia susodinti 50 braškių.Vakre kol uodai nepuls reiks kasti.Atrodo galėtum dirbti ilgai šviesu bet uodai,uodai........... ax.gif
Rytoj žadame medų kopinėti vėl diena šuniui ant uodegos. bigsmile.gif O kada vantų prispipjauti?Joninės artėja........Ir sodybą dukra su draugais okupuos.Mažėlis šeštadienį savaitei išmauna su draugais su dviračiais po Žemaitiją.Man bus rūpestis savaitei. ax.gif
Atsakyti
Labas

Aciu wub.gif Vakar diena praejo ir viskas gerai.

Nerandu ir as Depe tu centiniu geliu, gal ne ten ieskau.

Nuvaziavom pavalgyt i Piniava. Padaveja atnesa saltibarscius su bulves, o yrankiu ne blink.gif Ejau pati prasyt. Ne as viena slapiu maisu dauzta.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, šitas panstemonas puikiai žiemoja.

Karšta, nė kur dėtis.
Atsakyti