Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Sūnaus uošvienė,išeina į 9 mėnesius bedarbio pašalpą,paskui išankstinė pensija,daug jaunesnė už Meri,atsibodo šalti Depe.
Suprantu Meri,atlyginimas didesnis nei pensija turbūt?Bet galva sveika. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sapniuk,negalėjo būti tavo pažystamas,užsisako prieš mėnesį visi.Vasario jau rezervuoti visi savaitgaliai.Nuo vasario 11 iki 20 iš viso visos dienos.Net ir darbo dienos.Šiam savaitgaliui užisakė jau gruodį. bigsmile.gif Vakar dar užsisakė be nakvynės ketvirtadieniui,neturi kam vaikų palikti,tai atvažiuos tik pasipirtinti. ax.gif
Na klaikiai saldūs pirktiniai ledai,o mes cukraus nebe naudojame tai nusipirkome ledų aparatą.Senasis sugedo,gaila tik Lildle nebe gavau akcijinės grietinėlės,būčiau užsipirkųsi.Gal tik rytais išmeta kažkiek? ax.gif Rytoj ryte bandyti laimę?Vistiek pirkome grietinėlę,vietoje cukraus tikra kakava,gaunasi šokoladiniai.Vaikai atvažiavę dievina mano ledus,vėl bus laimės. mirksiukas.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Supratau wub.gif

Labas rytas

Dar karta isitikinau, kad nieko is dokumentu nealima naikinti. Buciau sunaikinus mamos tapatybes kortele, nezinau kaip buciau irodzius, kad ji buvo Lietuvos piliete. Taip jau buvo su nebegaliojancia Namu knyga, os turejimas man labai isprende problema.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Čia tiek Sapniuk,reikalų?Nežinau mano Ignė turi be problemų anglų ir lietuvių pasus,eidama pro patikrą lėktuvan gali pakišti ar tą ar tą pasą?Nieko jai nereikėjo įrodynėti?Čia gal pas anglus lengviau,pas danus kita tvarka? blink.gif
Atsakyti
danu tvarka nesvarbu, cia Lietuvos tvarkai reikia. Gavus kitos salies pilietbe, reik per tris menesius apsireikst Lietuvos ambasadoj. O paskui jau pildymai, doku originalai. Neduosiu as gi savo paso issivezti ax.gif ax.gif

Nebus taip, kad kai baigsis lietuvisko paso galiojimas, liks tik angliskas pasas ax.gif
Atsakyti
Nu reikės pasidomėti,Sapniuk.Bet neseniai keitė gi visus dokumentus su pakeista pavarde ir vardu,lytimi,niekur neužkliuvo.Bandysiu pasiteirauti.MB paklausiau,sako gi mūsų visa giminė buvo išvežta,mb gimė Sibire.Pakausiu būtinai. ax.gif
Atsakyti
Ingrida, na as cia kazkaip taip manau, ka parasiau is ryto. O tai Anglijos pilietybe lengva gaut. Nes mano Zygimantas tai del Daniskos pilietybes oho ho kokius talmudus mokesi, apie karalius, konstitucija, ......Viskas danu kalboj, jokios anglu klb. Bet jis danu puikiai moka.
Atsakyti
Aš irgi senų dokumentų neišmėtau, dėžutėje ramiai guli.

Niūru ir šalta. Nebeišmanau, kuo užsiimti. prisėdu, pasitvarkau kiek buhalteriją, nusibosta susirietus prie kompo .
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,išklausinėjau dukros.Niekam ji nieko nesakė,Anglijoje gysdytojas patarė ,niekam nieko nesakyti.Sakė Amerikiečiai irgi taip daro,pas juos irgi negalima kelių piletybių turėti.O anglams dzin. bigsmile.gif Taip ir turi du pasus,balsuoja abejuose valstybėse. bigsmile.gif
Atsakyti
taip, anglams, danams dzin, o lietuviams ne.

Paziurejjau tavo buta FB biggrin.gif Sofke labai patiko wub.gif Norec tokios. Labiausiai tai sukudentai uzkliuvo balkone. As dabar ju prisisodinus pas save, viena jau supudziau, kaip tu su ju laistymu susitvarkai ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sopkė labai jau sena. ax.gif Nuoma,tylu,manau labai ne koks laikas,brokerė mūms tą patį sakė.Ai pabandėme,bus patiems kur grįžti retkarčiais. ax.gif
Sukulentai ant palangių,galiu duoti vaikų dauginasi be proto,palaistau retai kai prisimenu grįžųsi.Įdomu mano amariliai rūsy nesupuvo?Reiktų traukti lauk. ax.gif
Atsakyti
sVEIKOS smile.gif

sirgau kazkokia zaraza, ir viduriai ir vemimas ir sloga, grazus trio biggrin.gif , vienad tik pliusas kad keli kg tikrai nunyko mirksiukas.gif

niekasnežydi iš kambariniu, amarilius persodinau jau keli kiša snapelius žiedu, nusiperku taitulpiu, tai tu smulkiažiedziu gvazdikeliu, tie tai nemirtingi žydi bile kiek laiko mirksiukas.gif

jau dairaus į seklas,gelynelius svogubnelius mirksiukas.gif
Atsakyti