Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Sapniukai, labai abejoju, ar iš Depo sėklų užauginsi kininius. Na, gal lapų krūvą, bet ne kietą gūžę. Nebent F1 paėmei, bet ten tokių nemačiau.
Principas yra toks. Daigai turi augti nuo +15 iki +25 temperatūroje. Tai gali ar namie ant vėsios palangės kelis išauginti, arba šiltnamyje. Tada kur tai palei kraštus ir augink iki galo. Birželio pradžioje - viduryje jau turėsi. Esmė temperatūrinis rėžimas ir dienos ilgumas. Kitaip bus žyduoliai. Taigi arba ankstyvi , arba rudeniniai. o jei pasodinsi daigus nuo gegužės vidurio vasarai , nė nevark.
Rudeniui pradedi sėti nuo liepos vidurio į daigyklas, padedi kur vėsiau, uždengi agro nuo visokių kirmėliauskų. Daigyklas - tai tokios, kur turi skyrelius kiekvienam daigui. Kininiai labai nemėgsta, kai jiems persodinant pažeidžiamos šaknys , turėsi išimti su visu šaknų gumulu. Kai daigai turės 4-5 lapus, persodinti. O toliau jau jie patys tvarkysis. Geriau, kad ir nuolat augtų po agroplėvele, nes juos be proto puola kandys, paskui sugraužia vos ne iki šerdies.

Dėl sėklų, tai rudens derliui nusipirk kokį hibridą. Pvz Sėkluva turi Capitol, lyg tai dar Bilko. SG irgi turi hibridą žiemai Storido.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 02 vasario 2023 - 20:57
Nepykit mergaitės, bet negi jau toks deficitas tie kiniški kopūstai, kad del jų reikia nusišaut beaauginant ir taip vargti mirksiukas.gif , visa laika sakiau ir sakysi tegul profesionalai tokius darbus atlieka mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš irgi paskaičiau kiek vargo dėl kopūstų.Na nebent norisi pabandyti.Kaip ir brokolių pabandžiau,šūds gaunasi,nekišu nagų daugiau,kalafiorai irgi aukštas pilotažas.Vakar akcija lidle kalafiorams ,nusipirkau sukišau į kibirą raugimui ,valgau visą žiemą.Man skaniausi jie rauginti. wub.gif
Vakar vėl 7 dėžės vynuogių,dėžė šilauogių,bloga jau.Na kaip atsakyti? ax.gif
Atsakyti
Labas

nu taip sutrypt mano ideja nuo pat ryto blink.gif Ot raganiukstes :wub:Juokauju, zinoma. Aciu, Ingrida, uz tavo zodzius ,,del idomumo,,

Teks augint salotu pavidalu, negi dabar mesiu pokucius, Turiu tokius zemus lankus, kopustinius slepiu po plevele, nes kvarobos visokios puola.

Kaimietuke, kada tu pavasari seji, kad birzeliui turet ax.gif
Atsakyti
Šiltnamyje panašiai balandžio pradioje. Bet sakau, nesušaldyk žemose temperatūrose. Gali tekti ir dviem agro šaltesnėmis naktimis užmesti, galima kokį 20 l kanistrą su karštu vandeniu po ta plėvele pastatyti.
Atsakyti
Aciu wub.gif wub.gif

Atsakyti
Aš pernai šiltnamy pekinukus bandžiau auginti, nu sukaišiojau pakraštyje, kur vietos buvo. Atrodo, augo vešlūs, bet puvinys įsimetė, atiteko vištomis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniuxxxxx: 03 vasario 2023 - 19:17
o as ir vistu neturiu ax.gif bet bandysiu.
Atsakyti
Aišku bandyk, Sapniuk smile.gif Kažkada buvo pasisekę ir man darže užaugint
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mane kaip nėra normalaus daržo,porą lysvių.Porams,agurkams,įdomiau arbūzai,melionai,svogūnus,burokėlius,morkas,bulves galima be vargo nusipirkti.Man jiems gaila laiko,geriau kokių uogų užsiauginti daugiau,vyno kiek išeis? mirksiukas.gif
Sapniuk,bandyk,papasakosi,kaip seksis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos daržininkės 4u.gif darbštuolytės, aš ir sakau, ne visų galų meistru gali būti smile.gif
Kitą savaitę pokyčiai, ateina pensininkė porininkė, keisis darbo grafikas. O taip buvo gerai, laisvi savaitgaliai, gryždavau su šviesa... , iš anksto ima nervas. Man etatą sumažino, kad kita prie pensijos prisidurtų ax.gif
Atsakyti
Labas

as tai sirgt pradejau. Sloga, snirpsciu - kraujas....Galva nekokia. Pirmadieni atskrenda vaikis, antradieni turiu but Kaune. Geriu vaistus, arbatas. Tempos nesimatavau, Vis kaip nors.
Atsakyti