Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar irgi prigriebiau raudoną astilbę,manau neturiu raudonos rudbekijos lidle svogūnėlius. ax.gif
Lyžuka,sveik. 4u.gif
Burbuliuoja trys kibiai po 25 litrus vynuogių vynas,pasieis dar trys.Miegu su muzika,gerai tabletė suveikia ir nebe girdžiu.Turi užsiėmimą mb,vaikšto su mėgintuvėliais,nesikišu.O ką veiktų žiemą,aš tai mezgu. ax.gif
Atsakyti
IK,ką gali tirti ūkininkas šalia mūsų lauke.Dvejose vietose grežia žemę jau pusę dienos.PH tikrai taip gliiai neiims?Melioraciją žiūriu irgi nesamonė.Nu gi gal žvyro neieško šalia mūsų sklypo?Betrūktų jei karjerą atidarytų šalia mūsų. bigsmile.gif
Atsakyti
Laba diena.
Ingrida, gal naftos ieško kaimynasarba bent druskos? biggrin.gif
Mano vienas amalilis leidžia žiedstiebį, kalijos bunda, jie nežino, kad palangių laisvų nėra.
Atsakyti
Lyžuka, ar negali kaip nors man permesti tą svorio kritimo virusą. Manęs tai jokia zaraza neima.
Geriu antibiotikus dar po implantacijos. Šiandien baigiu, nusibodo jau.

Ingrida, gali ieškoti, kur melioracija užsikišusi. Jei daugelyje vietų greitai pralėkė su grąžtu, gal žemės tyrimus ėmė. Ph tik vienas iš rodiklių. Tiria NPK atsargas. Trąšos bedieviškai brangios, tai puolė visi skaičiuotis, ko iš tiesų reikia. Pvz pas mane fosforo yra tiek, kad galiu niekada netręšti. Kalio ant ribos. Šį pavasarį ko gero pavarysiu atsakančiai tik azoto. Dar svarstau kalio magnezijos bulvėms, bet ta trąša vien pažvelgus į kainą žadą atima. Gal reikės nuvežti žemės pavyzdį Mg tyrimui.
Bet jei gręžia rimtu grąžtu ir giliai, tai gal tikrai nori karjeriuko. Ūkininkai gali tik sau pasikasti, pardavinėti draudžiama. Nebent steigtų UAB, pats sau išnuomotų žemę, gautų leidimus, tada jau teisėta. Reikia ten kažkokį mokestį valstybei mokėti.
Atsakyti
Pusę dienos grežė viename kampe lauko,paskui kitame.Du grežinius tiek laiko. biggrin.gif Dar stovėjo kažkoks baltas kablukas su užrašais,tolokai nesimatė kas. ax.gif
Negasdinkite dėl karjero šalia. blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mus aplinkui vien rapsai susėti.Vėl medus bus rapsinis,nelabai žmonės jį mėgsta,nors jis tinka alergiškiems žmonėms.Vokiečiai mėgsta rapsų medų. mirksiukas.gif
Atsakyti
aS IRGI PERKU KUR IŠ SAVO BITININKES medu, tai kai prisejo aplink jos bityna rapsu medus pasikeite, nors skaičiau kad rapsu medus irgi labai sveika del aliejaus jame bet man toks nepatinka smile.gif, spalva blyški, nesukieteja gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Spalva grynai kaip kiaulienos taukų.
Pievų visai nebėra aplinkui,vien rapsai,na dar miškelis šalia,bet jame irgi nėra ką nešti.Gal atranda kokių aviečių,gervuogių šiek tiek,pavasarį klevai keli yra,blindės.MB neleido blindžių išpjauti vien dėl bičių sklype. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 02 02, 08:31)
Spalva grynai kaip kiaulienos taukų.
Pievų visai nebėra aplinkui,vien rapsai,na dar miškelis šalia,bet jame irgi nėra ką nešti.Gal atranda kokių aviečių,gervuogių šiek tiek,pavasarį klevai keli yra,blindės.MB neleido blindžių išpjauti vien dėl bičių sklype. ax.gif

o tai jau veliau kai rapsai nežydi, pvz rugpjuti, rugsėji imat dar medu? Kokios jis palvos buna?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2023 02 02, 08:37)
o tai jau veliau kai rapsai nežydi, pvz rugpjuti, rugsėji imat dar medu? Kokios jis palvos buna?

Kaip pernai daugiausia medaus buvo imant pirmą kartą.Paskui jau mažiau.Na dar liepos žydi,ant alkakalnio,bet aplinkui kaimynai irgi turi bites.Tai kiek pasidalina draugės. ax.gif
Pavasarinio būna daugiausiamdar sodai žydi.
Atsakyti
Labas

buvom Depe, paemiau kininiu kopustu pokelius. Kaimietuke, garsiai rek, kada ankstyvuosius sesi. Draugyrei mano nekas su sveikata,, pazadejau ir jai truputi uzauginti. Cia ta, po kurios diagnozes, pas mane greitoji vaziavo. Kasmet jai duodavau svogunu, cesnaku, burokeliu, pomidoru, agurku, kartais bulviu.

Apziurejau Depe geliu seklu stovus. Nuraminau save, kad gelynu plotu neplesiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 02 vasario 2023 - 15:48
Labukas 4u.gif
Kasmet bijau, kad ūkininkai rapsus pasės, bet iki šiol nesėjo. Vienas vis kanapes sėja, kitas kelis metus sėjo kviečius, o pernai grikius. Tai pernai mūsų medus tamsus buvo. Kai padarys abu sėjomainą, kaip prisisės rapsų, tai turėsiu ir aš baltą medų.
Atsakyti