QUOTE(ate42 @ 2017 05 09, 09:57)
Labas rytas,
pas mane vėjas šiltnamio duris išklebenęs ir praviras radau. Tam namely tik salotos, nedengtos, valgomos. Ta kuri prie durų-salotų rojuje.
Mergučios, dievas yra.

Tiesiam kely, greitis 100-priekyje važiuojantis kirto ant stabdžių, kad įleisti sustojusį šalutiniame kely autiką. Beprotis. Sustabdžiau centimetrų atstumo. Ačiū aukščiausiam ir angelui sargui. Salone viskas išlakstė. Dar gerokai pastovėjau, kol atsigavau. Ot kokių žmogam užtemimų būna. Kiek metų važinėju, toks atvejis pirmas. Gerai, kad iš galo nieko nebuvo, retas atvejis VIA BALTICOJ.
Man panašiai buvo gal prieš 10 m. Užsibaliavojome Bernelių užeigoje prie Kauno, išvažiavau gal pirmą nakties. Baladuojuosi tokiu tuščiu keliu. Matau, priekyje kairiame kelkraštyje žiburiukas, galvoju, gal kas su dviračiu. Privažiuoju arčiau, prieš mane arkliniame vežime kratosi kažkokie vėlyvi pijokėliai. Pradedu juos lenkti ir Op - man prieš nosį išnyra kombaino chederis . Kaškoks debilas pasistatęs vos ne vidurkelyje matyt užgesęs.

Anei kur dingti. Jau kaip pyliau ant stabdžių .

Chebra iš baliaus buvo įdėję man sauso vyno , kad MB parvežčiau, nes jis nevažiavo. Tai rankinė pakilo nuo priekinės sėdynės ir visa jėga pylė į "bardačioko" dureles. bet tokia jėga, kad vyno butelys sutrupėjo, vynas pasiliejo ir skaniai užkvipo. Tiesą sakant, kvepėjo gal mėnesį.
Lyžuka, gėlyną niekuo nedėlioju. Tik apkertu žolės velėną bent kartą per metus.
Šiąnakt didelės šalnos nebuvo, nors pomidorai šiltnamyje, keturgubai užkloti. Kaip tyčia vėl vėjo atlupta plėvelė maskatuja, nelaiko ta dvipusė plėvelė. Vakar kad pakilo vėlai tokie gūsiai, galvojau, kad tik nenuplėštų viso šiltnamio.
Šiandien prieš septynias išvertė skambutis : viščiukų draugė parvežė. Visai buvau apie tą užsakymą pamiršus. Niekas neparuošta. Suleidau į didesnę dėžę, butelių su šilltu vandeniu pridėjau. Vienas jau gerokai apmindytas, padėjau ant butelio viršaus, bet gal jau pakeliui į rojų.