Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Išdraskiau velėną po krūmais, tujomis. Irgi mulčiuosiu , nes nėra sveikatos su žoliapjove stumdytis. Mulčiuosiu kapotomis šakelėmis. Jos po truputį pūva, galima bus naujų užmesti. O juodos agro netiesiu. Buvau pas vieną forumietę, kaip tik bandė pertvarkyti rožyną. Buvo atkėlusi tą agro iš po mulčo. Žemė susigulėjusi, kažkokia šlapia. Tai nusprendžiau augalų nekankinti.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 03 25, 13:00)
Išdraskiau velėną po krūmais, tujomis. Irgi mulčiuosiu , nes nėra sveikatos su žoliapjove stumdytis. Mulčiuosiu kapotomis šakelėmis. Jos po truputį pūva, galima bus naujų užmesti. O juodos agro netiesiu. Buvau pas vieną forumietę, kaip tik bandė pertvarkyti rožyną. Buvo atkėlusi tą agro iš po mulčo. Žemė susigulėjusi, kažkokia šlapia. Tai nusprendžiau augalų nekankinti.

Aš tiesiau ne juodą plėvelę, o geotekstilę. visakas po apačia puiku.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 03 25, 13:00)
Išdraskiau velėną po krūmais, tujomis. Irgi mulčiuosiu , nes nėra sveikatos su žoliapjove stumdytis. Mulčiuosiu kapotomis šakelėmis. Jos po truputį pūva, galima bus naujų užmesti. O juodos agro netiesiu. Buvau pas vieną forumietę, kaip tik bandė pertvarkyti rožyną. Buvo atkėlusi tą agro iš po mulčo. Žemė susigulėjusi, kažkokia šlapia. Tai nusprendžiau augalų nekankinti.

pas mus tas pats rožyne buvo po geotekstile, žemė atrodo kad volu suvoluota, dar negana to kažkokie gyviai iškilnojo, pasidare kauburiai, mulčas nubyrejo tose vietose, atrode tragiškai, nepasiteisino jokios pleveles, o kur buvo šiaip medžio drožliu pilta kuo puikiausia tik laikas nuo laiko reikia papildyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas

tris kartus gavom krusos, dabar apniuke taip, kad galima sviesa degtis.

vakar pasodinau ankstyvas bulves, uzdengiau nuo dusios.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2019 03 25, 11:00)
Išdraskiau velėną po krūmais, tujomis. Irgi mulčiuosiu , nes nėra sveikatos su žoliapjove stumdytis. Mulčiuosiu kapotomis šakelėmis. Jos po truputį pūva, galima bus naujų užmesti. O juodos agro netiesiu. Buvau pas vieną forumietę, kaip tik bandė pertvarkyti rožyną. Buvo atkėlusi tą agro iš po mulčo. Žemė susigulėjusi, kažkokia šlapia. Tai nusprendžiau augalų nekankinti.

Mes kai gavom cia sodo sklypeli,tai anglai mums nurode i pakeltu lysviu dugna det kardono dezes suplesytas,gerai suliet ir ant ju pilt arklio mesla sumaisyta su zeme.,o tarplysvius det laikrasciu kelis lapus i viena vieta ir tada pilt mulca medzio drozliu,po to paskaitem,kad i pakeltas lysves dugne kloja ta juoda agro plevele.Tai viska isbandem ir galiu pasakyt,kad,patiesus kartona,reikia metus laiko nesodint,kol jis perpus,patiesus juoda agro plevele gal 10 metu ji nesupuva,nes dabar ji iskilo i pavirsiu ir istraukt ja gali gabalais su zeme,o augalu saknims trukde,ypac sakniavaisiams,morkos istrigdavo i ta medziaga,o atrode ,kad labai giliai ja kolojom.Pasiteisino laikrastis,tarplysviai buvo svarus keleta metu,kol nepripute seklu vejas,bet is apacios nekilo jokia zole.Gyveni,mokais ir durnas mirsti.Bet labai gerai turet potyri savo.Tada zinai,kas ir kaip.
Atsakyti
tai kaip suprantu ta laikraštį galima ir prie medžiu ar krumu tiesti ir ant jo užpliti tą žieves mulčia? bet veleną vistiek reikia nuimti? nes jeigu ją paliksiu tai ar neperaugs tu laikraščiu žole ?

irdar klausimas Luety ar laikraščius sausu klojai ar drekinai?

nu sudominai čia su šituo metodu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 25 kovo 2019 - 14:30
QUOTE(Lyžuka @ 2019 03 25, 12:28)
tai kaip suprantu ta laikraštį galima ir prie medžiu ar krumu tiesti ir ant jo užpliti tą žieves mulčia? bet veleną vistiek reikia nuimti? nes jeigu ją paliksiu tai ar neperaugs tu laikraščiu žole ?

irdar klausimas Luety ar laikraščius sausu klojai ar drekinai?

nu sudominai čia su šituo metodu  mirksiukas.gif

Mes klojom sausus keliu lapu sluoksnio laikrascius,arba zurnalu po 2 lapus ir pylem medzio drozles ant virsaus.Laikrastis uztamsina,ar kaip cia pasakyt,uzdusina saules patekima po juo,o medzio drozles ant virsaus dar sustiprina tai ir po apacia buve zoliu saknys sunyko.Bet mes ir issiraveje pries tai buvom,bet ne labai svariai,o be to zewmeje zoliu seklu visada lieka.Bet neisdygo nei viena pro laikrascius.Bet atejo kurmiai,eme kilnot zeme po laikrasciais,pirmais metais nieko,o po to laikrasciai supuvo ir iskelta zeme eme maisytis su medzio drozliu mulcium ir,atskride zoles seklos isitvirtino vel zemese.siemet dedam ant virsaus dar viena medzio drozliu sluoksni.Vis lengviau bus.

Atsakyti
Bijau tikvieno, kad kokie kurmiai man neiškeltu to nespėjusio dar supūti laikraščio ir jo nepradetu vejai nešiot smile.gif

o prie tuju kažkaip ir šiaip žole neauga pas mus labai ju arti atsargiai su traktoriuku pravažiavus jau su trimeriu nereikia lekt
Atsakyti
Nepraeina liga.Jau nebe žinau nei ką gerti nei ką valgyti? blink.gif blink.gif
Ir darausi arbatas čiobrelių,šeivamedžio,Ivan Čai lapelius,su medumi ir putino uogomis. ax.gif Šiandien butelį sulos išgėriau,bruknių,spanguolių uogos.Darausi žalius kokteilius su rukola,špinatais,burokėlių lapeliais,šalatalankio sultimis.Ką dar galima? bigsmile.gif bigsmile.gif Jau taip prisikabino. mirksiukas.gif
Tymų nebijote?Vaikai gal mūsų buvo paskiepyti.Per tv girdėjau nuo 1971 metų skiepyja. ax.gif Nei viena vaikiška liga nesirgo vaikai.Dabar mažoji sako nuo vėjaraupių skiepas -100 eurų.Nuo raudoniukės reiktų gal pasiskiepyti ypač mažajai,nes kiek girdėjau ne duok dieve apsirgti nėščiai,garantuotas 100 procentų apsigimimas. ax.gif Žiūrime į ateitį. mirksiukas.gif
Atsakyti
Iš Kaimuko, turėjau omenyje streptokarpą.
Atsakyti
Ingrida, gal vertetu vizita pas seimos daktare susiorganizuot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2019 03 25, 18:46)
Ingrida, gal vertetu vizita pas seimos daktare susiorganizuot? ax.gif

Man vaikai irgi tą patį sako.Bet aš žinau ten kokios eilės,aš ten labiau apsirgčiau.Prie plaučių tikrai nieko nėra,į bronchus neina,erzina gerklę ir nesibaigianti sloga. ax.gif blink.gif Klaikus virusas. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti