Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Numesti kg davė rezultatų, cukrus kraujyje normos ribose bigsmile.gif Reik dar biski pasistengt, dėl savęs, kad drabužiai gražiai atrodytų biggrin.gif
Jau kiek šiandien žmonių, vos spėjau suktis.

Kažin kur Para, įsivaizdina ar negali biggrin.gif Aūūū Para, aš ne rimtai, juk tu žinai 4u.gif
Atsakyti
Meri, ninervuok. Man krenta labai lėtai. Po 100-200 g per dieną. blink.gif Greičiau atšiltų, tada namo nepareisiu visą dieną, prie šaldytuvo netrauks.

Šiandien visokių išėdų nuo vakarykščio gimtadienio likę, tai vis užsuku į virtuvę. Bedieviškai skanus buvo tortas, lyg su kokių džiovintų obuoliukų žele sluoksneliu. Tai pusė picos, tai vaisių, sausainiukų likę. Nu pagundų... Dar avienos mentę iškepiau.

Persodinau pomidorus. Išsivaliau kelis langus. O paskui skalbimas - žemės knisimas - skalbimas- žemės knisimas... Pasiutusiai gerai šiandien džiovino, skalbiniai vėju dvelkia. Apėjau su kastuvu gėlynus , kraštus nuo velėnos atlaisvinau. Feisbukuose visos tik giriasi žydėjimais, o pas mane - narcizai tik nosis kiša, krokai irgi neskuba. Vienintelis eleboras nuo sniego nutirpimo džiaugiasi žiedu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
LABAS RYTAS.
Kaip aš jūms pavydžiu gero oro. ax.gif Niekaip liga neapleidžia.Šiandien ryte žiūriu nosis jau dviguba,loju kosėdama kaip šuniukas.Reiktų į sodybą važiuoti,negaliu.Vaistų geriu be proto,mano akimis žiūrint. bigsmile.gif bigsmile.gif
Prisipirkau vakar tulpių,rožyčių darysiu dėžutę gimtadieniui bent taip perduosiu sesei sveikinimą. mirksiukas.gif Reiks namaie bent papikuoti pomidorus. ax.gif
Atsakyti
Iš Kaimuko, tai jūs mane nirvuojate su skanumynais, man juk negalima, o taip mėgstu biggrin.gif
Leidžiu sau keletą riešutų ir vieną kitą raziną, ai dar į kavą griešyju, beriu ant galo šaukštelio rudojo cukraus.
Sekmadienis amžiais paskendęs namų ruošoje, dieds tinginys, jam tik ant sofkutės gulėt ir teliko pultą spaudinėt, išpaikinau nuo jaunumės, pati kalta, nebuvau griežta.
Šiandien persodinsiu vienuolika vazonėlių, paskui su Juste eisim laukan kapstytis. Čia jau, tik vakarop, kai saulutė atsisuks.
Nešiu skalbinius laukan, nors nežinau, gal per džiovyklę pervarysiu, bus matyt.
Vaistinėje pamiršau juosteles gliukomačiui, mokėjau pilna kaina trylika eurų, nes tik trečiadienį išrašys kompensuojamų, įsivaizduojate, gryžau, o vaistininkė sako nieko nežinau, gal kokia bobutė pasiėmė. Ir ką su jom darys? Ėt, ir nenusisekė kaip, reiškias ne tik mane apvaginėja, net ir vaistinėse, kur tikrai sunkiai įsivaizduojama. Ima viską, ką pasiekia. O mums dar įsakinėja dėt brangias prekes prie langelio. Dabar gerai, jau cigarečių bent įkišę rankos nenugriebs, pakeitė stendus.
Ir dar, už kiosko radau švirkštą, negi narkomanų? Neužtenka, kad gamtinius reikalus ace užpilu, dar ir švirkštus teks rankioti? Bendradarbė sako, kad tik plikomis rankomis neimčiau, su maišiuku.
Padarė akinius, lb patenkinta, jau tokie geri stiklai ir rėmelis iš kart gerai nutūpė. Kaina tik pradžioje buvo baisi, dabar pasimiršo biggrin.gif
Ui, kiek prirašiau, pėdsekis sakys, oje vaje ax.gif
Atsakyti
Labas

atsikekiau puse septyniu blink.gif na nereikejo vakar devinta griut lovon.

Nieks pas mus nevagia. Geras kirvis dvi paras kieme naktavojo ax.gif Daznai turguj ka nors palieku, visada randu.
Atsakyti
Meri, tai vaistininkė prisidūrė sau prie algos. Kad ją š...kančią suriestų. 4u.gif
Niekaip nesuprantu tokių žmonių. Gi ligoniai perka tas juosteles . Kokiu nužmogėjusiu reikia būti, kad tokį apiplėšti. blink.gif
Pabaigiau knisių su pomidorais, pasikapsčiau kieme, šiltnamį laistau, purkštukas sukasi.
Ingrida, apsiramink. Gulėk ramiai, kol pasveiksi. O tai nulėksiu iki tavo B , nuvešiu virvių kuldulį. Tegul prie lovos riša, jeigu kitaip nesigauna.
Atsakyti
Ir man vaistininkė įtartina pasirodė, padavė gliukomatį, maniau, kad į dėžutę įmetė, bet toje komplekte buvo penkios juostelės. Ma ją galas, kiek prarandi, visada sugryžta.
Numiro mano kamelija, čia tai gaila, kažkas netiko vazone, o taip gražiai lauke augo. Sanpaulijų padauginau, priaugo, strepsiai irgi pasidaugino savaime, išskirsčiau. Tikėjausi kad bus daugiau šaknų, tai per didelius vazonus nupirkau, bet sukišau, gal priaugs. Pernai labai gražų baltą nusipirkau, dar melsvo norėčiau. Jei bus paroda, teks vien dėl jų važiuot, nes šiaip pardavime beveik nemačiau PC.
Nauja kaimynė iškapojo ir dar taip žiauriai gražiuosius buvusios senės medelius, deoratyvinius krūmelius. Ot, jaunimas, nieko negaili, žolei vergauja..Galėjo man pasiūlyti, bet gal nepagalvojo. Skuba. Senoji infarktą gautų, gerai, kad neateis ir nematys, nes tiek didžiavosi jais, puoselėjo.
Sakykit, tulpių judint jau negalima, pas mane susodintos į tuos kiaurus apvalius bliūdus. Bliamb kaip ne vietoje. Bet gal kol prasidės sodinimai, viliuos, spės peržydėti. Kažkoks durnizmas man, nesąmonių pridarius.
Atsakyti
Meri, o kas tas strepsis ? Rašyk kaip žmogus, lotyniškai.
Kad pragare sudegtų tie kalbininkai, kaip jie išsityčioja iš augalų pavadinimų. Juk augalai pavadinti kokio žymaus žmogaus garbei. Tvirtai tikiu, kad jokio kalbininko pavarde nepavadins nė menkiausios bakterijos iš šiukšlių kibiro. bash.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Pažaidžiau.Pritrūkau žiedų,panaudojau nuo palangės savo kalankę. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Ingrida wub.gif

savaitgalis begte, jeigu ir buvo tos magnetines audros, tai paveike tik tonizuojančiai biggrin.gif

laukiu atvežant šiandien iš lenku pušų žieves, bandysiu mulčiuot pomedžius ir t.t. gal bus patogiau šienaut vasarą ir su trimeriu nereiks tiek kadriliu šokti tongue.gif ir pagaliau išsikankinome biggrin.gif del sodo apšvietimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2019 03 25, 06:12)
Sveikos smile.gif

Ingrida  wub.gif

savaitgalis begte, jeigu ir buvo tos magnetines audros, tai paveike tik tonizuojančiai biggrin.gif

laukiu atvežant šiandien iš lenku pušų žieves, bandysiu mulčiuot pomedžius ir t.t. gal bus patogiau šienaut vasarą ir su trimeriu nereiks tiek kadriliu šokti tongue.gif  ir pagaliau išsikankinome biggrin.gif del sodo apšvietimo  bigsmile.gif


Laba ryta,

Ingrida,kaip sveikatos?
As po inhaliaciju beveik issikapsciau,sulindo viskas i gerkle ir sloga.Bet nors krutines nebebado skausmai.Gyvensiu. wub.gif
Grazi puokste,saunuole.
Lyzuka,pas mus i soda atveza tu zieviu ir susmulkintu medziu,saku nemokamai,paberia sunkvezinis,kad visi naudotusi.Tai kiti vezasi ir i savo sodus,pila po medziais,be to mieste daugelis vietu mulciuojama jais.Kad nori,jog zoles neaugtu,reikia labai stora sluoksni ju uzbert,dar sako,kad labai gerai laikrasciais padengt ta plota,kuri apipilsi.Is apacios nebelenda zoles,bet ,jei vejas ines piktzoliu seklu i ta mulca,zoles dygs vistiek reikia labai daznai praeit,paziuret,kad laiku israut,kol jos pilnai neisisaknyja,nes tada jsu gadinasi tas drozliu sluioksnis ir maisosi su zeme.Mes visada pakeltu lysviu tarplysvius apipilam,lengva priziuret ir svaru,kol kurmis nepridaro kiaulysciu.
Atsakyti
aš paskui tokius mulčiuotus plotus kai pradeda dygti piktžoles laabai atsargiai pereinu su roundapu ar pan. "palieju" mirksiukas.gif , bet kokiu atveju jei kur viena ar kita žliūge kiša galvai tai vis ne taip kur plyna p-lota ravet
Atsakyti