Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(Lietaus Mėlyna @ 2018 04 13, 12:23)
Labas rytas, cia neusuku ir svorio nebemetu, o gal svorio nebemetu ir cia nebeuzsuku smile.gif siandien 82,9, tai soviu vietoje jau gal du menesius. Reiktu kazkaip grieztai susiimti ir issijudinti, bet truksta spyrio i uzpakali biggrin.gif

Atnešk užpakalį, gerai įspirsime biggrin.gif Gal tada svoris pajudės.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sveikos merginos, ech, savaitgalis pilnas pagundų ir neatsilaikiau, ledai, gabalėlis šokolado, kelios taurės vyno. Tiek to, nuo rytojaus vėl stoju į kovą biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, lieknėjančios 4u.gif Stoju į jūsų gretas biggrin.gif
Tiesa pasakius visą gyvenimą kovoju su viršsvoriu, po kiekvieno gimdymo vis daugiau kg likdavo ant manęs. Paskutiniu metu buvau visai savimi nusivylusi, o to nusivylimo pasekmė dar plius keli kilogramai... Taigi viso 108, dar gyvenime tiek nesvėriau doh.gif Todėl jau trečią arba dar tik trečią dieną stengiuosi sveikai maitintis, o kompanijoje laikytis lengviau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 15 balandžio 2018 - 18:01
QUOTE(Jolancike @ 2018 04 15, 18:00)
Sveikutės, lieknėjančios  4u.gif  Stoju į jūsų gretas biggrin.gif
Tiesa pasakius visą gyvenimą kovoju su viršsvoriu, po kiekvieno gimdymo vis daugiau kg likdavo ant manęs. Paskutiniu metu buvau visai savimi nusivylusi, o to nusivylimo pasekmė dar plius keli kilogramai... Taigi viso 108, dar gyvenime tiek nesvėriau  doh.gif  Todėl jau trečią arba dar tik trečią dieną stengiuosi sveikai maitintis, o kompanijoje laikytis lengviau  rolleyes.gif

Sveika,koks ugis ir koks tikslas?
Mano savaitgalis kaip visad nuodemingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2018 04 16, 05:45)
Sveika,koks ugis ir koks tikslas?
Mano savaitgalis kaip visad nuodemingas smile.gif

Ūgis 174, tikslas labai optimistinis - 75 kg biggrin.gif Kolkas mano nuodėmė per tris dienas - dvi kanelės, nesusilaikiau blush2.gif Bet vakar atsilaikiau prieš šakotį, jaučiuosi nugalėjusi tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 16 balandžio 2018 - 11:24
QUOTE(Jolancike @ 2018 04 16, 11:22)
Ūgis 174, tikslas labai optimistinis - 75 kg  biggrin.gif  Kolkas mano nuodėmė per tris dienas - dvi kanelės, nesusilaikiau  blush2.gif Bet vakar atsilaikiau prieš šakotį, jaučiuosi nugalėjusi  tongue.gif

Sveika prisijungusi prie mūsų, nereikia kelti mažų tikslų, kai daug privalumų ir tikslai turi būti dideli biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, visos pradingo, pati su savimi šnekuosi. Kažkaip sunki savaitė ir jaučiu kaip paleidžiu vadžias, dvi savaites nei vieno skanėsto į burną, o dabar vis nuodėmiauju. Rezultatas aiškus - svoris nebekrenta, išeitis viena - MĖ.
Atsakyti
Aš laikausi, nusiteikiau ilgaaam išbandymų laikotarpiui. Savijauta dabar man patinka, jaučiu lengvumą, mažiau pučia pilvą, nuotaika gera. Nors kepinių vis dar norisi laugh.gif Tik šeima valgo įprastai, nes su viršsvoriu problemų neturi, tai gaminti tenka šeimai ir sau atskirai. smile.gif
Atsakyti
As tai nukratineju savaitgalio pliusa,didziaja laiko dali lauke su vaikais prabunu smile.gif mulka,laikykis nepasiduok,reik pralauzt ledus ir ristis zemyn smile.gif
Atsakyti
Laba ryta,pas mane -0.4 ir siai dienai 71.7 smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
pas mane 73,9 kg.
Labai sunku dar man susigyventi su tokiu griežtu vakariniu nevalgymu, tačiau jaučiu, kad man tai geriausias būdas mesti svorį.
Atsakyti