Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Sveikos merginos, šią savaitę po apsinuodijimo laikiausi ledų ir sausainių dietos ir svoris sėkmingai krito biggrin.gif O šiandien žiūriu, kad nebepadeda. Tai gi mano patarimas - nekartokite to namuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2018 04 26, 06:41)
Sveikos merginos, šią savaitę po apsinuodijimo laikiausi ledų ir sausainių dietos ir svoris sėkmingai krito  biggrin.gif O šiandien žiūriu, kad nebepadeda. Tai gi mano patarimas - nekartokite to namuose  biggrin.gif

😂
Mano si savaite gavos vien i pliusa,oi kai raudonuosiu ryt ....😑😓
Atsakyti
Man lėtai, bet svoris krenta - valioooo yahoo.gif
Atsakyti
sveikutes,o as visa savaite su antibiotikai unsure.gif ,nezinau ka priduosiu,bet jauciu,kad gali buti pliusas.Vien nuo gulejimo biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta,pas mane +1.7😐
Laumir,sveik!
Atsakyti
Labas rytas,
Pas mane 73, 9 kg
Atsakyti
Labukas. 104,4 kg šiandien, jau kaip svajoju patekti į išsvajotą dviženklių skaičių zoną biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane irgi nieko gero 83. Ir nelabai suprantu kodel, nes vakar ryte buvo maziau, o diena atlaikyta unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, eh, tikėjausi, kad priduosiu pagaliau mažiau, bet vis ta ledų ir sausainių dieta. Tai gi svoris tas pats 73.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nu kaip nesąžininga, šiandien ryte pasisveriu 72, 7. Kodėl vakar taip nebuvo, o iki kito svėrimosi vėl prisiėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2018 04 28, 09:36)
Nu kaip nesąžininga, šiandien ryte pasisveriu 72, 7. Kodėl vakar taip nebuvo, o iki kito svėrimosi vėl prisiėsiu  smile.gif

Svoris jau toks dalykas,kad vietoj nestovi biggrin.gif
Atsakyti