Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Labas,siandien irgi badas,tik dabar pasipjausciau pomidoru su grietine ir svoguniuku,1 rieke ciabatos.Tai viskas ko skrandin siandien imeciau.Ryte buvo zalia arbata,1 obuolys,stiklinevandens -visa tai buvo is.....a.
Gyvensiu,jau praejo ta bestija ax.gif Ryte svarstykles parode 83kg,tai gaunasi,kad -1,5kg.Bet nezinau ar greitai jie neparstrakses,juk beveik visiskas sausas badas pas mane buvo.Isgersiu vandens ir sunkesiu rolleyes.gif
Kaip pas Tave?Ka skanaus suraitei? mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas,Oneiga,kur dingai blink.gif Gal uz mane patyliukais valgai? mirksiukas.gif
Sia nakti prasikankinau,atsikelus isgeriau tablete ir pagijau smile.gif Katik kaip zmogus pavalgiau,-issikepiau omleto su spirguiais ir paalksniais.+2 riekes ciabatos.Dabar kavyte isgeriu ir lauksiu kol sustipresiu.Gal iki sodo reiketu nulekt,pajudeciau ,oru pakvepuociau...siltnami aptvarkyciau,ten dar pomidorai su agurkais auga,o gal augo unsure.gif
Atsakyti

Labas,

nedingau, grėbiu lapus ir vis ką nors kramtau.Net nesisvėriau ryte :rolleyes: 

O kas yra paalksniai?

Atsakyti
Pas mane lapai negrebti ax.gif Ryt darbuosiuos issijuosus.Paalksniai tai tokie rudi grybai,ju nerenku kai geresniu pilna,o kai pastaruju nebelieka juos sienauju smile.gif Kelmuciu siemet neprisirinkau,kazkaip net nesimate ju unsure.gif Siemet nei voverusku nei kelmuciu nebuvo.
Siltamis jau nurinktas?ar dar kazkas auga?
As siandien irgi prikrimtau visko is eiles,juk tokia laime galeti valgyti yahoo.gif
Atsakyti
Laba,+500g. ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

svoris stovi vietoj, bjaurybė.

Atsakyti
Labas rytas,tai nuo ryto pikta? tongue.gif Pas mane irgi 0,bet vakar labai valgiau viska ko norejosi ax.gif Ai dar ir dirbau ,sportavau sode.Jauciu ,kad be to siandien butu buves pliusas smile.gif
Papildyta:
siandieninis svoris 83,5kg.
Atsakyti

Labas,

sportuoji?Aš vakar stipriai sportavau, bet ir vėl 0.

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 10 15, 15:52)
<p>Labas,</p><p>sportuoji?Aš vakar stipriai sportavau, bet ir vėl 0.</p>

Labas,sportuoju ir nervuojuos...liudziu...nusivylus miesto valdzia ir teisingumu aplamai-noriu i misko guduma!
Svoris paaugintas,edu,sausainiais uzkandu....Vieni nervai doh.gif
Vakar vaziavau i soda,o atsiduriau miske ax.gif Iki sutemu grybavau tongue.gif Pora litru uzvakavau,vakarienei grybu su bulvem pasikepiau...Radau 4voveruskas ir beveik pilna krepseli lenkisku baravyku(mes taip juos vadinam)...o ryte radau 84,8kg ,nebeskaiciuosju kiek cia pliuso...
Nervas ima,liepas pas mus bulvare pjauna....be pusryciu siandien,apetitas dingo blink.gif
Atsakyti
blink.gif unsure.gif ..kur dingaiiiii!!!!Gal miske pasiklydai unsure.gif
Siandien 0g.,ryt bandysiu nebeest tongue.gif Lysiu i miska,iki sodo reiketu nuriedeti-pasportuoti...Suzinojau kur LT kelmutes auga-Kedainiu raj.,pas mus siaureje ju kaip ir voveraiciu nerasta...o taip laukiau,taip norejau prisivakuoti ziemai ax.gif
Atsakyti

Labas, 

Tavo mieste žinau kur yra stotis ir stadionai, daugiau nieko.O kodėl pjauna?Tai gal naujais atsodins?Nors dabar, kaip pasakei, tai lyg ir esu kažką apie tuos medžius girdėjus, nes pažistamą turiu :) 

Grybaut nebuvau, nes patingėjau ir šiaip, siuntu ant visko, ėdu, ir noriu ten kur šilta :D Bet, aišku, panorėsiu ir praeis.

Kelmutės ir aš žinau kur auga- pas mano mamą kieme, taip kad nėr ko Tau trenktis į Kėdainius, varyk čia, bus arčiau :D 

72,7kg  :unsure:​ 

Atsakyti
Labas ,oho kaip Tavo mamai pasiseke,noriu,kad ir pas mane sode kelmutes augt pradetu bigsmile.gif Dabar tai kazkaokie sungrybiai is zoles islenda,veja gadina,neisnaikinu niekaip...
Edu ir as,o dar tie pjuklai birbia....nervas ima ir tiek..Bulvare grazias liepas rezia,galejo gi paklausyt guventoju nuomones,bet jau ten viskas sutarta,issidalinta-teisybe i vienus vartus verysad.gif Atsivere baisieji namu fasadai,siferiniai stogai-slykstuma....Dabar jau tikrai noriu kur i sodyba salia misku,o gal ir paciame miske rolleyes.gif Grybai kieme augtu smile.gif
O tai Tu arciau gyveni nei man Kedainiai ?
Lysiu siandien i miska,reikia prasivedinti ax.gif
Tai nuo pirmadienio gal susiimam mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti