Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Laba,nepasisveriau ax.gif Ai,tegu pailsi svarstkles biggrin.gif
Siandien valgau ne pagal dieta,pusryciai su bulka,pietums grybiene,vakarienei jautienos kepsnys-iseigine nuo dietos tongue.gif
Atsakyti

Labas, 

morkos, gyvatės, nesudygo, o atsėt patingėjau :D 

Pas mus sninga, o aš su kedukais ir atraitytais džinsiukais išvažiavau.Nu kaip durnė jaučiuos ir paguodai dar čebureką parduotuvinį suėdžiau :D 

Per savaitgalį dar +100g, todėl vėl pirma su 72,5kg.O čia tas čeburekas...

Apėjau šeštadienį parduotuves.Nei paltuko nei batukų gražių pramonė nepagamino :D​ 

Atsakyti
Labas,pas mus siaureje sniego ner smile.gif salta tik siandien.84,6kg ax.gif ir jau susigrudau saldainiu,cipsu,kazkokiu vafliuku...kapiec startui doh.gif
I parduotuves nosies nekisu,zinau,kad ten liudesys....Tu tai patvirtinai biggrin.gif Noriu cepelinuuuuuu su riebiu padazu tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas,+900g,-reikia rimtet ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

niekaip vakar negalėjau parašyt.Paspaudžiu atsakyti ir nieko...

Vakar buvo -300g, šiandien išlėkiau nepasisvėrus, pamiršau, bet manau, kad +.

Kaip liūdna...Lietus, šlapia, bjauru.Nors šiaip mėgstu rudenį, bet tokį gražų su spalvotais lapais :rolleyes:​ 

Atsakyti
Labas,as jau issigandau,kad viena likau.Issigandus visa kilograma pameciau tongue.gif -1kg,tai nuo pradinio svorio -100g-jau rezultatas biggrin.gif Dabar tik,kad is to dziaugsmo atgal nesusigrazinciau tongue.gif
As tai nemegstu rudens,man jis visad liudnas...o dar jei slapias ir saltas, tai isvis depresija varantis..Nieko,kazkiek silumos atslenka,laukiu jos kaip isganymo rolleyes.gif Labai noriu i miska dar sulakstyt,dar plano neivykdziau,reikia grybu atsargu pakaupt.
O ir soda reiketu iki tvarkos davesti....Kazkaip nebesuspeju nieko,na prisiryt tai sugebu laiko atrast tongue.gif
Atsakyti

Uoj, prisiryt aš visada laiko randu :D 

Ką jau tam miške berasi,šalta gi.O gal dar dygsta grybai :hmm:​ ?

O man pavasarį būna liūdna...Gal dėl to, kad visi liūdni ir blogi dalykai man nutinka pavasarį.Aš net savotiškai bijau tų pavasarių.Žinau, kad kvaila, bet taip yra.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oneiga: 09 spalio 2019 - 15:00
Dygsta grybai,va palauksiu kol siltesnes naktys pasilaikys ir kisiu nosi i miska.O pavasari as myliu wub.gif viskas atgyja,pauksciukai grizta ax.gif Noriu iskart pavasario tongue.gif
Man pavasari uzeina norasgyventi biggrin.gif
O dabar tas lietus ,jau i nevilti varo.....dar padangas keisti reikes,savo kojom irgi padangu reikia biggrin.gif susinesiojo vienos,o kitos per aulus susitrauke ax.gif

kaip cia ko neprarijus ,kad aprimciau tongue.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

nu kaip čia nepriėsi vakare :D Grįžau vakare, įsijungiu facebooką, o ten spurgytės puode marmaliuoja.Staigiai tik prie viryklės ir ...kalnas spurgyčių skrandyje :D Svarstyklės rodo 72,2kg.

Jei grybai dygsta, tada ir aš noriu grybų.Bet gal voveruškų :hmm:​ Nu bet važiuok dabar 100km iki jų.Nežinau...

Atsakyti

Muteeeeee :ploja2:​ Kiba į mišką išvarei ir pasiklydai???

Atsakyti
Labas,ne miske pasiklydus,o lovoje-migrena uzpuole,bandziau be vaistu diena istvert.Pasiseke,tik va dar kazkiek galva skadinejas..
Man miskas uz +-20km,reikes lyst patikrint.Dabar planuojuos dienoms be lietaus darbus.
Ryte 0 buvo,rytoj turetu kilogramo maziausiai nelikt.Diena buvo tik su 1 kava,2 stiklinem vandens ir 5 obuliais.
Atsakyti

Ai tai miškas pas mane dar arčiau,tik kad jame voveraičių nėr.

Oho kokia bado diena pas Tave :blink:​ 

Atsakyti