Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Labas,siandien irgi badas,tik dabar pasipjausciau pomidoru su grietine ir svoguniuku,1 rieke ciabatos.Tai viskas ko skrandin siandien imeciau.Ryte buvo zalia arbata,1 obuolys,stiklinevandens -visa tai buvo is.....a.
Gyvensiu,jau praejo ta bestija ax.gif Ryte svarstykles parode 83kg,tai gaunasi,kad -1,5kg.Bet nezinau ar greitai jie neparstrakses,juk beveik visiskas sausas badas pas mane buvo.Isgersiu vandens ir sunkesiu rolleyes.gif
Kaip pas Tave?Ka skanaus suraitei? mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas,Oneiga,kur dingai blink.gif Gal uz mane patyliukais valgai? mirksiukas.gif
Sia nakti prasikankinau,atsikelus isgeriau tablete ir pagijau smile.gif Katik kaip zmogus pavalgiau,-issikepiau omleto su spirguiais ir paalksniais.+2 riekes ciabatos.Dabar kavyte isgeriu ir lauksiu kol sustipresiu.Gal iki sodo reiketu nulekt,pajudeciau ,oru pakvepuociau...siltnami aptvarkyciau,ten dar pomidorai su agurkais auga,o gal augo unsure.gif
Atsakyti

Labas,

nedingau, grėbiu lapus ir vis ką nors kramtau.Net nesisvėriau ryte :rolleyes: 

O kas yra paalksniai?

Atsakyti
Pas mane lapai negrebti ax.gif Ryt darbuosiuos issijuosus.Paalksniai tai tokie rudi grybai,ju nerenku kai geresniu pilna,o kai pastaruju nebelieka juos sienauju smile.gif Kelmuciu siemet neprisirinkau,kazkaip net nesimate ju unsure.gif Siemet nei voverusku nei kelmuciu nebuvo.
Siltamis jau nurinktas?ar dar kazkas auga?
As siandien irgi prikrimtau visko is eiles,juk tokia laime galeti valgyti yahoo.gif
Atsakyti
Laba,+500g. ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

svoris stovi vietoj, bjaurybė.

Atsakyti
Labas rytas,tai nuo ryto pikta? tongue.gif Pas mane irgi 0,bet vakar labai valgiau viska ko norejosi ax.gif Ai dar ir dirbau ,sportavau sode.Jauciu ,kad be to siandien butu buves pliusas smile.gif
Papildyta:
siandieninis svoris 83,5kg.
Atsakyti

Labas,

sportuoji?Aš vakar stipriai sportavau, bet ir vėl 0.

Atsakyti