Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Labas,Tavasis pliusas pas mane atejo +600g ax.gif
Atsakyti
Laba,siandien 0 ax.gif Nekas unsure.gif Vakar didele nesamone vaikui nupirkau ir pati paragavau,nu laaaabai nesamone-veganiski ledai doh.gif Pakabinau pora sauksteliu ir atsisakiau.
Atsakyti

:lol:​ tai jau visai prastai, jei ledų nevalgei.O ką,dukra veganė, ar tik šiaip pabandei?

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 10 02, 18:47)
<p> lotuliukas.gif tai jau visai prastai, jei ledų nevalgei.O ką,dukra veganė, ar tik šiaip pabandei?</p>

...pabandem,ale smalsumas nugalejo,feeeeeee....
O tai kur ataskaita,kiek pripliusavai mirksiukas.gif biggrin.gif O gal minusas blink.gif
Atsakyti

Pamiršau.Buvo -600g, bet taip pasitvarkiau, kad toks pat pliusas bus.Nusipirkau keptos duonos su česnaku( nu neturėjau laiko kept) ir sukimšau visą maišelį.Dar porą saldainių ant viršaus ir galą rukytos dešros.

Atsakyti
Labas ,ex tie atvese orai...nesekas surimtet...Siandien 0 ir tai dziugina ax.gif bijojau,kad bus pliusas.Vakar nakti sunaikinau menkiu kepeneliu indeli su ciabata blush2.gif
Atsakyti

Laba,

pasileidėlė :P , aš tai rimtėju.-300g, ot.Rimta dar iki vakaro būsiu, tada eisiu į tokią mini vakarašuką ir, jaučiu, rimtumas baigsis :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 10 03, 15:06)
<p>Laba,</p><p>pasileidėlė tongue.gif , aš tai rimtėju.-300g, ot.Rimta dar iki vakaro būsiu, tada eisiu į tokią mini vakarašuką ir, jaučiu, rimtumas baigsis biggrin.gif </p>

...linkiu gerai neparimtet biggrin.gif
As vakare jau priraiciau ko nereikejo ax.gif
Atsakyti

Labas,

ot ir nepriėdžiau daug.0 :D​ 

Atsakyti
Labas,tik dabar kazkiek atsilaisvinau karsta.gif Sitiek visokiu rupesteliu buvo uzgriuve,kad pamirsau ant svarstykliu uzsiropst biggrin.gif
Tai kita savaite kuri? mirksiukas.gif Prikepiau keksiuku...aisku,kad jau prisiragavau,o kepiau tai vaikui ax.gif Reikia gi panele atsert,ziema susals tokia liesa budama tongue.gif
Tas ruduo mane nervina,nepatinka man jis!Klausyk,o kada raut morkas su burokeliais?
Gal jau nurovei?
Atsakyti

Labas rytas,

tik pasigyriau ir iškart +300g :D 

Aš jau nuroviau, kadangi labai gausus morkų derlius buvo- lygiai 7 morkos :D Tris jau suvalgiau, o kitas gal parduot reiks, nu kur tiek dėt :hmm:  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 10 05, 10:19)
<p>Labas rytas,</p><p>tik pasigyriau ir iškart +300g biggrin.gif </p><p>Aš jau nuroviau, kadangi labai gausus morkų derlius buvo- lygiai 7 morkos biggrin.gif Tris jau suvalgiau, o kitas gal parduot reiks, nu kur tiek dėt hmm.gif  biggrin.gif </p>


Laba,vel nelipau,pamirsau...Ryt gal prisiduosiu,o pirmadieni busiu soko istikta tongue.gif
Tai kodel taip ,mazai morku?Kad maziau darbo turetum? biggrin.gif O gal nesudygo,ar mazas suvalgei...?
Atsakyti