Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Labas smile.gif as tai sportavau,sportavau tongue.gif Vakar iki sutemu sportavau ir tik -300g.
Dar priaugtuju 1,5kg like ax.gif
Siandien dar vienas startas tongue.gif t.y.pirmoji biggrin.gif
Jurgiski,man tai palengvejo,kad pliusa parnesei biggrin.gif Idomu kiek Oneiga parsiveze,o gal dar poilsiauja,zuvi doroja tongue.gif
Gero mums starto ir sklandaus riebaliuku tirpimo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos Paneles, tai vis dar kovojat su svoriuku? smile.gif man atrodo sitas reikalas visam gyvenimui, as buvau numetusi 12kg, atsiauginau 9, dabar vel susiemiau ir atsikraciau 3kg, liko dar 6 iki asmenines laimes ir 9kg iki atseit to idealaus svorio, bet man gana butu ir tu 6 biggrin.gif
Atsakyti
Jei jau svoris linkes augti tai tikra tiesa,kad tai kova visam gyvenimui.Tik atsipalaiduok ir tie begedziai (lasiniai)prisistato biggrin.gif
Nedaug Tau liko nupurtyt mirksiukas.gif
Toks jausmas,kad dabar kazkoks nedekingas laikas svorio metimui hmm.gif Netirpsta tas svoris nors tu ka...Bet as kantri,visvien sulieknesiu irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Mutė @ 2018 07 09, 18:16)
Jei jau svoris linkes augti tai tikra tiesa,kad tai kova visam gyvenimui.Tik atsipalaiduok ir tie begedziai (lasiniai)prisistato biggrin.gif
Nedaug Tau liko nupurtyt mirksiukas.gif
Toks jausmas,kad dabar kazkoks nedekingas laikas svorio metimui hmm.gif Netirpsta tas svoris nors tu ka...Bet as kantri,visvien sulieknesiu  irnesakyk.gif

As ir esu isbandziusi visokio brudo, net tabletes kazkokias pirkau ziopliuke biggrin.gif dabar bandau nevalgyt po sesiu plius atsisakyt visokiu brudu, sunkiausiai atsisakyt keptos duonos su suriu, labai megstu ir ledu, bet laikausi smile.gif
Is tikro dar nesugalvojau kokio bieso kudinuosi biggrin.gif gal visai grazi ir burbule biggrin.gif
Atsakyti
...ledaiiiiiii wub.gif ,oi neminek ju biggrin.gif Priklausomybes nuo bulku atsikraciau,o va nuo ledu vis dar ne tongue.gif dar sunkiai PC pro ta skyriu praeinu rolleyes.gif
As tai kudinuos nes visi rubai susitrauke biggrin.gif o ir paciai sunku sitiek kg nesiot.Noriu lakiot legvai lyg plunksnele lotuliukas.gif
Jau kaip valgyt noriu,negaliu sulaukt kol iskeps ketviciukai...Pietums vengrisku slyvu privalgiau.Ryt bus matyt ar jos isjudins svori.Arbuzas nepasiteisino,neteisingas muset buvo biggrin.gif
Atsakyti

O as be ledu galiu, o va visokios bandeles, bulkos, nors tu ka :D pacios i burna soka.  Siandiena atrodo diena atlaikyta, pietums buvo persikai, o vakarienei vištienos blauzdeles ir ketvirtis.

Pas mane Mute tas pats, jau paciai sunku ta svori nesiot ir susilenkt :D o apie rubus net nekalbu, pilna spinta, o apsirengti ner ka, gi sustrauke viskas laikas jau ir paciai trauktis :)

Atsakyti

O kur Oneiga, gal su undinem susidejo prie vandens bebudama :hmm:​ 

Atsakyti
...turbut su undinais tongue.gif ziurek dar perkarusi parsiras,nebetures ka mest biggrin.gif Turbut taip sulyso,kad neber jegu iki forumo dasliauzt biggrin.gif

Papildyta:
mano vakarienei 2 ketvirciai :ax:jauciuosi apsirijus..ir is kur toks abzoriskumas blink.gif
Teks naktines kavos plikytis tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 09 liepos 2018 - 21:06

Tai apsnekat ,ane :D ?O as emiau ir grizau :yahoo: Pro svarstykles praejau isdidziai iskelus galva - mazdaug nepazistu :D Sversiuos tik rytoj,nes ai... :irnesakyk: Undinu neradau,bet ir neieskojau,dar vis Jurgiskio siuntinio laukiu,bet dabar galvoju,kad gal nebeduos :hmm: O kas del zuvies,tai gi sakiau,kad nieks nesureagavo.Dorojau :fool: Burbejau  ir vis tiek dorojau.Mute,kraukis tase - kita kart vaziuosi ir Tu.Tau sitie visi reikalai patinka,o ir MB labai apsidziaugs tokia kompanija.Ka manai? :D Tik nebesikudink :D

O ir Wixxx sugrizo :4u: Nu kaip be musu :P

Iki rytojaus :)

 

 

Atsakyti

Labas rytas, pabudome ir kelkimes :) zinai, Oneiga, pagalvojau, gal pasiliksiu, kas gi man bandeles temps namo, paskui sukusiu, o jus cia liksit :rolleyes: tai ka mizerni 200 g minus, o taip atsilaikiau visa diena :hmm: cia turbut tos mano dienos kaltos, gal skysciai susilaike, bet vis zemyn skaicius, tik galetu didesniais zingsnisis soliuot :D

Atsakyti

Nu taip ir galvojau, jurgiski :D

O tai kur visos, a?Taip iseina, kad tik mudvi su jurgiskiu dirbam? :rolleyes:

Pasirodo nieko as ten daug nepriaugau, tik 800g :yahoo: Mat giminaiciu vaikai vieningai nusprende mane irasyt i savo chebra be galimybes atsisakyt.Keturias dienas sokinejau,laksciau,zaidziau ir mirkau vandeny.O jei tik dingstu jiems is akiracio,aplaksto visur, paklausineja kur dingau ir nerade ,paleidzia gerkles per visa miska skanduodami mano varda :D Pasirodo ,isejo i nauda :D

Mute, as turiu tris raudonus pomidorus ir kibira agurku :unsure: Su pomidorais viskas aisku - prarysiu, nu bet agurkai....Negi teks visa vakara dirbt :unsure:

Atsakyti
Sveikos smile.gif Atitempiu savo-300g.Vakar nakti atsidariau tirstinto pieno,taip saldumo uzsimanius buvau...nu zodziu tongue.gif Sia savaite reiktu priaugtuosius nupurtyt,reiketu,o kaip gausis tai neaisku biggrin.gif
Jurgiski,persigalvojai lotuliukas.gif Pagalvojai kaip vienai bus liudna,o dar ir bulkyciu namie nebus... tongue.gif
Oneiga,baik mane erzint su tais pomidorais ir cielu kibiru agurku,-pas mane agurkai maziukai,po 2-3 nusiskinu ir vel laukiu...,o pomidoru daug zaliu...Jau laukiu nesulaukiu kada galesiu nors koki stiklaineli uzsukt rolleyes.gif Kolkas tik serbentus ziemai trinu smile.gif
Reiketu siandien nulekt iki sodo,avietes nuvalgyt,dar pora krumu juoduju serbentu nurinkt...
Gal popiet nusigausiu iki jo.Gal koks pomidoriukas ir pas mane paraudo rolleyes.gif
Atsakyti