Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Sveikos, tai zinoma, kaip as be jusu, pabuvau mandra, svorio prisiauginau ir parejau biggrin.gif -100 gramu siandien, mazokai, bet geriau negu pliusas biggrin.gif kaip svajoju vel normaliai atrodyti ir kaip ta prakeikta svori islaikyti vel neprisiauginusi verysad.gif
Atsakyti
Galu gale parsiradau ir pavakarieniavau ax.gif Puse kibiro juoduju serbentu nuo krumo pririnkau,vel ryt darbo turesiu.Dabar suku galva ar su cukrum sutrint,ar koki dzema virt...
Agurku tik pora suradau,o pomidorai jau greit turetu nokt pradet,pabale jau rolleyes.gif
Sode pora kavuciu (saldainiu)suraiciau.Labai jau serbentai issauke nora kazka saldaus suvalgyt...neatsispyriau,praskydau blush2.gif
Vakarienei pasikepiau pora kiausiniu ant sviesto,prikroviau sauja svogunu laisku,pora riekeliu batono pasiskrudinau ir pora agurkeliu sutrupinau su svogunu laiskais ir krapais ,ir grietine ax.gif Kazi ar ryt bus koks mazyyytis minuselis,kazi unsure.gif
O ar jus tvarkingai issilaiket mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas,

kur jau ten tvarkingai issilaikysi.Suejo gabalas sokolado, 2 keksiukai(mergiotes kalte) ir bliudas pomidoru su grietine :rolleyes: ,todel 0.

Ir manes laukia juodieji serbentai.Darysiu sultis.Oi kaip tingiu terliotis.

Atsakyti

Labas rytas, pas mane -500g :yahoo: tai iš to džiaugsmo kiaušinius namuose palikau :) gerai, kad darbe varškės sūrio turėjau, tai kelis gabaliukus suvalgiau :)

Atsakyti
Jurgiski,sveikinimai 4u.gif As jau nepamenu kada toki konkretu minusa turejau,gal ir i mano namus tokia svente ateis kada biggrin.gif
Oneiga,nu visvien nesuprantu kaip taip be pliuso issisuki hmm.gif Geri tie keksiukai tongue.gif
Pas mane -200g. ax.gif Vis sis tas.
Dirbuos su serbentais.Sodui siandien turbut iseigine padarysiu,namai prasosi tvarkos...
Po pietu bus matyt tongue.gif
Siandien pietums Zagares varskes suris,1pomidoras,2 riekeles batono.Vakarienei dar nenuspresta..
Oneiga,o kaip sultis spausi?Aparaciuka turi?
Atsakyti

Turiu toki puoda is triju daliu.Ant virykles uzkaiciu ir isgarinu.Nei man reikia tu sulciu, nei ka, bet kazkaip sutvarkyt uogas reik :unsure: Nezinau kaip pliuso neuzsidirbau, nu bet ir minuso ner :)

Uoj siandien suris gi, o as vista suedziau ir dar du keksiukus su cola :hmm: Pasakiau,kad kol grisiu, jie dingtu nuo stalo, nes nei saiko, nei nuomones :unsure:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oneiga: 11 liepos 2018 - 12:24
Mano svarstykles siandien parode apskrita nuli, jokio minuso, niekas nepajudejo i prieki smile.gif o taip svajoju 69 ant svarstykliu pamatyti ir niekaip, na gal iki pirmadienio sulauksiu to stebuklo biggrin.gif
O jus tai saunuoles, valgot ir plonejat, kaip as noreciau verysad.gif man jei ka nors byski i sona suvalgyt ir is karto kapiec smile.gif
Atsakyti
5,250 litru dzemo ir litras trintu,dar plius pabegiojimas pestute per tokius karcius=didelis sportavimas karsta.gif Sazine grauzia,kad siltnamio praviro nepalikau,tik langiukai praviri...gal isbus iki rytojaus.Reikes is pat ryto lekt ax.gif
Wixxxx,as praita savaite tik pliusavau,dabar po truputi ta pliusa trupinu tongue.gif Va ,kad H2O nevartoju tai blogai,gal tai ir trugdo sklandzia svori ppurtyt ax.gif
Nenoriu vakarienei mesos,noriu leduuuuuuuuuu,uiiiii kaip noriu wub.gif visa laime namie ju neturiu ,o tai...hihihi.gif ir kaip gerai,kad nebeliko lidle mano megiamu su klevu sirupu ir graikiskais riesutais,kaip graziai as ju dezutes sunaikindavau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 11 liepos 2018 - 17:35
QUOTE(Mutė @ 2018 07 11, 18:32)
5,250 litru dzemo ir litras trintu,dar plius pabegiojimas pestute per tokius karcius=didelis sportavimas karsta.gif Sazine grauzia,kad siltnamio praviro nepalikau,tik langiukai praviri...gal isbus iki rytojaus.Reikes is pat ryto lekt ax.gif
Wixxxx,as praita savaite tik pliusavau,dabar po truputi ta pliusa trupinu tongue.gif Va ,kad H2O nevartoju tai blogai,gal tai ir trugdo sklandzia svori ppurtyt ax.gif
Nenoriu vakarienei mesos,noriu leduuuuuuuuuu,uiiiii kaip noriu wub.gif visa laime namie ju neturiu ,o tai...hihihi.gif ir kaip gerai,kad nebeliko lidle mano megiamu su klevu sirupu ir graikiskais riesutais,kaip graziai as ju dezutes sunaikindavau biggrin.gif

Yra tokiu maximose, tik dadu firmos biggrin.gif As ledu turiu pilna kamera, nejuokauju, bet neatsimenu kada ju valgiau unsure.gif Visai save nubaudziau vadinasi, taip svoris nekris is vis, organizmas streika sukels, kad nieko skanaus is vis nebegauna biggrin.gif
Atsakyti

Vakarienei makaronai su suriu ir kumpio gabaliokas su pomidoru.Kazin kokio dydzio minusa ryt pamatysiu :hmm:​ 

Atsakyti
Ten ne tokie,juos as irgi isbangziau rolleyes.gif Budavao Lidle tokie melynoje dezuteje,dabar tik dvieju rusiu like.Cia per dukra buvau i juos inikus.
Kaip gerai,kad pas mane saldiklis ledu nebeturi,toks biednas,vien mesytes ir saldytos uogienes ir grybai.Su pastaraisiais pernai persistengiau tongue.gif Siemet galesiu poilsiaut,pasimarinuosiu kazkiek,o saldyt nsaldysiu.Teks pernykscius dorot.
Oi Oneiga kaip Tu skaniai pavalgei,pasiilgau makaronu rolleyes.gif
Gerai,prisiduodu,-suvalgiau 3 persikus,prilaiziau dzemo ax.gif Gal labai neprisidirbau unsure.gif O ir vakarienes uzsimanius kepu sparnelius rolleyes.gif
Wixxxx,nelysk prie saldiklio tongue.gif as tai jau buciau prie jo prilipus lotuliukas.gif
Jurgiskis turbut bulka kemsa tongue.gif



Atsakyti

Ot ir neatspejai, braškiu vyras parnese, tai prarijau, dabar guliu ir galvoju, gal ner jau taip blogai :hmm: o vakarienei buvo kiaulienos sonkauliukai, taip uzsimaniau, aisku is Maximos, bet gal nieko😊einu miegot, kad ko nors nenugvelbus😁

Atsakyti