Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

..o as nespejau laiku nuo saldytuvo pabegt,susiradau kondensuota piena ir pribaigiau-ale ledu atmaina ax.gif Ryt neturesiu pykt ant svarstykliu jei parodys pliusa...ex as...
Atsakyti

Labas rytas, o pas mane 0. Braskiu velai vakare ir negalima valgyti :D​ 

Atsakyti
Pas mane +1,100-negalima kondensovkes nakti laizyt ax.gif
Siandien nutariau save priversti vandeni gert.Atliksiu bandyma biggrin.gif
Atsakyti

:D o tai kelias bankes sulaizei, kad toks pliusas.Tu, kaip tas meskutis su medum :D  :P

Man makaronai,kumpis ir nakti isgertas vanduo uzdirbo +200g.

Atsakyti
...beveik puse induko buvo like,tiksliau -daugiau nei puse ax.gif ir 4 persikai...kaip ir nelabai daug visko unsure.gif Turbut tam meskuciui pms tongue.gif
Leksiu siandien i soda,bus maziau minciu ka sulaizyti biggrin.gif Ten nebent kokia uoga uzkabins ...oi,o ten yra like dukros saldainiu-PAVOJUS biggrin.gif
Sukrimtau kaip obuolius likusius 4 persikus(vakar skaniausieji buvo sunaikinti),gariu kavyte ir leksiu siltnamio vedint smile.gif Zadejo lietu,bet vis nesulaukiu,taddarzus ir zole teks palaistyt.
Vakarienei turiu namines vistienos krutineles.Gal si dienas bus sekmingai negriesna rolleyes.gif
Atsakyti

Aš pietums avieciu privalgiau, gal puse kilo :) kaip tikra apzora, kelnes spaudzia, jauciuos kaip begemotas :) na va sau komplimemtu prisakiau.....

Atsakyti
biggrin.gif as meska,Tu begemotas,kokiu dar gyvuneliu pas mus yra lotuliukas.gif Ir kada virsim stirnom rolleyes.gif
Avietes i kuna neina,gali ir kilograma suraityt...greiciau reikia ruostis ir lekt i soda,gal dar rasiu keleta avieteliu ir as,-uzvedei biggrin.gif
Papildyta:
Telikas ijungtas,o ten magnum ledu reklama,-rrrrrrr..r.r....rrrr nervuoja...
Atsakyti

A tai siandien vaisius valgyt reikejo? Vel suedziau vista :hmm: Muset as krokodilas.Nukoviau siltnamy didziausia pomidora ir tarsau su kumpiu.

Jokia ledu rekla manes neerzina :D ,as jos net nematau.Va koks mesos gabalas,tai jau taip.Net kvapa uzuodziu. :D Kartais toki pustazandi vyra rodo,prisikrovusi ant griliaus visokiu bulku,salotu ir mesyciu,va ten tai suprantu.O cia ledai,pfff

Einu agurku vakuot,nes lietus nuo serbentu krumo nuvare.

Atsakyti
Sveikos, o man siandien euforija, vakar buvo nulis, siandien -500, ir pagaliau svarstykles neberodo 70 virs, 69,8 biggrin.gif is tos laimes darbe pietums valgiau arbuza biggrin.gif dabar va ryziu su vistiena vakarienei biggrin.gif saldeka is vis as jau uzmirsusi, neleidziu sau smaguriaut ir vyras priziuri biggrin.gif
Oneiga, pasivysiu tuoj tave biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wixxxx: 12 liepos 2018 - 16:17

Tu ir aplenksi tuoj,nes as valgau,kaip pasamdyta.Ir dabar sukuosi apie saldytuva,o ten kondensovke cypia.Uzrode Mute beda,dabar vis galvoju,kad reik sunaikint :D

 

Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o kodel pas Tave saldytuve viskas cypia biggrin.gif ,gal is baimes ,kad tuoj atsidarys durys ir bus sudoroti tongue.gif
Siandien bevaziuodama link sodo i liuti papuoliau,bet neapsisukau namo.Prasidirbau siltnamyje.Pomidorus buvau baisiai apleidus,dziungles nepralendamos ...be gailescio kapojau lapus ir uglius su ziedais.Kazkiek pralaisvejo,dabar gal prades nokti rolleyes.gif
Vysniukai du pradejo rausti,o taip tai visokiu atspalviu zali.Tad netarsiau jokio mesgalio biggrin.gif neturiu didelio pomidoro.Uztat prasideda agurkai-5 parsiveziau tongue.gif Po keliu dienu jau bus daugiau priauge.Pas mane siltnamyje ju tik 4 pasodinti,dar 3 neseniai ikisau.
Vakarienei vistos krutinele(kapta ant sviesto)+3agurkeliai su svogunu laiskais,krapais ir grietine.Isgeriau kavos su pienu ,zygiuosiu i lova .Labai tikiuosi,kad ryt svarstykles bus gailestingos(sode radau saldainius,du neisgyveno tongue.gif )
Atsakyti

Labas rytas, o pas mane -500g, jeee :D savaitgaliui butu gerai, ne tik uzsiklijuoti burna, bet dar ir uzvinioti :)

Atsakyti