Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Labas,0 smile.gif Vakar netinkamai valgyta buvo.
Atsakyti

Sveikos,

+300g.Aš tai tinkamai valgiau :D Svarstyklės netinkamai rodo :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 05 16, 21:59)
<p>Sveikos,</p><p>+300g.Aš tai tinkamai valgiau biggrin.gif Svarstyklės netinkamai rodo biggrin.gif </p>

tongue.gif ,gerai cia pasakyta thumbup.gif As katik teisingai pasiruosiau eurovizijos ziurejimui-viska iki jos suslaviau(ledai,pindvinukai2(siandien pingvinukai),riesuteliu sauja,2 blyneliai su varske+grietine su vysniu uogiene),vo kaip pasiruosiau tongue.gif
sedim su pilvu draugiskai,laukiam koncerto nestuke.gif
Bet jau kita savaiteeeee,jau kaip kibsiu saziningai dietintis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kokia nelaba diena pas mane ,nebevalgysiu daugiau ledu,pingvinuku ir tu kitu kinderiniu skanestu...beveik 2kg uzsiridenau blink.gif jie tikrai nedietiniai schmoll.gif

Atsakyti

Labas rytas,

ir vėl 71,6kg.Nu kaip jų, tų lašinių atsikratyt :hmm: Neėst neišeina, sportuot tingiu, nu tai kaip... :blink:​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 05 20, 10:07)
<p>Labas rytas,</p><p>ir vėl 71,6kg.Nu kaip jų, tų lašinių atsikratyt hmm.gif Neėst neišeina, sportuot tingiu, nu tai kaip... blink.gif </p>

Labas,kas cia tie 71,6,va pas mane tai 85kg.Sportuoju gi sode,bet grizus tai .....zodziu est nenustojau.Siandien bandau susiimt,ziuresiu ar pavyks. ax.gif
Vakar lauke pasodinau agurku daigus,nakti visa man juos lietus laiste...atlieku bandyma,ar siltnamyje ar lauke geriau jie deres tongue.gif
Man jau per karsta ax.gif ,o Tau turbut dziaugsmas mirksiukas.gif
Einam lieknet biggrin.gif
Atsakyti

Uoj man tai labai gerai toks oras :D Jau atidariau maudynių sezoną, nors vanduo dar šaltokas ežere.

Jurgiški, kiek gali baliavot?????Grįžk ir papasakok, kaip šventė praėjo ir kiek kg per ją priauginai :D 

Aš tokios pat šventės likučių gavau.Trijų rūšių torto privalgiau ką tik.Šiek tiek bloga dabar :D Eit reiks kokios kavos užgert arba gabalą dešros suryt.Nu tai kurkur čia ta dieta :hmm:​ 

Atsakyti
biggrin.gif ...ot tos sventes,o tie likuciai po ju tai tikri lieknejanciuju priesai tongue.gif Kaip noreciau to tortuko gabalo rolleyes.gif Einu kavos,kad kokios bulkos nenusitverciau biggrin.gif
Jei rimciau,tai einu pasipjaustyt meliono-biedni pietus nusimato unsure.gif zadu saziningai diena atlaikyt ax.gif
Tai jau ezeriuka aplankei,vel vyra i zvejyba lydejai bigsmile.gif Oi kaip reikia man sodybos,kazi ar issipildys siame gyvenime ta svajone...sedeciau su meskere ant lieptelio,kavyte su tortuku skanaudama biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 20 gegužės 2019 - 11:58
Oneiga,isvedei mane is doros kelio su tuo torto gabalu ax.gif ledai,bananai,rukyta sonine sugule pilvan rolleyes.gif ko ne tortukas daugiasluoksnis tongue.gif Ir i soda neisvaziavau,tai galiu dar ko prisimastyt ax.gif
Irikira,pasakyk,kad priauginai kg mirksiukas.gif Gal palengves biggrin.gif Rebutiair galetu po dietos atostogu papilnejus grizti tongue.gif
Atsakyti

Mute, kelinta pavasarį abi sodybas prie ežero perkam :D  :D  :D ?

Kiek visko privalgiau, siaubas...

Aha, buvau prie ežero.Prižiūrėjau, kad tinkamai žvejotų :D​ 

Atsakyti

Labas rytas, na ką šįryt svarstyklės parodė 75.6 kg, tikiuos nemelavo :) tai savaitės rezultatas -1,2 kg :D 

O šventė buvo graži, net pamiršau tuos 8 mėn. kiek reikėjo vaikščioti. Torto nevalgiau, nes mano mažassis manęs paklausė"mama ar tau niekas nesakė, kad tu stora" :lol:​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2019 05 20, 22:56)
<p>Mute, kelinta pavasarį abi sodybas prie ežero perkam biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ?</p><p>Kiek visko privalgiau, siaubas...</p><p>Aha, buvau prie ežero.Prižiūrėjau, kad tinkamai žvejotų biggrin.gif </p><p></p>

Labas rytas,oi net nezinau kelinti metai apie tai svajojam,as tai turbut jau gera 10meti rolleyes.gif
Ryte svarstykles pareiske,kad jei vandens nebegersiu ,storesiu.+700g ,skysciai susilaike,visa ispampusi...naktis buvo sunki-karsta miegot...oi nepatinka man karsciai,laaabai nepatinka...

Papildyta:
QUOTE(jurgiskis @ 2019 05 21, 12:49)
<p>Labas rytas, na ką šįryt svarstyklės parodė 75.6 kg, tikiuos nemelavo smile.gif tai savaitės rezultatas -1,2 kg biggrin.gif </p><p>O šventė buvo graži, net pamiršau tuos 8 mėn. kiek reikėjo vaikščioti. Torto nevalgiau, nes mano mažassis manęs paklausė"mama ar tau niekas nesakė, kad tu stora" lotuliukas.gif </p><p></p>

blink.gif oho koki paskatinima gavai blink.gif dabar sulieknesi biggrin.gif
Man jau jei kas ir pasako,kad stora jau nebeveikia...reagavimo i pastabas poveikis baigesi ax.gif dabar tik pati sau priekaistauju ,kad valios nebeliko...ex,gal siandien ji sugris biggrin.gif
Atsakyti