Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Kad labai jau daug faktorių lemia svorio svyravimus. Pavyzdžiui, jeigu kortizolio (streso hormono) lygis yra labai aukštas, tuomet jokios dietos gali nepadėti. Prastas miegas taip pat gali lemti nemažai. Principas paprastas: jeigu medžiagų apykaita ir hormonai patys nesugeba susitvarkyti su gaunamu kalorijų kiekiu, tuomet reikia bandyti valdyt porcijas. Jei tai neduoda norimo efekto, pridėti ir sportą. Kas rytą lipt ant svarstyklių irgi nėra prasmės - taip tik didnate spaudimą pačios sau. Per parą juk žmogaus svoris gali varijuoti, priklausomai nuo valgyto maisto ir gertų skysčių kiekio. Aš anksčiau valgiau tikrai daug ir viskas buvo gerai, bet pamačiau, kad pradeda kauptis, ir pradėjau iškart mažint kiekį. Dabar fastinu didžiąją dalį savaitės, stengiuosi daugiau judėti ir viskas tvarkoje :) 

Atsakyti

Šaldytuvas nusiaubtas, spintelės taip pat, o dar sako, kai karšta valgyt nesinori :) man tai visada norisi :D 

Aš ir norėčiau sodybos :)​ 

Atsakyti

Jurgiški, Tavo vaikas man patinka :D  

Nu va, mes jau trys su ta pačia svajone.Tikrai teks susimest :D​ Ar tik ne Tavo dukra, Mute, šį variantą buvo pasiūlius?

Ai pas mane 0.  

Brigg, jei tos svarstyklės mums darytų nors kokią įtaką, tai jau būtume sukūdę...gal :D Ir jei šios dietos normaliai pasilaikytume, būtų rezultatas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oneiga: 21 gegužės 2019 - 19:35

Ne tik stresas itakoja svorio nekritima,o ir amzius ....ex,kad ji kur....As visvien nepasiduosiu,surimtesiu kazkada biggrin.gif
pasportavau sode,grizau namo,sukirtau puse skumbres(k.rukymo),isgeriau kavos su pienu ir 5 sausainiais su saulegrazom(vakar vakare prikepiau).Sedziu ir mastau,-ar vertejo rolleyes.gif
Ryt visa diena uz vairo,dietos nebus.ketvirtadieni tikrai sau pasizadu saziningai pasilaikyti smile.gif
Atsakyti

Laba,

-900g kazkaip :D 

Mute, o kur lakioji siandien?

Atsakyti

Jurgiški, Tavo vaikas man patinka :D

Nu va, mes jau trys su ta pačia svajone.Tikrai teks susimest :D​ Ar tik ne Tavo dukra, Mute, šį variantą buvo pasiūlius?

Ai pas mane 0.  

Brigg, jei tos svarstyklės mums darytų nors kokią įtaką, tai jau būtume sukūdę...gal :D Ir jei šios dietos normaliai pasilaikytume, būtų rezultatas.

 

 

Na, turbūt pirma reik labai norėt  :D pačios svarstyklės, žinoma, nieko nepakeis. Kai pradėjau mažint porcijas, iš pradžių buvo tikrai labai sunku ir kartais tiesiog kaip šuo jausdavai kiekvieną aromatą visur  :D bet ilgainiui pripranti ir viskas susinormalizuoja

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brigg4: 22 gegužės 2019 - 14:53
QUOTE(Oneiga @ 2019 05 22, 15:33)
<p>Laba,</p><p>-900g kazkaip biggrin.gif </p><p>Mute, o kur lakioji siandien?</p>

Laba,siandien lakiojau po Lietuva ax.gif Buvau imerkus kojas i ezera Paluseje,pasizmonejome Ignalinoje...reikaliukus sutvarkiau ir namo parbildejau( bevaziuodama prigriebiau ledu,dar is IKI pyragaiciu nusipirkom....)Ryt rimtai rimteju nail.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif vakar vistik daug kaloriju isdeginau,siandien -100g biggrin.gif Labai geras rezultatas,juk sitiek desertu sunaikinau ax.gif
Siandien laikysiuos kiek imanoma saziningiau,pusryciai be apelsino buvo,pietums imsiu persikus,vakarienei sonkauliukai smile.gif Bandysiu vandeni prisijaukint,vakar puslitri isgeriau tongue.gif
Atsiskaiciau tongue.gif
Atsakyti

Labas, o pas mane visiškas bardakas, ant svarstyklių nelipau, valgau beleką, bet susiimsiu :D  :rolleyes:​ 

Atsakyti
...keletas sausainiu taip gailiai prasesi pas mane ir isiprase ax.gif Dabar sonkauliukai cypia
orkaitej...kaip valgyt noriu,reikes daugiau salotu prisiruost,kad maziau sonkauliuku sulystu tongue.gif
Atsakyti

Laba,

pas mane 0.Neršiu po namus, nes nežinau ko noriu.O kad kažko noriu, tai tikrai žinau :D Žiūriu į šaldytuvo turinį, nu nieks nevilioja.

Ai, Mute, kas tie keli sausainiukai :D Kruasanas irgi pas mane naglai rėkavo.Sutvarkiau jį per pietus, bet tik todėl, kad pats prisiprašė :rolleyes:​ 

Atsakyti
...kas tentas kruasanas,va pas mane sauja sausainiu,bananas,pora persiku,pora sumustiniu su suriu...pavargau noret valyt doh.gif Atveso oras ir iskarto pakilo...apetitas tongue.gif
Ryt reikes lekt nuo edesio pasislept i soda biggrin.gif
Atsakyti