Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

As tai siandien gavau soka,gal skysciai susilaike ar kaip...83,6kg blink.gif
Tai buvai pasivazinet?Kas tuose keliuose dedasi?Zadu savaitgali iki miesto palekt,reikia mokescius susimoket,parduotuve,namus aplankyt ax.gif
Siandien vakarienei deserta issirasem-ledu su braskiu sirupu...ryt lauksiu rezultatu tongue.gif
Atsakyti

Laba,

0 kazkodėl :hmm: O kad jau taip, tai einu Kuršėnų vyniotinio kept.Radau receptą...Ai neinu, varškė šaldiklyje :D 

Ne pasivažinėti buvau, darbiniai reikalai išluolė.Pliurza visur, slidu, baisu.Nu bet grįžau laimingai.

Atsakyti
Labas,siandien 83,4kg...galva kazkokia sunki ,vakar salotos su sudyta lasisa turbut vandeni sulaike.
Vakar tingini dariau...siandien perdariau i pyragelius apvoliotus vafliukuose.Skystokas tinginys gavosi,mazai sausainiu buvo.Skanus tik bjaurytbe biggrin.gif
Tai pirmadieni susiimam mirksiukas.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

Vis tik vyniotinis buvo, tik su uogiene :D 

Taip taip , nuo pirmadienio griežtai :D  :D

Atsakyti
...prisiplikinejau siandien,dabar angina gydau-geriu litrais avieciu arbata.Bet jau kas per iprotis neapsirengus po lauka lakstyt fool.gif
Tai isdykavom abi mirksiukas.gif tongue.gif Kaip dziaugiuosi,kad nera sodyboj orkaites,prisimastyciau ir as visokiu kepinejimu biggrin.gif
Atsakyti

Labas,

ar pasveikai?

Aš sveika ir graži atbėgu su 81,6kg.Nusišaut norisi, o vis tiek ėdu.

Atsakyti
Aha pasveikau smile.gif Sulaksciau iki miesto,issiskalbem ir save ir rubus,prisipirkom maisto lyg badmeciui ateinant...Dabar sedesiu rami sodyboj tongue.gif Ziuriu zinias,o ten ir sako,kad be reikalo pustant neikit is namu tongue.gif kaip nujausdama apsirupinau bigsmile.gif
Ryte sveriau 82,1kg.Siandien visai ne pagal dietos meniu valgiau,neturejau pusryciams kiausiniu ...
Atsakyti
Sveika,+300g,gi vel salciai ateina,va ir pliusuoju ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

aš taip pliusuoju, kad tuoj ir batai bus per maži, ne tik rūbai :unsure: Kas čia yr, pati nebesuprantu :unsure:​ 

Atsakyti
Labas,mano batai jau 5 metai kaip susitrauke ax.gif Siandien 82,2kg ,vakar darbas su kastuvu kazkiek pagelbejo,buciau pliusavus iki 84.Bet kaip sunku buvo sniega kast,o reikejo greitai asivalyti dideli pota...devyni prakaitai isbego..taip pirteles ar bent normalaus duso truksta.Bet visvien geriau sodyboj nei mieste.Bute turbut butu abiem su dukra,, stogai nuciuoze'',o cia stebim nuo stogu ciuozianti sniega biggrin.gif
Jau kokia siandien diena grazi,saulyte sviecia bigsmile.gif
Atsakyti

Pas mane 82,9!!!!!Dievaži, atrodau, kaip karvė :unsure: 

Nu ir sniegą kasiau, ir šunis tampiau po laukus, bet prisėdu prie bliūdo ir amen :unsure: Ėdu ištisai.Tiesiog man negalima būt namie :D​ 

Atsakyti

Muteeeee, Tave užpustė?Dingo elektra?Pasigavai coroną? Nu kur dingai????

Noriu pasigirti, kad -1kg, o nėr kam :unsure:​ 

Atsakyti