Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif,nedingau,buvau miestan islekkus mirksiukas.gif Ryte nespejau per skubejima pasisvert.
Sveikinu 4u.gif ale koks minusas,jau pamirsau apie toookius !!! bigsmile.gif tongue.gif
Tai kita savaite 2oji?Man tai ne,mat pirmosios nesigavo pasilaikyt ax.gif


Atsakyti
Labas,82,3kg ax.gif O Tu vel minusa riebu turi? mirksiukas.gif
Atsakyti

-600g :) 

Jaučiu, ir man kita bus pirma, nes vėl sugriešijau :D​ Pyrago gabalą sukimšau.

Atsakyti
Tu man pasakyk,ar cia rimtai tas dienas pasidietinai,ar po laukus su sunimis prasilakstei,kad taip minusuoji?
Atsakyti

Rimčiau pasidietinau ir iškart rezultatas yra.Bet va, guliu, o mintys po šaldiklį klajoja :D​ ten nykštuko ledai paslėpti...

Atsakyti

Labas rytas,

80,9kg.Pirma savaitė turėtų būt, bet pietums cepelinas nusimato, tai nežinau, kaip bus.Bet čia be iš pasileidimo :D , čia proga yra :D 

Atsakyti
Labas,nu sveikinu su graziu skaiciuku,su proga cepelinu paskanaut,oi kaip noriu ir as wub.gif Ai va ,gaudyk uz minusus 4u.gif
As tai ateinu su 82,6kg ax.gif Prie kiausiniu buvo 2 sumustiniai su sudyta lasisa rolleyes.gif Bandysiu bent pietums tik vaisius valgyt,turiu kriausiu.Vakarienei tai reikes plova pribaigt,gausis kaip ir griekas unsure.gif Nu, bet ir maisto metyt nevalia tongue.gif
Atsakyti
Tai kas per proga,kad cepelinus lipdai?Zinok taip uzvedei,kad susiradom kas parduoda bulves,sulakstem ir maisa parsivezem,dabar tik reikia,kad kas cepelinu pridarytu tongue.gif
Jauciu,kad kita savaite pirmoji startine lotuliukas.gif
Atsakyti

Oi ne, ne aš lipdžiau, aš tik valgiau :D Mamos gimtadienis buvo.

Atsakyti

Laba,

0 šiandien.Net apsidžiaugiau :D 

Atsakyti
Labas,siandien turiu 80,6kg.Vakar visa diena tik grikiu bliudelis ,juoda arbata ir pamelos kelios skiteles.Tai tik vakare galejau valgyt.
Siandien pusryciai labai tvarkingi,pietus improvizuoti,vakarienei troskinti sonkauliukai su bulvem ax.gif Laukiu minuso ar bent 0 smile.gif
Atsakyti

Oi, tai kas Tau?Vėl drauge, migrena, atkeliavo?

Pas mane tie patys 80,9.Nu ir needziau, atrodo :hmm:​ 

Atsakyti