Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Aha,buvo uzbegus tongue.gif siandien jau 81,7kg ax.gif
Siandien namo i miesta nulekem.Issimaudem,issiskalbem,griztant uzvaziavom i rimi,o ten...sirena ,kad uzkauks... blink.gif ,,demesio,demesio,del koronos viruso gresmes prasome visus palikti parduotuves patalpas...neskubat prasome iseiti per ten ir ten...''Net nespejom i pacia parduotuve ieiti,mat norejau kortele perbraukus akciju paziuret.Gi dazu reikejo,norejau pasigrazinti,o ten akcija...ex,vaiksciosiu ataugusiom saknim...Gerai,kad kazkada stipriai visko prisipirkus buvau,mat isejusios lekem atgal i sodyba,nebesinorejo i kita PC lysti.Va koki nuotyki turejom.Grizom emociju pilnos tongue.gif Ale kaip gera cia,jokio viruso nera,sedim ramiai smile.gif
Atsakyti

Labas,

o tai kas ten turėjo atsitikti toj parduotuvėje, kad taip?

Pas mane svoris stovi, kaip įkaltas 80,9kg.Vis ją nors griešno nutveriu :rolleyes:​ 

Atsakyti
Manau,kad kazkas is darbuotoju pranese ,kad susirgo... ax.gif niekur jokios informacijos nebuvo,tylu. unsure.gif
Tu drasi,pasisverei,as bijau svarstykliu,pirmadieni uzsilipsiu tongue.gif
Atsakyti

Ir šiandien išdrįsau :unsure: 81,7 :unsure: .Uojazau, kaip nesiseka :D  :D​ 

Atsakyti
Labas,as tai siandien neisdrisau ax.gif mat laaabai salta namelyje,labai labai.Tad tik iki zidinio ir i rubus ...dabar panasi i svoguna biggrin.gif Jau greitai bus 12 laipsniu,o buvo 7.Miegamajame net nezinau kiek ,ten saldytuvas tongue.gif Kas i eketes lenda,mes tai vesiu oru grudinames tongue.gif Labai tikiuosi,kad nebebus tokiu minusu blink.gif
Nezinau kaip cia siandien iseis pasidietinti unsure.gif salta,norisi kazko silto...Virsiu barsciu su sonkauliukais,pakepsiu buvyciu ax.gif
Atsakyti

Oi, tikrai kad šalta.Čia per naktį taip atvėso namukas?Va Tau ir romantika kaime :D  :P 

Aš tai taip pasiilgau laisvės, kad nusigrūdau miestan.Man verkiant šiandien reikėjo nusipirkti įvairių blankų...uždarytoje parduotuveje :D 

Bet euro vaistinėje kremuko papirkau ir jau diena šviesesnė :yahoo: 

Pas mane 81,4kg.Ėst noriu, kaip abu mano šunys kartu sudėjus :D 

Atsakyti
Taigi namukas vasarnaminis,kiaurokas,zidinukas irgi nelabai teisingai irengtas...Dabar jau beveik silta,+15 tongue.gif
Atsakyti

Oi, tai Tu tikrai turi mano svajonių namuką :wub:Nes man tik tokio reikia, be jokių žemių ir pastatų.Tik namuko ir ežeriuko :D 

  Aš galvojau, kad pirkai sodybą su tokiu dideliu,

 vadinamų dviejų galų, namu.

Nieko, sakė lyg nebešals smarkiai, tai išgyvensit.Be to visada gali dūmt į miestą.

Atsakyti
Noretum,turiu ir darzine su tvartu,senu trobesiu ir vasarnami ax.gif Jau patyliu apie zemes kieki...Tad nori nenori teks ukininkauti smile.gif
Nesisveriau,svarstykles uzpuste tongue.gif O jei rimtai tai neblogai uzpuste,aprims kiek ciupsiu kastuva,-sportuosiu biggrin.gif Gal ryt isdrisiu pasisverti.
Atsakyti

Labas rytas, per dvi dienas -900g.

Atsakyti
Labas,o pas mane nezinau ax.gif blush2.gif Valgau visai nedietiskai,gal svarstykles i miesta isvezt tongue.gif
Vakar bandziau kelia nusikast,puse nustumdziau,o va dabar ziukriu kaip mano triusas perniek eina blink.gif Vel pusto..
Uzsisakiau malku,turesiu dauuuuuug ,,sporto'' kol sukrausiu tongue.gif
Atsakyti

Labas  :bigsmile: 

Matau niekur toli nepabėgot, laukiat manęs :D Tai va grįšt planuoju nuo pirmadienio po visų trali vali festivali. Poros mėnesių pasilakstymas atnešė kažkur +1,5 kg. Tai sakyčiau, kad net labai gerai prasisukau :) 

Aš laukiu, kol kitą savaitę orai atšils. Reikia tulpes sukišt į žemę, dar jurginų nusipirkau. Ir dar kažkokių jau žydinčių, nežinau kaip vadinasi. NArarcizai tuoj žydės, jau su pumpurais, bet gi atšalo iki +2. Pomidorus kelis jau pasisėjau. Kitus sėsiu vėliau, iki kovo tikrai. Daugiau jokių darbų nenusimato pas mane :)

Atsakyti