Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Riebutia as gimdyt vaziavau sverdama 100. Po menesio 83 buvo. O db 🙄 Gerai, kad bent mano vyras ne 60 kg sveria, o tai numirciau 😭kazkaip galvojau nu jau as tai niekada uz ji daugiau nesversiu, bet kad jau truksta lb nedaug... Gal pavyks dar pazada isteset? Sekmadieni paskutine vakariene bus, o paskui reiks ta valia is kampucio traukt rimtai. Pazadejau sau kas - 10kg po kazkokia dovanele pasidaryt. Valgoma ar ne, nesvarbu.
Atsakyti

Labas rytas,

-500g.

Karmen, turi pavykt :) .Man ,pirmą kart laikantis šios dietos, labai gerai krito.Tik po ranka visad turėk kokią morką ar kitą negriešną maistelį :D , nes kai užeina noras valgyt, tai gali sukimšt ir tai, ko šiaip visai nemėgsti :D 

O kas dėl nuotolinio, tai tikrai bėda.Kaimynė irgi dejavo, kad sūnus tešlėja.Kompas ir maistas.Nors mano dukrai, tai nieks už kailio neina, dejuoja tik dėl veiklos trūkumo.

Rebutia, kaip Tavo mažiukė auga?

Atsakyti

Laba,

-500g. Laisvinu vieta rytojui :D 

Auga, laksto isitverus jau. Melynes renkasi. Net 11men fotosesija keliom dienom reiks nukelti, nes ant zando melyne :oh:​ 

Atsakyti
Oneiga, kaip faina, kad neina dukrai uz sonu maistas. Maniske megeja skaniai maitintis, o jai skanu viskas kas i kuna eina 😔 tik kazkas sveikesnio ir jau ziu sako fuuu 🙄
Riebutia kokia mazyte taviske 😍 kaip pasiilgau toki maziuka paniurkyt. Nors mano mazas dar irgi niurkomas, bet jau charakteri senokai rodo, tai ne tik pasiniurkyt bet ir pasipykt tenka 🙃
Atsakyti
Sveikos merginos,tai kaip cia taip minusuojat pirmadienio nesulaukusios,gi pliusuokit,pliusuokit tongue.gif biggrin.gif
Siandien as kazkokia nedarbinga,nesinesioja malkos,ner jegu...Eisiu koki tiramisu pagamint,ryt su dukryte pasmaguriausim ir pirmadieni kibsim i STARTA,turesiu ir namie kompanija bigsmile.gif Nors jai visai nereikia kudintis,kazkiek pripliusavo,nepatenkinta...
Priminsiu,kad rimtai laikantis dietos rekomendaciju per savaite netenkama apie 2,5kg.
Pries akis pasistatykim vandens !!!Suvartojant nemazai baltymingo maisto buuuutina gerti daug vandens.Nors 8stiklines isgerkim smile.gif
Gal vistik tiramisu nedaryt unsure.gif
Atsakyti

Daryk, daryk, Mute, nes aš morengus kepu :D O ko nedarbinga?Žiūrėk nepasigauk tos "zarazos".

 

Karmen, maniškė irgi valgo visokias nesąmones, bet ji sportuoja, tai gal dėl to.Bet tikrai nėra iš tų šakaliukų.Tvirtai sudėta mergina :D

 

Rebutia, kaip faina Tau :wub: Nieko, dings tos mėlynės...atsiras kitos :P

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oneiga: 13 vasario 2021 - 18:53

Ahahaha  :lol:  :lol:  :lol: niurkomas... nesileidzia niurkoma :D 

Mute, ta prasme? Nedaryt tiramisu? Mes cia ryt esim, o tu kudinsies??? As jauciu pica is italu kavinukes imsiu :D reik atsvest paskutine vakariene nuodemingai :D

Atsakyti
Riebutia as kebaba ryt sausiu. Galvojau pica imt, bet ai, kebabo jau pasiilgau 😆. Maniskis tai meilus kai nori. Kol aprengiu nulaizo taip, kad i darba jei eini reik eit persisukuot 🤣
Mute moki tiramisu daryt ir dar svarstai?? bigsmile.gif as noreciau bent moket toki pagamint... Nors siaip gal ir gerai lad nemoku. Viena nuodeme is milijono maziau..
Atsakyti

Aš priėdžiau jau šiandien, ir taip nuo dūšios :unsure:​ 

Atsakyti
Oneiga iki pirmadienio galima 😉 paskui jau kudesim 🥳
Atsakyti

+100 g. Bet čia ne aš kalta, sugalvojo brangusis naktipiečiams riešutėlių pakramsnot.... Tai aš prie kompanijos :D

Atsakyti
Tirlim pam pam tralia lia lia.. Gelytes yra, buckis yra, kebabas buvo, db pietu grozio miegelis su mazium. Vakare mocarelos surio lazdeles ir nuodemingas pebktadienis bis nuodemingai ispildytas. Zodziu kol kas pagal plana. Ai dar sampe aisku 🥂 Aciu dievui nezinau kiek bus pliuso. Snd prisipirkau kiausiniu ir greipfrutų. Ryt pradedam. Ir laukiu ir bijau
Atsakyti