Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Rebutia,

nieko nesuprantu, kur Tu gyveni???Kodėl galvojau, kad Lietuvoj :hmm:  :D ? Kokie dar narcizai su jurginais, kai -16 šiandien :D 

Ir ko taip mažai pripliusavai?Aš tai sugebėjau besidietindama priaugti daaaaaug.Bet čia Mutė kalta.Ji užkrėtė mane valgymu, kai nervuojies, va :D O aš nervuojuos ištisai, tai dabar laaaabai graži 80,5kg.

Einu sniego kast :unsure:​ 

Atsakyti
Sveikos. Ar priimat naujokes? ax.gif Man iki Jusu dar toli, tai jei priimsit kokius 3 menesius galit but 100 0roc ramios, kad jusu nepavysiu, net jei labai grieztai laikyciaus. unsure.gif Jaunystej turejau labai stipria valia ir sugebedavau siekti aklai uzsibrezto tikslo, o dabar isplerau, valios neber, seima valgo viska tai labai sunku susilaikyt. Palyginau dabartines foto ir pries 10 metu tai vos nenualpau. Tikiuosi pavyks rasti valios jei turesiu kam pasiguost ir issikalbet. Vyras mano nemotyvuoja manes. Sako valgyk jei nori. rolleyes.gif Nu aisku noriu. Ir valgau. O paskui vel ziuriu senas foto ir vos ne bliaunu 😭
Atsakyti
Sveikos smile.gif Ale tikraiRebutia ,kazkaip mazai pripliusavai,kad pasitaisytum iki pirmadienio tongue.gif Oho kiek visko prisiruosus sodint,as dar seklu neperziurejau...reiketu revizija atlikt.
Oneiga,Tau irgi iki pirmadienio reiketu bent 82 kg priaugint biggrin.gif As siandien isdrisau uzsilipt ant svarstykliu ax.gif 82,4kg.Baaaaaisu!!!Nuo pirmadienio rimtejam,o nuo siandien sportuosiu,malkas nesiosiu showoff.gif Ryte su kastuvu prasinesiojau,vos sirdele is krutines neissoko blink.gif tada suletinau apsukas...vistik amzius nebe tas ,kad krossfitu uzsiiminet tongue.gif man letai ,palengva reikia gi sportuot biggrin.gif Kad tik vel sniego neuzversu unsure.gif Taip graziai apsivalem...
Atsakyti

*Karmen*, priimam priimam :) Tik mums sunkokai sekasi susiimti, bet gal nauji veidai privers susiimti  :4u: 

Oneiga, ne Lietuvoj gyvenu. 

Šiand pasisvėriau, 91,9 kg. Reik iš to 9 pagaliau išlįst. 

Atsakyti
Rebutia ta man atrodo iki valentino dienos ner jau ko cia saves apgaudinet, visvien sekmadienis bus taip sakant proga save pateisint. ax.gif Sampany, torty ir visokie kitokie y... 🥂🎂🍰 wub.gif
Atsakyti

Rebutia, o Tu dabar išvažiavai, ar visada ir gyvenai ne Lietuvoj?Nu šventai galvojau, kad Vilniuj :D 

Karmen, aišku, kad priimam :4u: Tik nežinau, ar tikrai su mumis sukūsi :D Visaip čia būna.Aš sukūdau iki 69, tada pagražėjau iki 80.Va taip ir gyvenam.

Vyras irgi manęs nemotyvuoja :rolleyes: Tik šiandien tarstelėjo, kad keistoka mano dieta, jei naktį leidžia valgyt kondensovkę :D Nu bet taip užsinorėjau, kad šakės :D​ 

Atsakyti

Ai, Karmen, o tai kur išsami informacija :D ?Kiek sveri ir koks ūgis? :D Aš su savo 1,62 (pasirodo 2cm kažkur dingę) ir 80kg, atrodau tikrai ne kažką.Toks pugžlys :B  :D Ir prie brandžių moterų, kaip mes su Mute, ar prie pacankių, kaip Rebutia :P​ ?

Atsakyti

Oneiga, gyvenau Vilniuj. Tik va beveik du paskutinius metus jau ne Lietuvoj. 

Tai aisku, sekmadieni proga prisivalgyt su proga, ne siaip, kad kazko norisi :D 

Atsakyti
Ale nekitaip pavasaris arteja bigsmile.gif Namai pilneja,gal tikrai susiimsim visos drauge bigsmile.gif
Manes vyras negaili,sako ,kad gana est tiek unsure.gif O as susierzinu ir uzedu ax.gif
Viskas,pirmadieni didysis STARTAS ,ane mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Mute,kaip liepei, taip ir darau :D +300g.

Kaip pas Tave?Gal raumenai :D​  užaugo nuo malkų nešimo?

Atsakyti
As taip sakant prie sunkiosios artilerijos 😭 esu pasiekusi savo antirekorda. Nezinau net kaip. Kazkaip savaime. Dar pries metus sveriau 84 ir ugis 168.. O db... 101.. Ciut nenukritau kai pamaciau... Geda net pazistamus sutikt gatvej... 70 iki gimtadienio (vasaros antroj pusej) man butu jega. Na o del amziau tai nezinau. Na ne 20 man jau, tai tikriausiai i pacankiu kategorija nepretenduoju biggrin.gif
Papildyta:
Mute, man vyras nedista sakyt gana est, zino, kad skaudziai pataikys... Bet jauciasi, kad nesuzavetas pokyčiais per pastaruosius metus. As irgi nesuzaveta. Ir dukra nemazai priaugo per tuos karantinus. Tiesiog nekenciu to nuotolinio mokslo. Ji irgi labai pasikeite i blogaja puse. Valgyt miegot ir prie kompo sedet... Susiimt su manim irgi nenori. Sako tu daryk jei nori, o man dzin unsure.gif tai sirdies kamputy ir del jos noriu pasistengt. Gal iseis ir ja pamotyvuot 😔
Atsakyti

Laba,

-500 g. 

Karmen, karantinas jauciu visiems pliuso atnese. Grizau po gimdymo visa liekna :D 85 kg buvo. Per tuos tris men, kai ir brangusis namie buvo, prisipliusavau. Aisku po to nesusiemiau, tai dar kelis i pliusa uzsidirbau. O susiimti sunku...

Atsakyti