Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

Ką pvz?
Ai tiesa, pensijas pavogėėėėėėėė rolleyes.gif

O kas tas Grigas toks?

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 10 27, 16:29)
O kas tas Grigas toks?

klausi zmogaus, kuris to pacio klausimo klause, na logiska biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 26, 21:10)
Šitas geras šiandien  biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

labai netikslus. Šimonytė angelas palyginus su tom biggrin.gif anos daug piktesnės
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2020 10 27, 13:32)
Bet kas Lenkijoj darosi blink.gif . Nereikia nė Rusijos, atrodo demokratinė šalis blink.gif , bet demokratijos nerasta.

dar lenkus priglauskim, kurie nukentėję. Ot turėsim visą slavišką konkubinatą, džiaugsis Putinėlis, progos lauks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 27, 16:33)

dar lenkus priglauskim, kurie nukentėję. Ot turėsim visą slavišką konkubinatą, džiaugsis Putinėlis, progos lauks ax.gif

Jau vieną priglaudėm, užtenka. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 27, 17:09)
Jau vieną priglaudėm, užtenka.  unsure.gif

tu geriau savo vaiką bent dabar priglausk tiek metų nemylėjus, nemandravojus čia
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 27, 17:51)
tu geriau savo vaiką bent dabar priglausk tiek metų nemylėjus, nemandravojus čia

Na tau geriau žinot, pamestinuke.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 27, 15:53)
nezinau apiepensiju vagystes, kalbejau apie mela. Melavo, kad paskola su didziausiasi procentais geriau Lietuvai. Snoro banko afera, duju terminalo afera ir t.t.
Papildyta:
Papasakokit kas nors, kas zinot, kaip tarybinias laikasi galima buvo masina nusipirkti.

Nu žodžiu, tikra melaaaagė, ką su tavim diskutuot, išdiskutuota jau biggrin.gif
Tikram sovietmety kol aš dar vaikas buvau, paskyras dalindavo "nusipelniusiems" partijai. O kiti iš "spekuliantų" pirkdavo. Vaikystėj kai buvau, tėvas nusipirko iš kažko laimingą loterijos bilietėlį, tai parsivežė "naujos" laidos zaporožietį. Oho kokia maaaašina buvo biggrin.gif . Paskui dėdė gavo palikimą iš Amerikos, tai padalino brokiams seserims po kažkiek, mano tėvai už čekius ar už dolerius volgą nusipirko, prisimenu į Rygą važiavom į kažkokią parduotuvę. Oho koks tėvukas tada populiarus buvo visų draugų vaikų ar giminaičių vestuvių vežiotojas biggrin.gif . Mes savo pirmą šeštuką turguj jau pirkom ax.gif .

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 10 27, 16:29)
O kas tas Grigas toks?

</p>

Man irgi įdomu buvo. Lutukės autoritetas kaip suprantu, tiesiog "geras" žmogus, mėgstantis etiketes kabinti, matomai bedarbis, nes turi laiko tokiems niekams. Na be svarbu TEISIBE parašė biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 27, 17:33)
labai netikslus. Šimonytė angelas palyginus su tom biggrin.gif anos daug piktesnės
Papildyta:

dar lenkus priglauskim, kurie nukentėję. Ot turėsim visą slavišką konkubinatą, džiaugsis Putinėlis, progos lauks ax.gif

Kur tu tą pyktį matei? Čmilytė tai iš viso kaip angelas biggrin.gif .
O ko juos glaust, galim tik pasiūlyti, esant reikalui priimti abortams.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2020 10 27, 20:22)
Man irgi įdomu buvo. Lutukės autoritetas kaip suprantu, tiesiog "geras" žmogus, mėgstantis etiketes kabinti, matomai bedarbis, nes turi laiko tokiems niekams. Na be svarbu TEISIBE parašė biggrin.gif

Nei nepazystu ir nezinau biggrin.gif , kaip ir sakiau man visai nebutina, kad zmogus butu kazkuom, nezinau kuom turi buti,anot jusu, kad atskritum ties sako ar ne biggrin.gif Visada vis tiek reikia galvoti savo galva, bet jo palyginimas man patiko ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 10 27, 15:29)
O kas tas Grigas toks?


Manau, kad tai kunigas Robertas Grigas. Savo laiku aš jį gerbiau, jis laimino susirinkusius prie Seimo Sausio 13-osios naktį. Bet su tuo, ką jis kalba pastaraisiais metais, ir ypač apie Ingridą Šimonytę - niekaip negaliu sutikti. Su tuo nesutinka ir su katalikų bažnyčia susiję žmonės:
https://www.lrt.lt/n...ulauke-simonyte
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 28 spalio 2020 - 04:22
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 28, 05:18)
Manau, kad tai kunigas Robertas Grigas. <...>

Ne tas.
Kitas: https://www.facebook...100008328193989
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 10 28, 07:10)

Kas čia per nevisprotis, kas jis toks? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 28, 11:36)
Kas čia per nevisprotis, kas jis toks? g.gif

No idea.
Atsakyti