Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(Aimejaa @ 2021 01 27, 13:39)
Jūs vienas kitą suprantate todėl, kad jus visi vieniši. Jūs negatyvūs.
Nematote gražių gyvenimo spalvų, neturite veiklos, draugų, nedirbate rimtų, išmanymo reikalaujančių darbų.
Todėl, jūs  bet kuris skleidžiate negatyvą, o kiti tą negatyvą ir supranta.
Lutuke vieniša, meilės ir dėmesio stokojanti moteris. Jai reikia bendravimo ir ji tave visada supras, net jei sakysi, kad Mėnulis kvadratinis, ji pritars. Kaip ir su burba buvo.
Idomucia yra be galo nelaimingas žmogus. Bet jis pats tokią būseną pasirinko. Todėl džiaugsmas, šviesa, kitų laimė jį erzina.
Given vaidina veiklią, šviesią, daug draugų turinčią moterį, ji bando ir save tuo įtikinti, bet iš esmės yra visus užknisusi su savo ale pozityvu, nes jis toks daugiau dirbtinis. Nes toks veiklus, draugų turintis žmogus, neturės poreikio ieškoti dar draugų iš forumų, lėkti susitikti, paprasčiausiai laiko stygius būtų. O dar žinant ką ji veikia gyvenime ir ką peza lutuke forume, tikrai tokia draugystė keista. 
Bet labiausiai nuostabą keli tu. Kam tau tas negatyvas? Metai iš metų? Keiskis. Gyvenimas gražus.  4u.gif


Pasirasau po kiekvienu sakiniu.

Jei man tektu rinktis draugus, pasirinkciau Aimeja. Geriau sazininga, geranoriska kritika, nei tariamas palaikymas, akiu draskymas - neva uzstojimas, kuris skatina zmogu ir toliau DEGRADUOTI.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 27 sausio 2021 - 13:30
QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 13:25)
nei tariamas palaikymas, akius draskymas - neva uzstojimas, kuris skatina zmogu ir toliau DEGRADUOTI.

bet gi tu taip elgeisi su cambala unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2021 01 27, 14:00)
Atsimenu. Ašaka teisi.


Manau diduma atsimena.

Ir ta pati diduma zino, Montevertes ir Asakos diskutavimo kultura.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 01 27, 12:16)
Paracetamolis ir gripas tarpusavyje koreliuoja tik tada, kuomet ligos eigos metu, temperatūra pakyla aukščiau nei 38C. Viskas. Tačiau jokio gydymo iš esmės prieš gripo virusą visokie paracetamolio kokteiliai neatlieka. Reklamose ir pan., yra pabrėžiama, kad MAŽINA PERŠALIMO SIMPTOMUS.

Konkretus vaistas, kuris yra skirtas gripo virusinei ligai gydyti - Tamiflue. Jis yra receptinis ir nėra reklamuojamas. Veiklioji medžiaga ne paracetamolis.

ir? ką aš ne taip pasakiau? ir apskritai nuo ko tema prasidėjo?
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2021 01 27, 11:16)
Kaip matote iš įkeltų žinučių, neteigiau, kad 1) metraščiuose nieko negali būti rašoma apie dievus ar religijas; 2) Jokie "įrodymai" nebuvo pateikti; 3) įkėliau visas savo žinutes šiuo klausimu, nariai gali patys įsitikinti, kokie mano "kliedesiai" buvo smile.gif

Tai pripazystat visgi kad pasaulio metrasciuose rasoma apie visokias pasaulio religijas ir dievus?
O kam tada reikejo neigti pacia pirma Montevertes zinute, kuri butent taip ir teige? blink.gif

Buvo diskusija pai etai ir veliau, ne tik ta,kuria ikelet.
Atsakyti
QUOTE(Aimejaa @ 2021 01 27, 12:39)
Jūs vienas kitą suprantate todėl, kad jus visi vieniši. Jūs negatyvūs.
Nematote gražių gyvenimo spalvų, neturite veiklos, draugų, nedirbate rimtų, išmanymo reikalaujančių darbų.
Todėl, jūs  bet kuris skleidžiate negatyvą, o kiti tą negatyvą ir supranta.
Lutuke vieniša, meilės ir dėmesio stokojanti moteris. Jai reikia bendravimo ir ji tave visada supras, net jei sakysi, kad Mėnulis kvadratinis, ji pritars. Kaip ir su burba buvo.
Idomucia yra be galo nelaimingas žmogus. Bet jis pats tokią būseną pasirinko. Todėl džiaugsmas, šviesa, kitų laimė jį erzina.
Given vaidina veiklią, šviesią, daug draugų turinčią moterį, ji bando ir save tuo įtikinti, bet iš esmės yra visus užknisusi su savo ale pozityvu, nes jis toks daugiau dirbtinis. Nes toks veiklus, draugų turintis žmogus, neturės poreikio ieškoti dar draugų iš forumų, lėkti susitikti, paprasčiausiai laiko stygius būtų. O dar žinant ką ji veikia gyvenime ir ką peza lutuke forume, tikrai tokia draugystė keista. 
Bet labiausiai nuostabą keli tu. Kam tau tas negatyvas? Metai iš metų? Keiskis. Gyvenimas gražus.  4u.gif

Aš internetinėse diskusijose nematau negatyvo. Atmetus aišku tokius asmenis kaip bobutė ar cambala. Ten tai jo. Žmonės tokie patys tiek nete, tiek gatvėje ar kokiam kolektyve. Skleidžia tokais pat energijas. Su vienais sutari, su kitais ne, nes bio laukai nesutampa. Be abejo, galima prisileisti visus, visus pakalbinti tiek nuskriaustus, tiek piktus. Arba galima to nedaryti, galima atsirinkti žmones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 14:28)
bet gi tu taip elgeisi su cambala  unsure.gif


As suprantu, kad paciai sunku suvokti, kad nepritarimas nepasiriboja akiu draskymu, su putomis tiesu irodinejimu.

Kaip sakant meskite i mane akmeni, jei as ne karta ir ne du kreipiausi i cambala, apleiavau i jos supratinguma baigti sarsala.

O jei tau neduota suprasti to, velgi, cia tavo asmenine problema. Tad nemaluok.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 14:34)
ir? ką aš ne taip pasakiau? ir apskritai nuo ko tema prasidėjo?


Déjà vu.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2021 01 27, 13:00)
Atsimenu. Ašaka teisi.

ja ja
realybėje pagal tuos visus rankraščius net knygų parašyta. Na bet mūsų forumo "šviesuomenė" ir to nežino biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 13:28)
bet gi tu taip elgeisi su cambala  unsure.gif

bingo
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 13:34)
ir? ką aš ne taip pasakiau? ir apskritai nuo ko tema prasidėjo?

Sorry for my French, bet prasidėjo nuo to, kad tamsta lygini b.ybį su pirštu.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 13:29)
Manau diduma atsimena.

Ir ta pati diduma zino, Montevertes ir Asakos diskutavimo kultura.

kultūra dingsta tada, kai akivaizdžiai nusišnekantis žmogus ir toliau savo tvirtina. Kantrybė nebegalinė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 14:45)
kultūra dingsta tada, kai akivaizdžiai nusišnekantis žmogus ir toliau savo tvirtina. Kantrybė nebegalinė smile.gif


Na matai, mane tuo Asaka ir zavi, kad i pacios nusisnekejimus atsako mandagiai.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 13:41)
As suprantu, kad paciai sunku suvokti, kad nepritarimas nepasiriboja akiu draskymu, su putomis tiesu irodinejimu.
Kaip sakant meskite i mane akmeni, jei as ne karta ir ne du kreipiausi i cambala, apleiavau i jos supratinguma baigti sarsala.
O jei tau neduota suprasti to, velgi, cia tavo asmenine problema. Tad nemaluok.

As ne apie nepritarima kalbu pirmiausia, o apie palaikyma biggrin.gif Ne karta ja cia palaikei, net prasydama liautis. Net cia sioje zinuteje, tai matosi biggrin.gif Niekad nei vienoje zinuteje nepasakei, cambala tu labai bjaurei elgiesi, kaip tik sakei, kad gerai elgesi, na bet cambala buk protingesne nusileisk tu tom padugnem, kazkaip taip... ...bet tiek to, kas nori tas viska mato ir supranta.
Kazin nesijauti nei kiek atsakinga, del ja uzgriuvusiu bedu, nejau nesimate,kad tam zmogui vis blogiau blogiau darosi...bet ir toliau naudojeisi kaip koviniu sunimi, kad cia dergtusi ant tau nemielu personazu, kaip dabar pasinodojai aimeja ir kaip naudojiesi kitom.

O kas tas akiu draskymas ir putos, tai man sunku suvokti, cia tasmtelei matyt labiau iprasti dalykai biggrin.gif
Atsakyti