Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 13:50)
Na matai, mane tuo Asaka ir zavi, kad i pacios nusisnekejimus atsako mandagiai.

iki ausų apsikvailino ir nusišneka tas žmogus, kuris teigia, kad jokiomis pasaulio kalbomis kronikose, paimkime tada tokį žodžio variantą, nėra apie Dievus, burtus ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 14:44)


Meluoji ir neraudonuoji.
Lygiai taip pat, tokiu pat tonu, kreipiausi i cambala ir i tave. Jus gi abi, sioje vietoje neadekvacios, kai paglostai pries plauka. Taigi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 13:50)
Na matai, mane tuo Asaka ir zavi, kad i pacios nusisnekejimus atsako mandagiai.

kuo mandagei apdergimas skiriasi nuo paprasto apdergimo? Mane nezavi meluojantis ir besidergiantys zmones, kad ir mandagius zodzius tam naudotu.

va tuo mes matomai ir skiriames, as myliu tiesa, tu mela...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 27 sausio 2021 - 13:54
QUOTE(Nakviša @ 2021 01 27, 13:44)
Sorry for my French, bet prasidėjo nuo to, kad tamsta lygini b.ybį su pirštu.

kvaišiuk. Tema buvo visų pirma apie homeopatiją ir kaip ji tipo nepadeda niekam, niekada ir nuo nieko. Tada priėjome prie vaistinėse parduodamų vaistų, kurie turi baisokus šalutinius požymius ir taip pat gana dažnai nepadeda nuo to, nuo ko teigia. O reklamos tv iš viso yra baisios, klaidingos, skatinančios žmones vartoti bile ką, kaip pvz. nuo gripo ir peršalimo iš karto imkite kažką su -flu. Kad ir yra tavo pačios minėti paracetamolio kokteiliai.
Tai kas tau dar neaišku? Kam tu čia nepritari? Ko tu niekada negirdėjai, nematei ir nežinai iš šios info? Jei negirdėjai, nematei, tai gal ir patylėk? Protingiau atrodysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 14:51)
iki ausų apsikvailino ir nusišneka tas žmogus, kuris teigia, kad jokiomis pasaulio kalbomis kronikose, paimkime tada tokį žodžio variantą, nėra apie Dievus, burtus ir pan.


Moteverte, vartykis, nepasiduok, nepripazink savokalidos, kiek nori, esme nekinta. Lai tavo pagerintuju kompatija tave supranta ir palaiko. Bet realiam pasaulyje, sorry, tu neteisi.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 13:52)
Meluoji ir neraudonuoji.
Lygiai taip pat, tokiu pat tonu, kreipiausi i cambala ir i tave. Jus gi abi, sioje vietoje neadekvacios, kai paglostai pries plauka. Taigi  mirksiukas.gif

o kodėl į mane? ar aš pradėjau psichinti ją?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 14:58)
o kodėl į mane? ar aš pradėjau psichinti ją?


As tavo infantiliu zaidimu nezaidziu.

Brandus zmones suvokia, jei yra ILGALAIKIS konfliktas tarp dvieju zmoniu, kalti abu.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 13:56)
Moteverte, vartykis, nepasiduok, nepripazink savokalidos, kiek nori, esme nekinta. Lai tavo pagerintuju kompatija tave supranta ir palaiko. Bet realiam pasaulyje, sorry, tu neteisi.

gal gali tada įrodyti? pvz. kas dieną gali čia kelti po vieną kroniką abėcėlės tvarka, pradedant nuo a. Ir tada matysim rasime ar ne. Primenu, kad iš viso pasaulio, ne Lietuvos. Jei nerasim, tai kai baigsis visos kronikos aš tau net galiu sumokėti kompensaciją už žalą tau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 13:55)
kvaišiuk. Tema buvo visų pirma apie homeopatiją ir kaip ji tipo nepadeda niekam, niekada ir nuo nieko. Tada priėjome prie vaistinėse parduodamų vaistų, kurie turi baisokus šalutinius požymius ir taip pat gana dažnai nepadeda nuo to, nuo ko teigia. O reklamos tv iš viso yra baisios, klaidingos, skatinančios žmones vartoti bile ką, kaip pvz. nuo gripo ir peršalimo iš karto imkite kažką su -flu. Kad ir yra tavo pačios minėti paracetamolio kokteiliai.
Tai kas tau dar neaišku? Kam tu čia nepritari? Ko tu niekada negirdėjai, nematei ir nežinai iš šios info? Jei negirdėjai, nematei, tai gal ir patylėk? Protingiau atrodysi smile.gif

Hemeopatija yra akių dūmimas. Nes ten praktiškai nėra nieko kas galėtų padėti, t.y. kiekis toks mažas, kad neturi jokios reikšmės. Nu būk protinga, nesiginčyk.

Dėl vaistų reklamų tu tesi. Jos kai kurios baisios. Pav. ėskit kiek norit, tapkit ruoniais, yra vaistų, kurie padės suvirškinti. Baisu. Reikia mokinti neapsiėsti.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 13:59)
As tavo infantiliu zaidimu nezaidziu.

Brandus zmones suvokia, jei yra ILGALAIKIS konfliktas tarp dvieju zmoniu, kalti abu.

supratau. Pagal tave tada išeina, kad pvz. ilgą laiką kankinama vyro smurtautojo moteris pati kalta. Daugiau komentarų nebereikia net
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 13:25)
Aimeja, as nemanau, kad yra prasmes su tavim bendrauti,

labiausiai mane stebinantis tavo teiginis per paskutinius kelis metus...na bet matyt tu turi ir cia tam tikra erotine fantazija  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

o Given ir gyvenime labai miela, draugiska veikli moteris, kas per kliedesiai tavo...

O kas tavęs prašo, kad su manim bendrautum? blink.gif

Erotinė fantazija? Kažką kliedi. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimejaa @ 2021 01 27, 14:02)
Hemeopatija yra akių dūmimas. Nes ten praktiškai nėra nieko kas galėtų padėti, t.y. kiekis toks mažas, kad neturi jokios reikšmės. Nu būk protinga, nesiginčyk.

Dėl vaistų reklamų tu tesi. Jos kai kurios baisios. Pav. ėskit kiek norit, tapkit ruoniais,  yra vaistų, kurie padės suvirškinti. Baisu. Reikia mokinti neapsiėsti.

negaliu nesiginčyti, kai aš asmeniškai žinau pavyzdžius kaip ji veikia. Ypač jūsų dievinama injekcijų forma smile.gif
Atsakyti