Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

Okay mirksiukas.gif maziau ir as snargliuoju... va situ tablietku bendradarbe dave benylin 4 flu tablet. Nu liuks, po poros jau geriau pasijauciau mirksiukas.gif

Vakar pas mus atvede 3 vietines mokyklos pradinuku vaiku klases i darba. Aprode ofisus, dizaino studija, gamybines linijas. Net issizioje ziurejo biggrin.gif bet is visu vaiku, tik viena balta mergaite buvo. Ir vienas baltas mokytojas. Visi kiti .... net stebejomes paskui kad visai baltu nebeliko Stratforde unsure.gif
Atsakyti

Eik tu sau, kokia faina ekskursija vaikams! Daug įdomiau, nei kokie muziejai. Mano mažylį pamenu kažkada vedė į Tesco. Ten jie kepė duoną, po tarnybines patalpas vaikščiojo. Iki dabar atsimena, kaip pačią įdomiausią ekskursiją  :D 

Nesirkit, panos  :4u: 

Laba  :4u:​ 

Atsakyti
TArybiniais laikais irgi vaikus vesdavo i visokias gamyklas mirksiukas.gif Esam buve pas mama Jiesioj,visiema labai patiko,o as kai ne karta ten buvus,tai ispudzio nepadare biggrin.gif UZ tai man labai patiko akluju kombinate-ten darydavo visokius sepeciu, skalbiniu segtukus,sagas.O jau sagu leido pasiimt bigsmile.gif Iki siol didziausia deze namie (LT pas sese dabar) yra biggrin.gif

As irgi vaistu isgeriau..Lygtai gerkle kabina,galva tokia sunki..DArbe net pasake,kad atrodau pavargus..O ir MB sako,kad kaulus lauzo..TAi is anksti prigerem,kad mazosios neuzkrestume..

Del sestad kavagerio dar nezinau..GAl reiks i Hackney vaziuot..Vnz,lygtai as tik Hackney galiu daryt ta servisa(tada nemokamai)..TAi jei tikrai reiks iki ten vaziuot,tai jau ten vietoj pasitrinsiu,kol viska padarys..TAda jau nespeju atvaryt iki Romfordo..O gal sestad manes ne nepriims ten,turesiu kokia diena laisva pasiimt..MAn iki lapkricio 3d pasidaryt reikia...Bet jau cypsi priminimas,kad keist tepalus..O kai as 100X uzvedu masina,tai 100X tas priminimas jau is proto veda biggrin.gif
Atsakyti
Gryzus is darbo ir as SB radau prikimusi, nosim uzgulta. Vaistu dar negere siandien, bet manau ryt jau reiks ir jam sugert. O man lyg nieko. Kad tik tas sausas kosulys neuzpultu.
Pabandykit tu vaistu pagert kur man bendradarbe dave, nu tikrai geri. Bootse ju buna. Reiks ir mums nusipirkt.

Kai suzinosi ka, duok zinot del kavagerio ax.gif o tu dabar visas 5 dienas dirbi? Ar vis dar pirmadieniais nedirbi?

Atsakyti
Man geriausi Day night nurse mirksiukas.gif Patikrinti,isbandyti.

5d irvisas gana intensyviai. Pirmad dabar vos ne laboausiai biziakiski buna..
Atsakyti
Tai kada namo gryzti po darbo? Kokia 6 ar buni namie? Musu pusej, kai pristate nauju namu, flatu tai tokie trafikai. Apie mokslo metus, tai is viso nekalbu. Musu gatveleje tuoj sviesoforo reiks biggrin.gif visi pro mus mauna, kad issisukt nuo trafiko, pagrindinej gatvej. O buvo taip ramu, taip tuscia kai atsikraustem rolleyes.gif MB jau galvoja apie namo pardavima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 18 spalio 2018 - 22:47
Labukas

Ivairiai as griztu.. Va vakar darba 17h baigiau,bet iki depo vaziavau gera valanda.. Paskui kol namo ir tik 19h buvau namie..
Buna,kad jau 16 h namie bunu.. Tiek kad sventes arteja,darbu daugeja,tai dabar visada ilgai dirbsiu..
Bjauriausia vaziuot per mokyklu pasibaigima..
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Ilgokos darbo valandos gaunasi unsure.gif kaip koja tavo? Ar vis dar jauti ka?
Atsakyti

Labas rytas.

Kaip siandien sveikatos? Nesirkit.

Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2018 10 19, 08:05)
<p>Labas rytas.</p><p>Kaip siandien sveikatos? Nesirkit.</p><p></p>


As jau ne sokiai.gif kaip tu laikais? Kur pradingus buvai bigsmile.gif
Atsakyti

Gerai as, nedingus, tik man sm blogai veikia, visai puslapio neuzkrauna, tai jungineju is naujos i sena versija ir atvirksciai, paskaitau, bet vos tik spaudziu atsakyt, puslapis persikrauna ir viskas dingsta, po galais  :frusty:​ 

Atsakyti

Na va, parasiau  :D  :D​ 

Atsakyti