Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

Na 8 gal bikski anksti biggrin.gif GAl pavyks ilgiau pasnaust,kol issimaudysiu..Na bet jei tikrai 6 nebesimiegos,tai parasysiu biggrin.gif
Atsakyti

Oj as tai miegu, ryte jei namie ir darbo diena, tai keliuosi 7.15, ir visada su zadintuvu, sunkiai keliuosi, maniau i senatve pati pradesiu anksciau nubust, bet neee. Savaitgaliais tai nubundu po astuoniu(kodel??????), atsikeliu, isgeriu vaistus, nueinu i tulika, uzstatau skalbimo masina ir atgal i lova, tada miegu tol, kol MB pradeda fb nubudes ziuret ir nuo garsu nubundu.

Atsakyti
biggrin.gif gal davai ant 9 mirksiukas.gif atvesiu as tau tablietku tokiu geru, ant miego mirksiukas.gif

Heida, nu ir kokius tu dabar cia vaistus geri?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 19 spalio 2018 - 22:14

Nova, kad nera jie nauji, sitie juodam buteliuke gal pirmieji, dabar jau 3 yra, visi man patinka. Laikosi gerai.

https://www.debenhams.com/search/Alaia

Atsakyti
NA as siokia diena einu 22h miegot,tai ismiegu 8-8,5 h drasiai mirksiukas.gif Nereikia man jokiu vaistu,as galva ant pagalves ir vsio-atsijungiu mirksiukas.gif UZ tai siandien ir bandau truputi patempt laika,kad ilgiau ryte pamiegociau biggrin.gif
Atsakyti

Na kokiu kokius, nuo spaudimo gi geriu kiekviena diena.

Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2018 10 19, 21:18)
<p>Na kokiu kokius, nuo spaudimo gi geriu kiekviena diena.</p>

Mes nebegeriam..Is tikro reiktu gert saziningai,bet mane taip nervina,kad tik menesiui ta recepta israso..LAkstyk i ta GP,na OK,dabar internetu galima prasitest recepta,bet vistiek,eik i vaistine,mokek uz recepta..Ai,dabar gerai jauciuosi,nebegeriu biggrin.gif
Atsakyti
Ryt romforde busiu, issiuostysiu kvepalus biggrin.gif
O as savo vyrams nupirkau Creed, nu zinokit super kvapas wub.gif


Papildyta:
Ir MB sedi ant vaistu nuo spaudimo. Bet ir jau eis pas gp kad nutrauktu tuos vaistus. Kiekviena diena geria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 19 spalio 2018 - 22:27

As negaliu negert, man iskart soksta iki 180 virsutinis, bijau koki insulta gaut, o ir blogai jauciuosi. Vaistus perku internetinej vaistinej iskart 3 menesiams. Mano vaistai pigiausi superdrug, bet as ju dar ir LT nusiperku, ir anyta atsiuncia.

Atsakyti
Heida 4u.gif

Man viena karta, pries pora kokiu menesiu, apatinis buvo pasokes iki 97. Galvojau galva sprogs kaip skaudejo. Sugeriau vaistu nuo galvos, ir praejo. Kas ten buvo, taip ir nesupratau. Nuo to karto pfu pfu pfu, nesokineja ...
Atsakyti
oho,is kur cia pas tave toks spaudimas blink.gif mano 140/95.. Bet jau baisiausiais momentais 170 daugiau nebuvo.. bet tada atrode galva sprogs..

Ai,Nova,vis pamirstu apie koja paradyt,nu zinok skauda.. Beveik taip pat kaip pries operacija. Tik kad guzu nebera.. Jau vel kojine specialia issitraukiau,nesioju.. ir tepalu prisipirkau..Tealas tam kartui atleidzia,o va kojine man labai padeda. Ji suspaudzia ir nebeskauda tada.
Atsakyti
Giega, kiek laiko kai tu opp pasidarius? Pusmetis bus jau, ania? Klausyk, gal dar laiko reikia ...
O man nieko. Atsistate gelezis ir koja pamirsau biggrin.gif tikrai daug lengviau ir laiptais laipiot ir darbe issedet mirksiukas.gif
Atsakyti