Įkraunama...
Įkraunama...

Langai 5

QUOTE(mintas @ 2016 12 17, 13:48)
Turiu nuvilti.

Pabandymui nusprendžiau "dešras" dėti į labiausiai probleminį langą kuris randasi vonioje. Taigi nuėmiau apatinę stiklajuostę ir pamačiau visiškai kitą vaizdą nei buvo pas Cibulį. Tarp stiklo paketo ir apatinio lango rėmo nebuvo absoliučiai jokio tarpo.

Tada nuėmiau šonines stiklajuostes, ten tarpelis buvo, bet 1-2mm ribose ar dar mažesnis.

Taigi, būtent į šį langą man "dešrų" sudėti nepavyko. Pamatęs šį vaizdą supratau, kodėl pas mane skyrėsi triukšmo pralaidumas lyginant su Cibulio langais be dešrų. Pas mane buvo ženkliai mažesnis oro plyšiukas, pro kurį triukšmas galėjo sklisti, bet teoriškai dabar, Cibulio variantas dar geresnis triukšmo slopinimo atžvilgiu.

Nustebino dar vienas dalykas, kad nuėmus stiklajuostes iškrito krūva šių žalių, visur lendančių vabaliukų.

Pirma mintis, "bet juk kai darė sandarumo testą, čia nebuvo pastebėta jokia probleminė vieta, negi jie pralenda pro ten, pro kur net oras nepraeina" ir tik po to dašilo, kad tie vabaliukai čia galėjo sulysti patekę į lango rėmą pro išorinėje pusėje rėme esančias drenažines skylutes.

Kad mano langų kraštinės probleminės, akivaizdžiai matosi pirmoje nuotraukoje, kur matosi iš lauko apšerkšnijęs stiklo paketas, bet apatinėje dalyje, tarsi su liniuote nubrauktas brūkšnys iki kurio stiklo paketas šiltesnis ir jis neapšerkšnijęs. Sudėti termorėmeliai iš paprestesnių, tik pirmo tipo "swispacer".

Taigi, pirmi įspūdžiai tokie. Kiek vėliau dar pabandysiu nuimti stiklajuostes kitiems langams. Jei situacija tokia pati, teks "dešras" paversti pereinamuoju prizu smile.gif.





Plytelscikui per nagus su pagaliu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 12 21, 06:24)
A pri ko storis ir ploti paketo?  Tam kad desra ikisti storis problemos nedaro.. O jei per platus paketas tai ir neikisa..

nu taip taip, prie ko cia plotis, kas apie ploti sneka - jei paketas storesinis tai ir desrom vietos nelieka ir atvirksciai.
Atsakyti
QUOTE(madwifi @ 2016 12 21, 21:44)
nu taip taip, prie ko cia plotis, kas apie ploti sneka - jei paketas storesinis tai ir desrom vietos nelieka ir atvirksciai.



Tavo zodziai. pas Minta gal max storio paketai, tai ir nera kur uzpilda kist.. Konkreciai terminai sumaisyti. Kas yra storis pagal jus? Desta kisasi po paketu,tad paketo plotis tam itakos turi o ne storis. Mano manymu. smile.gif Pas minta perdidelis paketo plotas todel ir negali ikisti desru,o storis neprieko. Na bet cia smulkmena,visi susimaiso kartais.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 12 22, 07:48)
Tavo zodziai. pas Minta gal max storio paketai, tai ir nera kur uzpilda kist..  Konkreciai terminai sumaisyti.    Kas yra storis pagal jus?      Desta kisasi po paketu,tad  paketo plotis tam itakos turi o ne storis. Mano manymu. smile.gif  Pas minta perdidelis paketo plotas todel ir negali ikisti desru,o storis neprieko.    Na bet cia smulkmena,visi susimaiso kartais.

kiek supratau desros kisasi ne grynai po paketu, o salia. gal blogai supratau ? darbar paziurejau cibulio video pradzioj lango pjiuvi - jo, labiau po apacia. busiu suklydes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 22 gruodžio 2016 - 21:38
QUOTE(madwifi @ 2016 12 22, 22:20)
kiek supratau desros kisasi ne grynai po paketu, o salia. gal blogai supratau ? darbar pzaejau cibulio video pradzioj lango pjiuvi - jo, labiau po apacia. busiu suklydes.

Dešras geriausia kišti į skrandį. Bet kadangi mėsa nėra sveika ir dar perdirbta - tai kišk tu ją kur nori.
Atsakyti
Servelatai kišami paketo perimetru i susidariusi tarpą tarp paketo ir profilio.
Tarpai gali būt didesni/ mazesni. Todel dešras kemša įvairaus storio.
1 langui sukišau. Vėliau sutingau

QUOTE(madwifi @ 2016 12 22, 20:20)
kiek supratau desros kisasi ne grynai po paketu, o salia. gal blogai supratau ? darbar pzaejau cibulio video pradzioj lango pjiuvi - jo, labiau po apacia. busiu suklydes.

Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 12 21, 19:06)
Plytelscikui per nagus su pagaliu... biggrin.gif


Kuom tau mano darbas užkliuvo mad.gif
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2016 12 22, 23:41)
Kuom tau mano darbas užkliuvo  mad.gif

Silikono užtepimas matomai nepatiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2016 12 23, 00:45)
Silikono užtepimas matomai nepatiko smile.gif


Tiek ten matomos plytelės, tiek silikono užtepimas, tai pirmą kartą gyvenime atlikto, tokio tipo, mano darbo vaisius. Silikonas buvo nelygiai užsitepęs, tai kraštą lyginau skusdamas. Galutinis rezultatas gavosi lygesnis nei pradinis nors ir ne idealus. Dabar siūlės jau lygesnės gaunasi smile.gif. Buvo minčių ant viršaus antrą sluoksnį tepant išlyginti linijas, bet dabar tie nelygumai man jau akių nebado smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 23 gruodžio 2016 - 09:58
Mintai, o kaip reikalai su dešromis? Bandei kituose languose?
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 12 23, 13:47)
Mintai, o kaip reikalai su dešromis? Bandei kituose languose?


Dar ne, neprisiruošdavau ax.gif, ne veltui gi šį avatarą užsidėjau smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 23 gruodžio 2016 - 18:03
QUOTE(cibulis @ 2016 12 23, 13:47)
Mintai, o kaip reikalai su dešromis? Bandei kituose languose?


išviso stiklajuostes nuėmiau keturiems nevarstomiems langams. Visuose buvo ta pati situacija, nebuvo jokio tarpelio, kad būtų galima nors ką įkišti. "Išlukštenau" vieną iš varčių ir ten radau gal 5mm tarpelius iš visų stiklo paketo pusių iki rėmo. Taigi į šį tarpelį sukišau tą ploniausią gal 15mm dešrą. kišant aišku ji stipriai susispaudė, bet prakišus pro stiklo paketo kraštą atsirado daugiau vietos ir ta "dešra" ten jau buvo šiek tiek mažiau suspausta. Daugiau vietos todėl, kad kaip tik ties stiklo paketo kraštu iš rėmo išlindę stiklajuostės grioveliai, taigi, 5 mm tarpelis buvo ne iki rėmo apskritai, bet tik iki stiklajuostės tvirtinimo griovelių. Taigi, bent jau vieną stiklo paketą apkamšiau ir aš smile.gif. Bus galima palyginti su kitomis identiškomis varčiomis.

Taigi, Arkava, kaip tau sekėsi kamšyti? Jei yra noro, galiu "dešromis" pasidalinti su tavim ir Orginaliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 23 gruodžio 2016 - 21:00