Įkraunama...
Įkraunama...

Langai 5

QUOTE(madwifi @ 2019 03 03, 23:39)
galvojau, kad apie aluron.pl snekat
Tai čia Aluron profilis.
Atsakyti
apie sita kalba ?
Atsakyti
QUOTE(madwifi @ 2019 03 04, 00:02)
apie sita kalba ?
Taip
Atsakyti

Jie reikia ir aš turiu pasiūlyti. Firmelė maža, bet daug ką gali pasiūlyti, kiek suprantu irgi užsakinėja langus iš lenkijos, (pasirinkimas didelis) sumontuoja patys. viską atlieka puikiai.

nemokama konsultacija :)

Atsakyti

QUOTE(madwifi @ 2019 03 04, 00:02)
Taip

Idomu ar tikrai tikslinga maza skylute mikro ventiliacijai ir kondensato nuvedimui,  paveiksliuke uzedetas mazas dangtelis isorineje remo dalyje. 

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 03 13, 22:53)
Idomu ar tikrai tikslinga maza skylute mikro ventiliacijai ir kondensato nuvedimui,  paveiksliuke uzedetas mazas dangtelis isorineje remo dalyje. </p>
Čia gal daugiau tik mikroventiliacijai. Manai tokios nereikia?
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 03 13, 21:53)
Idomu ar tikrai tikslinga maza skylute mikro ventiliacijai ir kondensato nuvedimui,  paveiksliuke uzedetas mazas dangtelis isorineje remo dalyje.

aha ir man knietetu ir ta dali uzdengt siltalu smile.gif bent mano languose ta skylute tiesiog drenuoja pirma remo tarpa tarp isorines ir vidurines tarpines. gal galima ir uzkist, tik itariu tada kartais teks ta vieta skuduriuku nusausint, nes lyjant tarp varcios ir pirmos tarpines gali patekt vanduo, ypac jei nepilnai uzspaustas langas ar paliktas ant mikroventiliacijos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 13 kovo 2019 - 23:46
QUOTE(madwifi @ 2019 03 13, 23:34)
aha ir man knietetu ir ta dali uzdengt siltalu smile.gif bent mano languose ta skylute tiesiog drenuoja pirma remo tarpa tarp isorines ir vidurines tarpines. gal galima ir uzkist, tik itariu tada kartais teks ta vieta skuduriuku nusausint, nes lyjant tarp varcios ir pirmos tarpines gali patekt vanduo, ypac jei nepilnai uzspaustas langas ar paliktas ant mikroventiliacijos


Aš planuoju dengti skylutes neoporu. Į skylutę planuoju įstatyti ploną plastikinį vamzdelį, aptepti silikonu ir išvesti su nuolydžiu į įšorę. Jei koks lašas, kitas kondensato ir susidarys, turės pro kur išbėgti.
Atsakyti
QUOTE(silainiai @ 2019 03 14, 09:00)
Aš planuoju dengti skylutes neoporu. Į skylutę planuoju įstatyti ploną plastikinį vamzdelį, aptepti silikonu ir išvesti su nuolydžiu į įšorę. Jei koks lašas, kitas kondensato ir susidarys, turės pro kur išbėgti.
Ta prasme šiltinsi iš lauko lango rėmo apatinę dalį? O kaip privesi sandariai palangę prie rėmo? Nesuprantu, kodėl profilių gamintojai nepadaro griovelio palangei ties profilio viduriu, kaip kad kažkurio profilio vienas gamintojas...
Atsakyti
Jei apie tą pačią skylutę kalbam, tai priklausomai nuo oro sąlygų per ją bent jau pas mane bėga kondensatas ir gan stipriai..
Atsakyti
QUOTE(balamūtas @ 2019 03 14, 09:24)
Jei apie tą pačią skylutę kalbam, tai priklausomai nuo oro sąlygų per ją bent jau pas mane bėga kondensatas ir gan stipriai..

esant uzdarytiem langam ? tai problema su vidiniu tarpiniu sandarumu tada. nemaciau niekad ten kondensato. kiek pas tave tarpiniu, dvi ar trys ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 14 kovo 2019 - 10:53
QUOTE(madwifi @ 2019 03 14, 10:52)
esant uzdarytiem langam ? tai problema su vidiniu tarpiniu sandarumu tada. nemaciau niekad ten kondensato. kiek pas tave  tarpiniu, dvi ar trys ?

Taip, langai uždaryti ir nedarinėjami nes yra rekupas. Tarpinės 3, profilis toks. Iš kur tas kondensatas ten atsiranda aš net neįsivaizduoju, bet tas pats su visais langais. Galbūt dėl metalo armuotės kondensuojasi..
Atsakyti