Įkraunama...
Įkraunama...

Langai 5

jei daug kondensato, tai panasu kad siltas vidaus oras praeina pro tas dvi tarpines ir patenka i saltesni tarpa tarp pirmos ir antros tarpines (is lauko puses skaiciuojant), jei tai visgi ne lietaus vanduo papuoles is isores per pirma tarpine.
Atsakyti
QUOTE(madwifi @ 2019 03 14, 12:19)
jei daug kondensato, tai panasu kad siltas vidaus oras praeina pro tas dvi tarpines ir patenka i saltesni tarpa tarp pirmos ir antros tarpines (is lauko puses skaiciuojant), jei tai visgi ne lietaus vanduo papuoles is isores per pirma tarpine.

Man irgi panašu į tai kad pakliūna šiltas oras ir kondensuojasi, bet visas tarpines esu apėjęs kaišiodamas popieriaus lapą - prispaudimas visur idealus. Nebežinau per kur daugiau tas oras gali vaikščiot. Va ir dabar specialiai atsidariau vieną langą didesnis ar mažesnis aprasojimas yra visu perimetru kameroje tarp lauko tarpinės ir vidurinės tarpinės, tad vanduo tikrai ne lietaus, nes jo yra ir viršuje. Beto lygiai taip pat rasoja ir langas kuris yra po terasos stogu.
Atsakyti
QUOTE(Giords @ 2019 03 14, 08:09)
Ta prasme šiltinsi iš lauko lango rėmo apatinę dalį? O kaip privesi sandariai palangę prie rėmo? Nesuprantu, kodėl profilių gamintojai nepadaro griovelio palangei ties profilio viduriu, kaip kad kažkurio profilio vienas gamintojas...

Taip, planuoju maždaug po pusę profilio iš visų pusių paslėpti. Palanges darysiu iš klinkerio, tai jei ir pateks koks lašas pro silikoną, neoporui nepakenks. Nebent nuo šalčio kokia plytelė atšoks, bet tada galima atgal priklijuoti...
Atsakyti
tai ta drenazines angas irgi planuoji uzdengt ar palange eis iskart po jom ?
Atsakyti
QUOTE(balamūtas @ 2019 03 14, 09:24)
Jei apie tą pačią skylutę kalbam, tai priklausomai nuo oro sąlygų per ją bent jau pas mane bėga kondensatas ir gan stipriai..


Pas mane taipogi tokia pati situacija. Langai kaip ir sandarūs ir bendras sandarumo tą patį rodo. Vis tik pamenu, kai nuiminėjau stiklus prispaudžiančias plastmasines rėmo detales, kad galėčiau sukaišioti „dešras“, tai man užkliuvo, kad po stiklais pilna vabaliukų, pradėjau domėtis, kaip jie iki ten dasigavo, ta atsekiau, kad laisvai galėjo ten sulysti į rėmą patekę per drenažines skyles lauke.

Priedas  vabalai.jpg   274,73KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2019 03 14, 18:19)
Pas mane taipogi tokia pati situacija. Langai kaip ir sandarūs ir bendras sandarumo tą patį rodo. Vis tik pamenu, kai nuiminėjau stiklus prispaudžiančias plastmasines rėmo detales, kad galėčiau sukaišioti „dešras“, tai man užkliuvo, kad po stiklais pilna vabaliukų, pradėjau domėtis, kaip jie iki ten dasigavo, ta atsekiau, kad laisvai galėjo ten sulysti į rėmą patekę per drenažines skyles lauke.


Turi omenyje pas tave taip pat rasoja rėmas tarp laukinės ir vidurinės tarpinių?
Atsakyti

Čia šiom dienom tiek lašų? Ar prie minuso?

QUOTE(balamūtas @ 2019 03 14, 09:24)
Jei apie tą pačią skylutę kalbam, tai priklausomai nuo oro sąlygų per ją bent jau pas mane bėga kondensatas ir gan stipriai..

Atsakyti
QUOTE(madwifi @ 2019 03 14, 16:13)
tai ta drenazines angas irgi planuoji uzdengt ar palange eis iskart po jom ?

Taip, planuoju uždengti palange, o kondensatą nuvesti vamzdeliu po palange.
Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2019 03 14, 19:39)
Čia šiom dienom tiek lašų? Ar prie minuso?

Yra ir dabar, tik neaišku ar čia šviežiai ar likę nuo seniau, nes ten nelabai yra per kur išgaruot.
Atsakyti
QUOTE(balamūtas @ 2019 03 14, 18:42)
Turi omenyje pas tave taip pat rasoja rėmas tarp laukinės ir vidurinės tarpinių?


Šiais metais, nepamenu, kad būčiau atidaręs langus, bet taip, kiek esu atidarinėjęs langus per šalčius, visuomet rasdavau kondensato
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2019 03 14, 22:34)
Šiais metais, nepamenu, kad būčiau atidaręs langus, bet taip, kiek esu atidarinėjęs langus per šalčius, visuomet rasdavau kondensato

Čia negali būti dėl nedidelio rekupo disbalanso?
Atsakyti
mintas kiek pamenu nedideli neigiama laiko, taip kaip tik neturetu to but.
Atsakyti