Įkraunama...
Įkraunama...

Langai 5

Juostos sandarinimui tikrai nebus Siga, siulyciau jas naudoti. Daugelis kurios klijuojasi ne per visa perimetra tiesiog ismetimui tinkamos.

Stiklo paketai 4-20-4-20-4 turi buti ir remelis Swisspacer Ultimate, netaupykit tu keliu EUR. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 14 gegužės 2020 - 00:24
QUOTE(sevas @ 2020 05 13, 20:54)
parasysiu langistui, paprasysiu isplesti duomenis ir pastorinti stiklo paketa, paziuresiu, ka atsakys.



Be šansų, šitas profilis nepalaiko storesnių. Kaip už tokią kainą tai ir taip geras pasiūlymas. Mano supratimu, jau dabar geresnis už Megrame. Kad parašys visų langų individualias reikšmes, nelabai kas nuo to pasikeis, juk nežadi aukštumų vaikytis, o ir stiklo paketą kad storesnį įdėtum, reikės jau ir rėmus keisti į brangesnius variantus.

Nežinau ar verta žmones kankinti papildomais užklausimais.

Kas dėl rėmelio, tai man irgi svispaceriai labiau patinka nei TGI, bet ir TGI rinkoje jau labai seniai. Iš kitos pusės, ir svispaceriai būna šiltesni šaltesni, pagal kainą, tai jei lygiuotis į tau pasiūlytų TGI rėmelių kainą, klausimas, ar svispaceriai gautūsi šiltesni. Ar verta mokėti už brangesniuosius, na jau nežinau. Jau ir taip kokybišką komplektą gausi, aišku, galima geriau, bet ir kaina atitinkamai kils. Aš imčiau šiltesnius, bet mano visos statybos į šiltumo rekordus nukreiptos buvo. Tam laikotarpiui šiltą namą ir pasistačiau, o tamstai, kaip per daug šiltumo nesivaikant, manau, kad šis pasiūlymas optimalus.
Papildyta:
QUOTE(vaikis_ @ 2020 05 14, 01:22)
<p>Juostos sandarinimui tikrai nebus Siga, siulyciau jas naudoti. Daugelis kurios klijuojasi ne per visa perimetra tiesiog ismetimui tinkamos.</p>
<p>Stiklo paketai <span>4-20-4-20-4 turi buti ir remelis Swisspacer Ultimate, netaupykit tu keliu EUR. </span></p>


Kas dėl stiklo paketo, tai tas aišku geresnis, bet Komerlingas tokių jau neįtalpins. Tas paketo šilumas geresnis kapeikomis, o rėmas talpinantis tokio storio paketą įtariu išeis iš optimalaus biudžeto ribų, taip kad manyčiau kad su stiklo paketu ten viskas tvarkoje, na gal rėmelį galima paprašyti paskaičiuoti geresnį, pažiūrėti, ant kiek pabrangs, gal ir verta, bet rėmo keisti tai nerekomenduočiau.

Kas dėl Siga, tai pritariu, ir dar, juosto klijavimo darbų aš pas langistus neužsakinėčiau, patys nesunkiai susiklijuosit ir gerokai kokybiškiau, nes niekur neskubėdami tai darysit ir darysit kaip sau.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2020 05 14, 19:57)
Be šansų, šitas profilis nepalaiko storesnių. Kaip už tokią kainą tai ir taip geras pasiūlymas. Mano supratimu, jau dabar geresnis už Megrame. Kad parašys visų langų individualias reikšmes, nelabai kas nuo to pasikeis, juk nežadi aukštumų vaikytis, o ir stiklo paketą kad storesnį įdėtum, reikės jau ir rėmus keisti į brangesnius variantus.

Nežinau ar verta žmones kankinti papildomais užklausimais.

Kas dėl rėmelio, tai man irgi svispaceriai labiau patinka nei TGI, bet ir TGI rinkoje jau labai seniai. Iš kitos pusės, ir svispaceriai būna šiltesni šaltesni, pagal kainą, tai jei lygiuotis į tau pasiūlytų TGI rėmelių kainą, klausimas, ar svispaceriai gautūsi šiltesni. Ar verta mokėti už brangesniuosius, na jau nežinau. Jau ir taip kokybišką komplektą gausi, aišku, galima geriau, bet ir kaina atitinkamai kils. Aš imčiau šiltesnius, bet mano visos statybos į šiltumo rekordus nukreiptos buvo. Tam laikotarpiui šiltą namą ir pasistačiau, o tamstai, kaip per daug šiltumo nesivaikant, manau, kad šis pasiūlymas optimalus.
Papildyta:
Kas dėl stiklo paketo, tai tas aišku geresnis, bet Komerlingas tokių jau neįtalpins. Tas paketo šilumas geresnis kapeikomis, o rėmas talpinantis tokio storio paketą įtariu išeis iš optimalaus biudžeto ribų, taip kad manyčiau kad su stiklo paketu ten viskas tvarkoje, na gal rėmelį galima paprašyti paskaičiuoti geresnį, pažiūrėti, ant kiek pabrangs, gal ir verta, bet rėmo keisti tai nerekomenduočiau.

Kas dėl Siga, tai pritariu, ir dar, juosto klijavimo darbų aš pas langistus neužsakinėčiau, patys nesunkiai susiklijuosit ir gerokai kokybiškiau, nes niekur neskubėdami tai darysit ir darysit kaip sau.

Kažką tu čia, žmogau, vartai. Tipo gera kaina? Žiauriai brangu. Neprašyti visų individualių reikšmių? Jis jas jau turi. Tik ne viskas detalizuota. Žinant sukčiavimas langų rinkoje privalu prašyti detalizacijos. Nėra jokio kankinimo. Tų žmonių. Tik konkretizuotas pasiūlymas, kad chuinios neatvežtų kai vieną prašai, o kitą gauni.

Neklausyk Minto. Prašyk, klausk, reikalauk kol neužsakei. Vėliau bus vėlu. Langus bet kuriam namui reikia imti tik pačius šilčiausius. Čia negalima taupyti. Neklausyk Minto. Jis nusišneka (Mintai, tavo terminologija vartotoju). Konkrečiai nusišneka.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2020 05 14, 22:06)
Tipo gera kaina? Žiauriai brangu.


Ok, pateik variantą bent kiek šiltesnį neviršijant šių langų kainos.
Atsakyti

Ok, pateik variantą bent kiek šiltesnį neviršijant šių langų kainos.

as manau Gelan S9000 kur storesnis paketas telpa panaisia kainuotu, juolab storesnis paketas papildomai brangiau nekainuoja :) Nezinau kodel jus ant to komerlingo pastrige, pas kaimyna komerlingai i vakaru puse - tai matau praeidamas jog remas apacioje toks kaip "puslem" nuejes. Aisku spalva antracitas pas ji.

Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2020 05 15, 02:16)
Ok, pateik variantą bent kiek šiltesnį neviršijant šių langų kainos.

Aš neprekiauju langais ir tikrai neieškosiu kainų, bet 3000 eurų padalinus iš nepilnų 19 kvadratų išeina 158 eurai. Įvertinus, kad montavimas kapeikas kainuoja, o langai ne pačių geriausių techninių charakteristikų, tai kaina atrodo ne maža.

Mano 33 kv. m (jei gerai pamenu) kainavo 13 300 eurų. Tik langų be montavimo ir be durų. Išeina apie 400 Lt kvadratas. Jo kaina - 550 Lt, jeigu pavertus. O langai ne pačių geriausių techninių charakteristikų.

Bet kalba ne apie tai. Kalba apie tai, kad prieš užsakymą reikia susirinkti pilną informaciją apie gaminį, jo technines specifikacijas. Priešingu atveju vieną gali manantis užsakąs, o kitą gauti.

Pvz., TGI remelis? Anksčiau jų buvo 3 rūšys. Uw skaičiavimus padarys su šilčiausiu, o įdės prasčiausia. Jau pasiūlyme turi būti aiškiai nurodytas, koks rėmelis. Tas pats galioja stiklo paketui ir t.t. Tegul išmoksta ruošti detalius, o ne akis pudrinančius pasiūlymus.
Papildyta:
QUOTE(vaikis_ @ 2020 05 15, 08:29)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-time="1589498182" data-cid="72658912" data-author="mintas"><div><p>Ok, pateik variantą bent kiek šiltesnį neviršijant šių langų kainos.</p></div></blockquote><p>as manau Gelan S9000 kur storesnis paketas telpa panaisia kainuotu, juolab storesnis paketas papildomai brangiau nekainuoja smile.gif Nezinau kodel jus ant to komerlingo pastrige, pas kaimyna komerlingai i vakaru puse - tai matau praeidamas jog remas apacioje toks kaip "puslem" nuejes. Aisku spalva antracitas pas ji.</p>

Mano irgi antracitas, bet Rehau. Nemačiau jokių pūslių. O tavo rėmai ne antracitas?

Ir beje negi langų rinkoje per 5 metus niekas nepasikeitė? Vis dar tuos pačius PVC profilius stumdo? Nėra daug šiltesnių ir geresnių? Ir stiklo paketų nepagerino. Vis dar tie patys siūlomi kaip ir prieš 5 metus?
Papildyta:
QUOTE(sevas @ 2020 05 13, 22:28)
<p>a, labai gali buti. Taip, montavimas angoje i medzio balkelius, kas gali būti paprasciau. I siltinimo sluoksni nereikia isnesti, nes to sluoksnio nebus. Ne karta snekejausi su SIP gamintojais/statytojais, kurie man sures dezute. As darau akcenta ne ant sienu storio, nors po grindim bus 30 cm EPS100, o stogas is SIP 174 mm bus is vidaus siltintas kokia 20- 30 cm vatos, bet pasistengsiu maksimaliai uzsandarinti. Tai didziausias reikalavimas langams po siltumo, ju sandarumas ir remo angoje uzsandarinimas. Durims tas pat. </p>

Kokios klasės namą statai? Kokie apšiltinimo storiai bus visuose atitvarose? Vien sandarumas nieko negelbės, jeigu bus prasti ar ne proporcingi apšiltinimo storiai. Jeigu grindyse 30 cm, tai atitinkamai turi būti ir kitos atitvaros apšiltintos. Ir beje koks siekiamas sandarumas?
Atsakyti

Mano antracitas, bet galiu ant Rehau irgi gerai "pastumti" - sudas jie istikro. Kita karta imciau tik aliumini. Nelabai kas naujo rinkoje, realiai ta pati SUDA stampuoja. Visas plastikas yra viena didele SUDU kruva. Per daug plastikas "vaiksto" ir ne is jo langus gaminti. Aisku su balta spalva kitaip, bet vistiek per skysta medziaga geriems langams kurie turetu minimalias deformacijas ir gera stabiluma.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 15 gegužės 2020 - 09:29
QUOTE(vaikis_ @ 2020 05 15, 10:25)
<p>Mano antracitas, bet galiu ant Rehau irgi gerai "pastumti" - sudas jie istikro. Kita karta imciau tik aliumini. Nelabai kas naujo rinkoje, realiai ta pati SUDA stampuoja. Visas plastikas yra viena didele SUDU kruva. Per daug plastikas "vaiksto" ir ne is jo langus gaminti. Aisku su balta spalva kitaip, bet vistiek per skysta medziaga geriems langams kurie turetu minimalias deformacijas ir gera stabiluma.</p>

Tuo metu, kai rinkausi langus, sakiau, kad geriausias variantas - mediniai langai. Daugelis čia ant manęs stumė, kad kalbu nesąmones. Mediniai langai geriausi - įvertinus šiltumo ir estetines savybes.

O plastikas vaikšto, nes viduje nėra armuočių. Jeigu būtų armuotės, nevaikščiotų, bet ir nebūtų tokie šilti. Aš tik už medinius langus.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2020 05 15, 09:49)
Tuo metu, kai rinkausi langus, sakiau, kad geriausias variantas - mediniai langai. Daugelis čia ant manęs stumė, kad kalbu nesąmones. Mediniai langai geriausi - įvertinus šiltumo ir estetines savybes.

O plastikas vaikšto, nes viduje nėra armuočių. Jeigu būtų armuotės, nevaikščiotų, bet ir nebūtų tokie šilti. Aš tik už medinius langus.


Na idealiame pasaulyje mediniai langai gal ir būtų gerai. Bet realiame gyvenime aš jų vis tik neimčiau dėl to kad tai medis. Pvz., nuo momento, kol man juos sumontavo iki kol pilnai fasadu užsidengė praėjo gal 3-4 mėn. lietuviškos vasaros (ir tai buvo ta vasara, kai upės ir ežerai rudeniop kaip po pavasarinio polaidžio buvo pakilę). Lietaus jie gavo tiek, kad galvojau bus šakės. Kartą net kviečiausi montuototojus, kad varčią išmontuotų ir pavartytų - vanduo tekėjo stiklinėmis iš jos. Kita žiema dar buvo nešildoma - mirko viskas pusę metų kondensate. Plastiką po to nusivalėm ir viskas, ramu, nežinau, ar mediniai būtų atlaikę tiek pasityčiojimų.
Atsakyti
QUOTE(Verteris @ 2020 05 15, 12:37)
Na idealiame pasaulyje mediniai langai gal ir būtų gerai. Bet realiame gyvenime aš jų vis tik neimčiau dėl to kad tai medis. Pvz.,  nuo momento, kol man juos sumontavo iki kol pilnai fasadu užsidengė praėjo gal 3-4 mėn. lietuviškos vasaros (ir tai buvo ta vasara, kai upės ir ežerai rudeniop kaip po pavasarinio polaidžio buvo pakilę). Lietaus jie gavo tiek, kad galvojau bus šakės. Kartą net kviečiausi montuototojus, kad varčią išmontuotų ir pavartytų - vanduo tekėjo stiklinėmis iš jos. Kita žiema dar buvo nešildoma - mirko viskas pusę metų kondensate. Plastiką po to nusivalėm ir viskas, ramu, nežinau, ar mediniai būtų atlaikę tiek pasityčiojimų.

Aš turiu galvoje mediniai iš lauko kaustyti aliuminiu.
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2020 05 15, 10:25)
<p>Mano antracitas, bet galiu ant Rehau irgi gerai "pastumti" - sudas jie istikro. Kita karta imciau tik aliumini. Nelabai kas naujo rinkoje, realiai ta pati SUDA stampuoja. Visas plastikas yra viena didele SUDU kruva. Per daug plastikas "vaiksto" ir ne is jo langus gaminti. Aisku su balta spalva kitaip, bet vistiek per skysta medziaga geriems langams kurie turetu minimalias deformacijas ir gera stabiluma.</p>


Kadangi beveik visas rėmas apšiltinimo sluoksnyje, tai imti kitokios spalvos nei balta nebuvo prasmės. Matmenys stabilių stabiliausi kiaurus metus.

Kas liečia aliuminį, pritariu, kad tai geresnė medžiaga, jei langų neskandinsi apšiltinimo sluoksnyje ir dažysi tamsesnėmis spalvomis.
Papildyta:
QUOTE(Verteris @ 2020 05 15, 12:37)
Plastiką po to nusivalėm ir viskas, ramu, nežinau, ar mediniai būtų atlaikę tiek pasityčiojimų.


Medis "gyva" medžiaga, dažyk tu jį, slėpk po aliuminiu, tai tik nematysi kaip pūna. Savo namo statybose vengiau medienos visur kur tik galėjau ją pakeisti kuo nors patvaresniu. Mano name beveik nieko medinio nėra konstrukcijose, gal šiek tiek interjere, dėl vaizdo.
Atsakyti

Sveiki forumieciai,

atsiprasau, uzsiprasiau pagalbos patarimais, o pats nutilau. Pasiteisinu- uzbaigineju su pamatu, tai vakare uzmiegu su pirstu ant klaviaturos nieko neparases.

Laiko dar turiu, langu uzsakyma pateiksiu, kai bus sienos, o jose skyles langams. Iki to laiko pasinaudosiu visais jusu patarimais, kad gauti geriausia kainos/kokybes santyki. Neturiu jokios galimybes lygintis su jaunais, energingais ir protingais statytojais, kaip jus, gerbiamieji. Taip issamiai ir su meile statytis sau nama negaliu, juk man 67, o zmona 9 menesius per metus jaunesne uz mane 2 metais, o 3 menesius tik metais. 

Esu rases, kad namas statomas be reikalavimu kategorijai, pagudravau ir statau, kaip kurybine dirbtuve, sutaupiau ne viena tukstanti projektui ir jokiu reikalavimu.

Sienos ir stogas bus 174 mm SIP, bet stoga siltinsiu papildomai, po grindimis 30 cm EPS100. Galvojau deti 20, bet ikalbejo daryti sildomas grindis, teko pastorinti sluoksni, kad kompensuot grindu pazemejima del konstrukcijos pasikeitimo. Manau, kad fasadas ziema praleis be apdailos, tai pasimatys SIP 174 verte. Todel atrodo, kad pasiulytu langu silumine verte nepermaza tokioms sienoms. Aisku pasinaudosiu jusu patarimais ir pabandysiu nekeliant kainos issidereti geriausia varijanta. Langus apklijuosiu pats, plevele , kuria patariate, nes megstu atsakingas vietas daryti pats, nes savimi pasitikiu labiau, nei darbininkais. 

Po ziemos bus matyti, siltinti fasada, ar ne. SIP man tuo ir patinka, kad gali siltinti vidu, gali isore. Todel langu sandarumas, kaip rasiau, man labai svarbus, nes pastata pasistengsiu uzsandarinti maksimaliai. Skyles bus tik 2 ir abi rekuperatoriui.

 

 

Atsakyti