QUOTE(rimgaude @ 2017 01 24, 20:41)
Mano judesiukai, nu tokie jau vos vos, lyg kas švelniai brauktų kažkuo iš vidaus, kutena ir tiek. Vakar išvis nieko nepavyko pajust visą dieną, nesuprantu, nuo ko čia priklauso. Ryt paaiškės kas ir kaip, nes jau ir neramu būna..
Normalu pirmomis savaitėmis, kai pajauti judesiukus, juos jausti ne reguliariai ar net nejaust dieną ar kelias.

Pamatysi, tikrai viskas bus gerai.
QUOTE(Tommute @ 2017 01 24, 21:18)
Mano draugė pasakė tokią įdomią ereziją jei rūgštys kyla reiškia vaikiukas gims su daug plaukų ant galvos.Nu jai tai tikrai pasitvirtino berniukas su toookiuu kuodu gimė !

Man tai juokingas tas prietaras :lol:Lyg akušerė jai tą prietarą pasakė.
Bet kokių tik prietarų neprigalvoja.

Na, man šitas irgi pasitvirtino - gimė berniukas su tankiais poilgiais plaukučiais (ir dabar tankūs, stori, labai greitai auga), bet čia kaip ir su bet kokiu kitu prietaru - yra 50/50 tikimybė, kad pataikysi/nepataikysi.
QUOTE(2dstudio @ 2017 01 24, 21:51)
Sveikos,
Man pagal ideja turetu buti 19oji savaite dabar bet judesiuku dar jokiu nejauciu ir nervinuosi mazumele stengdamasi pesimistiskai negalvoti...

bet buna ir galvoju gal as nenuovoka nesuvokiu kada juda, arba gal kas yra kad nejuda... nu zodziu
O echo pirmadieni bus. Nezinau kolkas nei kaip ten leliui sekas nei kas gims
Stenkis nusiramint, nes tikrai yra normalu tokiu laiku dar nejaust judesiukų, ypač kai pirmą kartą laukiesi.

Net jei ir už kokios savaitės dar nejausi, irgi bus normalu. Žinau ne vieną, kuri pajautė tik 21-22sav. Atrodo nerealu - vienoms tokiu metu jau pilvukai nuo bumpsiukų akivaizdžiai kilnojasi, o kitos dar tik pradeda jaust pirmus švelnius pastuksenimus! Bet taip jau būna ir visa tai normalu.

Aš pati, va, antro laukiuosi, o labiau pastebimus, bet vis tiek gan švelnius judesius pradėjau jaust tik 18 sav., nors mano placenta prisitvirtinusi ne priekyje. Dabar jau virš 19 sav., o judesiai vis dar švelnūs. Su sūnum tokiu metu jau pilvas kilnodavosi! Matyt tikra damutė - nenori spardytis.
QUOTE(perlamutras @ 2017 01 24, 22:08)
As ir taip girdejau

nu man abu kartus nelabai rodes, bet negarantuotai maste gydytojos, kad nu lyg mergyte, bet sake neuzsiciklint, nes nu nelabai noriai rodo, glaudzia vis kojytes
Mūsiškė irgi nelabai rodytis norėjo, bet gydytojui pavyko atidžiau apžiūrėjus išsiaiškint, kad mergaitė. Tik nervina, kad neužtikrino 100proc. - numykė, kad atseit dar gali visko būt, gal dar užaugs kiaušiukai.

Kažkaip sunku patikėt, nes su sūnum tokiu metu jau kuo aiškiausiai viskas matėsi ir viskas buvo. Va dėl tokių numykimų nusprendžiau, kad dėl viso pikto už kokio mėnesiuko dar privačiai nueisim pažiūrėt kas ten pilvuky gyvena.
QUOTE(libaja @ 2017 01 25, 15:20)
Merginos, o ką jūs galvojat apie epidūrą?
Galvoju, kad čia labai individualu - vienoms tikrai jo reikia, kitoms tikrai jo nereikia. Aš, kai pirmo laukiausi, nebuvau nusprendusi ką darysiu gimdymo dieną. Galvojau palauksiu sąrėmių, pamatysiu koks tas skausmas, o tada nuspręsiu ar man jo reikia.

Na, o gavosi taip, kad tikrai nereikėjo, nes skausmo, galima sakyt, nebuvo. Tai ir dabar - žiūrėsiu kaip viskas eisis. Jei ir vėl skausmo nejausiu, tai ir epidūras tada nereikalingas. Bet jei skausmas bus nežmoniškas jau sąrėmių pradžioje, faktas, kad prašysiuos. Nors esu skaičiusi apie visokias istorijas su tuo epidūru... Na, bet čia kaip ir gimdymo istorijos - visokių jų būna, negali žinot kaip bus būtent tau.