Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Laba,

Vilkrai daug daug palaikymo...buvaujauna net normaliai nesupratau....vėlokai suvokiau...o bet tačiau, jau 31 metai jaučiuosi puikiai. Tikiu kad ir tau viskas bus gerai, būk stipri :4u: 

Ruste, linkiu, kad corona ir liktų corona, tau nelinkėsiu stipruybės, tui ir taip graži jauna ir stipri  :D tokia ir būk - žaviuos :4u: 

Magnusiuk...piknikas...jėga Ačiū

Gieliux, tu ir taip daug pasiekei...globa...antra katė...o dar santykiai, linkiu taikos

o aš nežinau kaip suksiuos pažadėjau paimt, paimt negaliu....pas mane (jei tikėt vetais) blogiau nei corona:( ......gyvenu ant ugnikalnio viršūnės jau 1,5 sav.....

Taigi ieškom visi globos ryžiukams  :wub: 

Atsakyti

Ir dar prašom planuojam dinkines

Aš 06.09-10 negaliu grupės sussitikimas 

06.16 negaliu antaninės (3 metus jau praleidau su grupės susitikimais...anyta pikta) 06.17 tinka

06.23 nebent sutiksit pabūt su mano šeima ir kaimynais :) nuo 06.24  iki 06-29 atostogausiu- mielai prašom 

06.30- 07.01 sesers 50-imtmetis....netgi bus lietuvoj

07.23-07.29   lėksim kur nors uogą pravėdinti ir mano smegenis- gali netgi prireikt globos 

žiauru...gal kaip nors pasiderinsit- labai norėčiau jūs visas (ar kaip galima daugiau ) apkabinti

Atsakyti

???? suprantu kad penktadienis, kad oras geras....o bet tačiau, kur atostogaujančių katinų fotkės?...aš palikau tel. namie.... :ax: 

Atsakyti

aš tai darbe numirkusi, darbas žada suėsti ir mano šeštadienį  :unsure: 

Tuo tarpu

c6b60ac0b79dd69ac52cef4476095e19429.jpg

aec5080cffb48569f6aefc2ec826fef7589.jpg

Atsakyti

Sveikos. Diinka,  pakalbejau su mb, tai galim suteikti globa. Bet pas mus visiskai sudetinga situacija su finansai pora men, tai reiktu kraitelio seimynai.

Atsakyti

Šponkiau, prisidėsiu prie šeimynos  :4u:​ 

Atsakyti

Negaliu žiūrėt į tą kaimą :)

[URL=http://www.part.lt/perziura/a09a8d471fe6a7b533fd046fff8aff2b95.jpg]a09a8d471fe6a7b533fd046fff8aff2b95.jpg[/URL]

Atsakyti

Sveikos. 

Erendiros kailių išklotinės.  :wub: 

Bela akis užsiklojusi.  :wub: 

Diinkut, šįkart su globa kol kas susilaikau. Igno valstybiniai, būsto kitoje šalyje paieškos, mūsų pačių atostogos kažkaip kažkur kažkada  neaiškios. Žodžiu, nenoriu  įsipareigojimų, kurių gali nepavykti išpildyti.  :hmm: 

5_EFB19_F3-9_A44-43_B5-9_CB6-3736_F8_AB5

Atsakyti

Labas šeštadienis,

Vilkrai dideliausias palaikymas :4u: 

Magnusiuką pavėluotai su gimtadieniu :birthday2: 

Žinokit, esu kaka, pažadėjau netesėjau, pas vokiečius iki šiol nieko neužsakiau - tiesiog neradau kada... :geda: Esu mažumėlę užsiknisusi mokslo metų pabaiga, vaikų sveikatos klausimais ir artėjančio kraustymosi subtilybėmis. Jei nedega - kitą savaitę užsakysiu.

Atsakyti

O Mika šiandien pusdienį prarymojo kieme prie kompostinės. Dabar ėjau į rūsį, ogi žiūriu - laiptai krauju nutaškyti. Buvau bebėganti gelbėti sužeistų vaikų, kai staiga supratau, kad kraujas visai ne žmogaus... Grobis buvo nesuėstas, bet sužaistas su pasimėgavimu.

Štai taip kambarinė Mikutė tapo tikra medžiotoja.

Atsakyti

Bėgti ar nebėgti į pievą

20180519_201538.jpg

Atsakyti

Ką jus, be Mikutes darytumet,a. Badu mirtumet :D

Ar nubėgo Hipė?

Aš šiandien užsičekinau muziejų nakty ir kraujo nusiurbimo punkte, tsakant šeštadienio programa įvykdyta :)

Atsakyti