Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Hipe, tau dar tokių klausimų kyla? :D

Šįryt tik atidarėm kiemo duris - tuoj prie laiptelių buvo paklotas dar vienas peliukas. Pelių šeimynai iš kompostinės bus ragas... Ačiū Mikai už tai, kad nepartempė namo. Nes vakar tie kraujuoti laiptai nekaip susižiūrėjo... :unsure: 

Atsakyti

Lapyna, badu mirtumėt be Mikutės :D o Zaiza ką į kolegės pasiekimus?

Šiandien ryte Bela užlipo ant galvos apčiaudė ir pabėgo ...labrytšeimininkevadinas :D

Atsakyti

Hipei nekyla klausimas ar bėgti, jai kyla klausimas ar vyriškos giminės žmogus jos nemato. Tenka nupurkšti kartais su šlanga, kad dvi drąsuolės namo paršuoliuotų. Išnaglėjo juodai. Laukiam tvoros, kad galėtų ganytis nebijant jog koks šuo užklys.

Atsakyti

 o Zaiza ką į kolegės pasiekimus?

Paskutinį pelioką Mika pertempė pusgyvį, cypiantį nesavu balsu. Pasidėjo, leido bėgti ir vėl gaudė. Tas panikoj buvo ir ant Zaizos užšokęs. Zaiza pažiūrėjo, pauostė ir nucimpino atsigulti kitoj vietoj. Jūs, plebėjai, su tais bjauriais kailiais patys ir tampykitės. Aš savo letenų čia nesipurvinsiu.

Atsakyti

Katinų gyvenimas.

Tikrinam sklypo ribas:

DSC_0539.jpg

DSC_0589.jpg

Laukiam paukščiukų:

DSC_0566.jpg

DSC_0564.jpg

Paukščiukas gudras į sklypą neina:

DSC_0555.jpg

Rainys bando gelbėti medžiotojų garbę, ir gaudo musę:

DSC_0650.jpg

Musės nepagavo, tai bent tie kas mato, akis ganė į lėktuvus:

DSC_0581.jpg

DSC_0598.jpg

DSC_0671.jpg

Atsakyti

Šponkiuko tikrintojos ir medžiotojas Rainys nors ir musės nepagavo, bet bent jau pabandė. :D

 

Mika kokia medžiotoja :blink:

 

Pristatau kaunietį Apelsiną

 

 

 


Pridėta:

Atsakyti

Vai kokia odigytė Apelsino :D

Buvom šiandien pasivaikščiot po rajono apylinkes, tai į tokį gražų mišką mieste užklydom, čia Fabų gale ir prie Riomerio. 

[URL=http://www.part.lt/perziura/2c4f5b2554584770b32f4aafae10d692786.jpg]2c4f5b2554584770b32f4aafae10d692786.jpg[/URL]

[URL=http://www.part.lt/perziura/e9a8d3701406cb983b6e12f2a6aa7bfc452.jpg]e9a8d3701406cb983b6e12f2a6aa7bfc452.jpg[/URL]

Atsakyti

Sveikos. 

Kiek Lapyna žiaurybių pripasakojo. :unsure: Man nuo vaikystės kaime širdį spausdavo, kai matydavau, kaip katė su peliuku negailestingai mirtinai "žaidžia". Na, gaila man pelių. Vis tiek gyvi padarai ( bent iki papuolant katei į nagus). Jei žudoma dėl maisto, išgyvenimo - tai ok, galiu pateisinti. Bet Mika ne dėl maisto medžioja, tiesiog automatiniai persekiojimo - medžioklės  instinktai suveikia. 

Šponkiuko gyventojai be tvorų  :wub: 

Apelsinas dar tik vėliau bus, dabar tai mažas mandarinukas - labai mielas pūkis.  :wub: 

Atsakyti

Aist, man pelių irgi truputį gaila. Ypač gaila buvo to paskutinio cypiančio, kuriam Mika ne iš karto sprandą perkando. Bet šiuo atveju esu begėdė vartotoja: nenorių pelių nei namie, nei kieme. Todėl palaikau jas gaudančią katę. :unsure: 

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Oho, Mikutė kad ėmėsi peles iš kompostinės kraustyti. Zaizos požiūris į medžioklę prajuokino  :D Šponkiuko komandos medūioklės ir sklypo tyrinėjimo ypatumai  :D 

Mažas apelsinukas  :wub: 

Aš per savaitę darbe tiek buvau numirkusi, kad savaitgalį tik marksčiausi prieš saulę ir stengiausi atsigriebti

Atsakyti

Dar alyvas sode glosčiau  :)  tokios storulės ir sunkios, net šakos nusvirusios

20180519_123844.jpg

Dar nuvežėm Kruopą, Grikį ir Miką skiepytis. Grikis vos suprato, kad kažkur ne ten nešu, iškart į dūdas, jau verkė ir dejavo net pasisriūbaudamas kad vargšą katinėlį nežinia kur veža. Damos tylėjo, tik Mika smardžiai išreiškė protestą. Grikį pasvėrė - 8,2 kg  :)  pamestas kilogramas nesugrįžo  :D​ 

Atsakyti

Labas ryta,

 

Ačiū Colomba, ačiū Šponkuti, ačiū visom, kura aš be Jūsų, dabar skubiai ieškau transporto į Vilnių, reik antrą apelsiną Colombai pristatyti (rainiuką paims vietoj, dar nepagavo) ir šeimyną Šponkučiui. Gal žinot kas ruošias važiuoti ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diinka: 21 gegužės 2018 - 07:55