Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Labas ryta,

Ačiū Colomba, ačiū Šponkuti, ačiū visom, kura aš be Jūsų, dabar skubiai ieškau transporto į Vilnių, reik antrą apelsiną Colombai pristatyti (rainiuką paims vietoj, dar nepagavo) ir šeimyną Šponkučiui. Gal žinot kas ruošias važiuoti ?

Žinok jokio vargo. Mini Apelsinas siaučia su chebra, miega mano mamai ant galvos. Kai nuobodu, pasisupa ant užuolaidų. :D Toks žvalus saulės spindulėlis namuos.

Magnuna oi tie vyrukai, Atas nešamas pas vetus irgi raudojo visu balsu. TIksliau klykė kaip skerdžiamas. :oh:

Atsakyti

Colomba, f260557463da362a8548ec9d5f8136b027.jpg

Atsakyti

Dinka va ir Mandarinas pasirodė :D Lauksim. Tikiuosi, gal kas iš FB atsilieps ir pavežės :)

Atsakyti

Colomba, kaip tu juos atskirsi?  :hmm:  :D  Ar neteks gumytėmis papuošti, kaip man pernai juodulius?  :D 

Šita, jei ką pavežioti - tai švilpkit (katinus, ta prasme  :P​ )

Atsakyti

panos manau kas paqmena kysiaus šeimininkę kende....žinokit FB pamačiau...ištekėjo...:)

Atsakyti

Sveikos merginos,

aš NAMIE.. Dėkui visoms už šusnį   gerų minčių ir palinkėjimų, O dabar einu gultis, , nes balta didelė ir su juoda uodega slankioja iš paskos ir kniaukia, o ir man galva dar svaiguliuoja ilgiau pasivaikščiojus.. O vaikštau kaip sraigė su nameliu tik ne ant kupros, o pilve..  bet, kas baisiausiai jau praeityje: panika, nežinia;  ateity jau tik sveikimas gerėjimas ir namiškių vaikymas- padaryk tą, atnešk aną.. ir dar va nugarą pakasyk va čia tarp menčių..

Atsakyti

Vilkra  :4u:  Viskas bus gerai, o dar kai dvi katės  :rolleyes:  :D​ 

Atsakyti

Labukas,

viską skaitau  :B  

Vilkra  :4u:​ 

Atsakyti

Vilkra - džiugu, kad jau namie  :4u:  ilsėkis ir sveik  :4u: 

Nikuna -  :D  smagiai nuskambėjo  :D  svarbiausia nedink  :4u: 

Paskaičiau dėl Dinkinių - atsakingai pranešu, kad man netiktų tik birželio 9 d., visu kitu laiku labai Dinkinjų norėtau  :D 

Kysiaus šeimininkę atsimenu - džiugu dėl tokių gražių žinių  :4u:​ 

Atsakyti

dėl Dikinių susilaiaku - atostogausiu tik rugpjūty....  :ax:  negi ir šiemet praleisiu  :oh:​ 

Atsakyti
sveikos,
neturiu ko pasakyt,
tai rodomės smile.gif

popietukas poguliukas smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Vilkra, sveik!

Lapyn, kaip reikalai su Zaiza?

Man Rainys vėl m..a į vazonus. Po antibijotikų kursų praėjus gal savaitei. Galvojau tas vazonas ypatingas, tai kadangi tam augalui per daug šviesos nereikia, išnešiaus, tai dabar į čili pipirų vazonus daro. Ar gali šlapimas nerodyti nieko, o būti kokio smeliuko? Aišku dabar dar nenuvežėm mėginio ištirti, bet gaudysiu ryt ar poryt ryte. 

Atsakyti